Bourjois

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2019. október 9.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Ár: 2000, 2500 / 4000 , Eladó: Anett0721
Állapot: Leírásban, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, foxpost, posta
Ár: 1500 Ft , Eladó: pankusz
Állapot: pár alkalommal használt, Helyszín: Budapest, fizetés: kp, személyesen, posta csak előreutalással + 500 ft

Rosewood

2012. január 12.

Régen volt ilyen pirosítóm, nagyon szerettem, mert gyönyörű színei vannak és az illata is csodás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 12.

PindurPandur

2011. december 12.

Imádom a textúráját, az illatát! Tényleg nem nagy a színválasztéka, viszont szerintem egész jól eltalálták őket (én egy erősebb rózsaszín árnyalatot használok, egyaránt jól mutat nyáron lebarnult, és világosabb bőrön is). Én nagy púderecsettel használom, könnyű vele felvinni, és szinte egész nap fent is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

ljudith78

2011. december 6.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, és nem csalódtam! Órákig fent marad, csodás illata van. Én nem a hozzá tartozó ecsettel használom, mert azzal kicsit nehézkesnek tűnt a felvitel, de ez nem von le az értékéből. Kísérletezek más Bourjois termékekkel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 6.

hszjmm

2011. november 30.

A legjobb pirosító, amit valaha használtam. Az ecsete szuper, és bár kicsit tényleg kemény az állaga, viszont tartós. A színválasztéka lehetne még nagyobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 30.

cherrygirl

2011. november 27.

Nagyon szép a színe és tartós pirosítónak mondható.Már anyukám is használta a 80-as években.Szerencsére már nem tekerős a tégelye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 27.

kismaszat

2011. november 11.

Illata isteni. A benne lévő ecset semmit nem ér. Színválaszték gyönyörű,és sok. A por állaga egy idő után megkeményedik egy kicsit, de picit lekapargatva újból szép kb 4-5órán keresztül tartós baba pofit varázsol az arcra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 11.

micimaci83

2011. november 7.

vegyes véleménnyel vagyok róla.. egyrészt szeretem a Bourjois termékeket, viszont ezze a pirosítóval hadilábon állok. Használom-használom, de csak nem fogy el, de nem azért, mert annyira jó lenne. Ha keveset kenek, alig látszik, ha meg sokat, úgy nézek ki, mint Mutyi-bohóc.. Szerettem volna egy kellemes-rózsás arcszínt, de nem ettől a pirosítótól lesz meg, az már biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 7.

andrea.horvath79

2011. november 4.

Középsulis koromban a kedvenc pirosítóm volt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 4.

Középsulis koromban a kedvenc pirosítóm volt :)

radioaktiva

2011. november 4.

A mérete miatt vettem meg ( kis nesziben is elfér, s jöhet velem), de nagy csalódás volt. Az ecset használhatatlan, maga a pirosító túl kemény. Nem tudtunk összebarátkozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 4.

kodina

2011. október 26.

Imádom! Gyönyörű színt kölcsönöz az arcnak. Igaz nekem egy kicsit sokba került. Bár ha azt nézem, hogy nagyon sokáig fogom még használni, akkor ez máris nem igaz. Egy kicsit valóban kemény a por, de több rétegben csúcs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 26.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.