Bourjois

Ár:   3600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: superhero, az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2019. október 9.

Kiszerelés:   2,5 g
Lelőhely:   Douglas, DM, online

Lágy, bársonyos, gyöngyházfényű tökéletes színű arcpirosító. Textúrája könnyű és finom. Egyetlen ecsetvonással érezhetővé válik a rózsa illatú púder ellenállhatatlan aromája. Varázslatos színekben.

Bourjois Blush
Ár: 1500 Ft postán maradóval együtt , Eladó: mspotts
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Debrecen, fizetés: Utalás után postán maradóra küldöm (vagy személyes átvétel)
Bourjois Pirosító “Rose Frisson”
Ár: 1500 , Eladó: Blenheim
Állapot: 2x probalt, Helyszín: Budapest, fizetés: Bp szemelyesen vagy posta fox
CherryBlossom

2011. július 4.

Nemrég vettem, és nagyon meg vagyok elégedve vele:) Szép színekben lehet kapni, és nagyon jól mutat a bőrre felvíve. Elég tartós, az én kombinált bőrömön is sokáig fennmarad. Az ára elfogadható, úgy tűnik sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

Évi

2011. június 12.

Én nagyon szeretem. Jó az illata és az, hogy sok színben lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 12.

Én nagyon szeretem. Jó az illata és az, hogy sok színben lehet kapni.

ashe012

2011. április 8.

A kedvenc, mindennapos pirosítóm. Szépen pigmentált és építhető, télen és nyáron is tudom ugyanazt a színt használni. A csomagolását is nagyon kedvelem, viszem magammal a táskában minden nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 8.

sisu69

2011. április 2.

Nekem Rose Frisson színben van, nagyon meg vagyok vele elégedve. Gyönyörű szép a színe és nagyon finom az illata is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 2.

Cumpilla

2011. március 31.

Nagyon szeretem. Bár, nekem nap tart egész nap. Kora délutánra már javítani kell. Viszont nagyon jó az ára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 31.

afonya

2011. március 21.

nekem ambre d'or színben van, és nagyon elégedett vagyok vele.gyönyörű a színe, jó az állaga, igaz legalább 3 rétegben kel felkenni, de 2-ben nagyon természetes. Ez a szín bronzos, így szép napbarnított színe van az arcomnak tőle..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. március 21.

bagaela

2011. március 21.

Nagyon szeretem a bourjois pirosítóit.
Az égetett technika miatt nem olyan tömény, mint egy préselt por pirosító, elsőre esetleg túl halványnak tünhet, de több rétegben szépen építhető a szín, vagy 1-2 rétegben akár simán kiemelésre (highlighternek) is használható.
A benne lévő ecset arra talán megfelel, hogy magunkkal hordozzuk de én külön pirosítóecsetet használok.

Előfordulaht, hogy bemattul (megáll rajta a bőr zsirtalma), ilyenkor egy kicsit meg kell kapargatni, és felrissül.
Ja, rettentő sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 21.

Nagyon szeretem a bourjois pirosítóit.

Ja, rettentő sokáig elég.

Carmenessque

2011. március 20.

Nekem Lune d'or színben van, ami egy aranyló nagyon világos barack. Sajnos az én bőrömön nem nagyon látszik mint pirosító (pedig pigmentált), ezért inkább highlighterként használom, annak nem rossz. Nekem nagyon tetszik az illata és a csomagolása is, bár az ecset nem túl jó. Szerintem fogok még más színben is beszerezni :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 20.

superhero

2011. március 13.

Örök kedvenc, nagyon jól bevált pirosító. Az én színen a 54-es rose frisson, de többet is vettem. Praktikus kis tükör és ecset is van hozzá, bár ez utóbbi nem annyira jól használható. Én rendes pirosító ecsettel használom. Hallottam olyan véleményt róla, hogy nem jól fog, de szerintem ez egyáltalán nem igaz. Nagyon is pigmentált, üde színt ad és ami a lényeg - nagyon tartós. Kellemes barackos illatú és tényleg sokéig elég. Nekem több mint egy éve van meg és szinte naponta használom. Nagyon megéri!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 13.

Szilikonok: Dimethicone / Methicone Copolymer
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Hydroxycitronellal, Cinnamyl Alcohol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Linalool, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Citronellol, Geraniol, Amyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Benzyl Benzoate, Limonene, Benzyl Alcohol, Farnesol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Red 7 / CI 15850, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bentonite 0 0

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.