Bourjois

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2019. október 9.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Bourjois Blush
Ár: 1500 Ft postán maradóval együtt , Eladó: mspotts
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Utalás után postán maradóra küldöm (vagy személyes átvétel)
Bourjois Pirosító “Rose Frisson”
Ár: 1500 , Eladó: Blenheim
Állapot: 2x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp szemelyesen vagy posta fox
Yndre

2012. március 5.

Szuper pirosító, nagyon szép színekben lehet kapni és egy kicsi aranyfényű csillogása is van. Nagyon gazdaságos, már egy ideje használom, de még semmit sem kopott. Talán az illata kicsit erős, de engem ez nem különösebben zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

missmisfit

2012. március 5.

Maximálisan elégedett vagyok vele. Több éve megvan és még szerintem több évig hű társam lesz ugyanis alig akar kopni. A színe szép, üde, tartós, természetes. Az illata kellemes, könnyű vele dolgozni még az olyan amatőr sminkelőknek is, mint nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

dkitti87

2012. február 27.

Nagyon szeretem ezt a pirosítót. Igaz nem a legolcsóbb (2000-), de sokáig elég, szép a színe, és amiért én ezt választottam, hogy enyhén csillog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 27.

Laracska

2012. február 26.

Kedvelem ezt a pirosítót, szép színeket lehet kihozni belőle ,keverve is. Nekem tartós volt, nem tűnt el, még nyáron sem. Viszont az illata nagyon erőteljes, ami irritálhat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 26.

Zsuzsikamuzsika

2012. február 16.

Évek óta megvan, nagyon szeretem használni! Az ecset mondjuk lassan már széthullik, de ez legyen a legkevesebb! Gyönyörű szín, az arc csonton leheletnyi csillámlás:o)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 16.

Dinart

2012. február 4.

Elsőre drágának tűnik, de én 2009 őszén vettem azt, amit jelenleg is használok, és nem fogyott még ki, és naponta sminkelek.
Egész nap tart, legalábbis a munkanap végéig biztos!
Apró igazítást elbír estére, de profi!
Van egy cliniue pirosítóm is, de ezt használom inkább!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 4.

Egész nap tart, legalábbis a munkanap végéig biztos!
Apró igazítást elbír estére, de profi!
Van egy cliniue pirosítóm is, de ezt használom inkább!

Ayla

2012. február 2.

Nagyon szeretem! Pici és praktikus doboza van, amely egy kisebb neszesszerben is könnyen elfér és a színei is mesések - végre találtam egy olyan rózsaszínes árnyalatot, ami csak diszkréten, de mégis látszik hófehér arcbőrön is (55-ös Rose Aérien). A hozzá mellékelt ecsetnek kuka lett a sorsa, viszont egy külön pirosítóecsettel nagyon könnyű vele dolgozni. Kevés is elég belőle, de estére, erősebb sminkhez jól építhető és jól eldolgozható. Alapozó felett nekem órákig megmarad, az illatát pedig imádom, olyan kislányos-rózsás :) Sok van benne, évekig elég egy kis dobozka. Nekem egyelőre nem keményedik a teteje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 2.

bogika

2012. január 28.

nekem nem vált be, nem tudom felvenni a színt semmilyen ecsettel, az illata viszont tényleg mesés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. január 28.

mareena

2012. január 15.

isteni illat, szép szín viszont túl kemény
az ecset csak felesleges benne, viszont a tükörért plusz pont jár
egyik kedvenc márkám, viszont azt hiszem a pirosítóknál tovább keresgélek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 15.

isteni illat, szép szín viszont túl kemény
az ecset csak felesleges benne, viszont a tükörért plusz pont jár
egyik kedvenc márkám, viszont azt hiszem a pirosítóknál tovább keresgélek

Rosewood

2012. január 12.

Régen volt ilyen pirosítóm, nagyon szerettem, mert gyönyörű színei vannak és az illata is csodás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 12.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.