Bourjois

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogáriék, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   drogáriék, online

Intenzív fekete árnyalat, dús és hosszú szempillák. Ultra fekete formula: új fekete pigmentekkel dúsított, melynek köszönhetően a sminkhatás mélyebb és feketébb. Több tisztább, sötétebb és feltűnőbb pigmentek, melyek egész nap intenzív – vibráló fekete árnyalatot biztosítanak egész nap.

Különleges 2 pozíciójú keféjének köszönhetően a Twist up the Volume szempillaspirál egyszerre hosszítja, dúsítja és választja szét a szempillákat :

• Pozíció 1- Kefe különálló sörtékkel: hosszabbít és szétválaszt
  • Pozíció 2 – kefe sűrű sörtékkel: dúsabb szempillák.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Timi8

2017. október 13.

Szuper spirál!!! Nagyon jòszìvvel ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

Szuper spirál!!! Nagyon jòszìvvel ajánlom!

Bernadett27

2017. október 13.

Nagyon szeretem, mert szép sötét fekete szempillát eredményez. Néha azért el tudom maszatolni, ha nem figyelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

zsufih

2017. október 2.

Eleinte macerásnak tűnt a használata de pár alkalom után rájöttem, hogy megéri az a plusz lépés amíg csavarok egyet a spirálon, mert nagyon szép, ívelt pillákat csinál. 2000Ft ért sikerült hozzájutnon szemceruzával együtt. Egy ajándék volt ennyi pénzért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 2.

genius

2017. július 31.

Első benyomásra nem fogott meg annyira, pár hét után újra elkezdtem használni és húú megszerettem. Mindkét oldalát használom és gyönyörű pilláim lesznek tőle.
5 csillag

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 31.

5 csillag

Noncsa22

2017. május 18.

Régóta szerettem volna már egy Bourjois szempillaspirált és végre előző hónapban a Glamour napok alkalmával vettem is egyet a DM-ben. Itt az oldalon olvastam utána, hogy melyikről írjátok a legjobb véleményt,ezért esett erre a spirálra a választásom. Viszont nekem sajnos nem vált be, akárhogy is kísérleteztem vele :(( Se a hosszabbító állásában, se a dúsító pozíciójában nem vagyok vele megelégedve. Olyan tincsesen ragasztja össze a pillákat, hogy látszódjon, ahhoz több rétegben kell felvinni, de akkor meg már nagyon vastagon van, ami engem borzasztóan zavar. A másik problémám vele pedig az, hogy lemosásnál iszonyúan irritálja és csípi a szememet :((( Másik spirálnál nem érzek ilyet, hogy csípné a szemem, és a szemfestéklemosót is mindig ugyanazt használom, ami direkt érzékeny szemre, kontaktlencsét viselők részére van, úgyhogy itt sajnos a Bourjois Twist Up The Volume a ludas... Sajnálom, pedig szerettem volna szeretni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

kittleranna

2017. május 17.

Imádom!
Az 1. kefeállást jobban szeretem, de a másikkal sincs baj. Nagyon erős fekete, szerintem könnyen kezelhető, szépen fedi a pillákat. Nem maszalódik. A legjobb amit próbáltam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

Imádom!

KataScarfi

2017. április 11.

Spirál-mániásként rengeteg terméket kipróbáltam már, a legkülönbözőbb árkategóriában. Ennél jobbat évek óta nem találtam. Gyönyörű pillákat, csodás nyitott tekintetet varázsol, intenzív fekete színnel, csomósodás nélkül. Legjobb választás, az árát abszolút megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

toszapo

2017. április 9.

Nagyon jó kis spirál, eleinte nekem kicsit nehezen kezelhető volt, de ha belejön az ember akkor csodás a hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

GEve23

2017. március 26.

Imádtam!Nagyon szép szempillákat csinál!De sajnos már nem nagyon találok ilyet sehol!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 26.

kismano000

2017. február 28.

Ezt a terméket egyszerűen imádom! Csodát tesz a szempillámmal. Sminkes barátnőm ajánlotta, mert már mindent kipróbáltam és semmi nem volt az igazi. Ha elfogy, biztosan újra fogom venni. Az ára is elérhető!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Glycerin, Caprylyl Glycol