Braun

Ár:   22 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: borntobe, Módosítva: 2014. december 10.

Ár:   22 999 Ft
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

2 az egyben, professzionális arctisztító és arcepilátor készülék otthonra. Az egyik fej masszíroz és radíroz, a másik epilál - áll és ajak környéke, szemöldök területen.

foxgirl

2017. január 3.

Elsősorban az epilátor része miatt vettem meg. A gyantázást/csipeszelést már nagyon untam és ezek nem is voltak elég hatékonyak. Már egy hónapja használom a készüléket és nagyon meg vagyok vele elégedve, hozza a várt szintet és a sima, szőrmentes arcot :-) Egy-egy részen lassan 2-3x végig húzva a legapróbb szőrszálaimat is kiszedi, tényleg csak egy pici türelem kell hozzá.
Kipróbáltam az arctisztító funkciót is, egyelőre nem látok változást a bőröm állapotán, de még kivárok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

LeChou

2017. január 2.

Ha tehetnem 6ost adnek, igazabol ez teszi a BHA mellett a legeffektivebbe az arcapolasi rutinomat. Nagy a kulonbseg amikor hasznalom lemosashoz es amikor nem. Az epilatort is hasznalom bar azert nem tennem tuzbe a kezem, Nagy elony h az arclemosast zuhany alatt v kadban is lehet vegezni, nem kell figyelni, h ne erje viz stb, en emiatt is dontottem emelllett az olcsobb alternativak helyett, illetve a cserekefek konnyu beszerezhetosege miatt. Aki teheti szerezzen be egyet, eg es fold a kulonbseg az arclemosasnal ,es utana a termekek beszivodasanal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

dorqaap

2016. december 1.

Azért vettem meg, mert kettő az egyben, meguntam én is a gyantát meg szemöldökcsipeszelést. Kíváncsi voltam, mit tud az epilátor. Nekem a test többi részén is úgy működik az epilátor, hogy nem egyből minden szőrszálat távolít el, hanem elég sokáig kell forgatnom, rátennem stb. Így van ez az arccal is szerintem, szóval türelmesnek kell vele lenni, viszont szépen kiszedi nekem a szálakat, nem töri bele, mint ha csipesszel szedném. Az enyémen olyan a kapcsolót, hogy két irányba is forgatja, az nagy segítség. Az arckefe része is bejött nekem, az előtte lévő arckefémnek mindig lejött használta közben a keféje, pedig többet is belepróbáltam, így itt máris tetszett, hogy stabilan van benne. Mindennapi használat mellett nekem is azt látom látványosan javította a pórusokat, meg vagyok vele elégedve, és nagyon jó, hogy zuhanyozás közben lehet vele arcot tisztítani. Egy hibája, hogy nem akkus, hanem elemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

rLau88

2016. november 29.

Az epilátor része jó, de az arctisztító kefe borzalmas. Lehet én vagyok a béna, de nekem nem sikerült rendesen rárakni és szerintem túl gyenge. Többféle fejet lehet kapni külön csomagban, de megmondom őszintén azokat ki se próbáltam. Főleg az epilátor miatt volt rá szükségem. Nem lenne vele probléma, kb. 1 éve megvan de kezd elromlani. Azt hittem az elem fogyott ki, de nem mert új elemmel se nagyon akar működni. Ha ennyi ideig használható, akkor viszont rettenetesen drága!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

udyanna

2016. szeptember 14.

Régóta megvan ez a kis kütyü, mégis ritkán használtam, ami most meg fog változni. Azt hittem sokáig, hogy selejtes darabot vettem, (be se kapcsolt sokszor, ha elemet cseréltem) most azonban úgy tűnik, csak bénán tekertem vissza... :D
Az epilátor részét használom leginkább, tökéletesen eltávolítja az ajak környékén lévő szőrt.
Felesleges végre arcra használható gyantára költeni! :)
Megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Felesleges végre arcra használható gyantára költeni! :)
Megéri az árát.

mimmike

2016. július 13.

Az epilátor részével 100 %-ban elégedett vagyok, nagyon szeretem. :) Az arctisztító kefe viszont egy nulla. Nekem nem elég erős, nem igazán tudom mire használni. Eddig a JimJams Beauty arctisztító keféjét használtam és maradok is annál, mert az perfekt. Lehet pont emiatt érzem a Braun keféjét gyengének, mert megszoktam az erőset. Mindegy. Az értékelésen mindez nem változtat, mert kifejezetten az epilátor miatt vásároltam meg. Ami miatt levonok egy csillagot, az az ára és az, hogy elemes, nem akkumulátoros. Relatíve kedvező áron vásároltam, de szerintem lehetne még egy kicsit olcsóbb.

Up.
Vissza kell vonnom a keféről alkotott véleményemet. Arclemosóval tökéletes, nagyon szépen tisztít. Először arcradírral próbálkoztam, úgy tűnik csak ahhoz gyenge a teljesítménye. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 13.

Up.

tymona

2016. július 4.

Már az első alkalommal éreztem, hogy leradírozta az elhalt hámsejteket. Néhány perc használat után puha és sima lett a bőröm. Gyengéden és hatékonyan tisztít, miközben kellemesen masszíroz. Két hete napi szinten használom, nagyon meg vagyok elégedve vele.

Előnyök:
2in1, praktikus. Használata gyors. Tisztítása egyszerű. Csendes. Méretéből adódóan könnyen szállítható. Vízálló. Igényes kivitelezés.

Hátrányok:
Elem helyett tölthető akkumulátor előnyösebb lenne. A tisztító keféhez nincs védőkupak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 4.

Előnyök:

Hátrányok:

szbeatrixx

2016. június 30.

Praktikus, halk, precíz, könnyen tisztítható, gyors! Nagyon hatékony! Igazi kényeztetés akár minden nap, még a kozmetikust is meg lehet spórolni. Az arctisztítója néhány használat után a tág pórusaimnál olyan látványos eredményt ért el, hogy nem hittem a szememnek. A mini epilátorfej is remek találmány, végre nem lesz minden csupa ragacs a gyantától.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 30.

natkanoel

2016. június 30.

Nagyon jó kis gép:-)Gyors,precíz,hatékony.Könnyű kezelhetőség és tisztítás.Az arcradírozó része kifejezetten hatékony és látványos már egy használat utzán is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 30.

Didus19

2016. június 30.

Hatékony, precízen és diszkréten használható kis eszköz. Praktikus, hogy az epiláló fej forgási iránya változtatható, így kényelmesen hozzá férek vele minden felülethez. Az elemek, és a fejek cseréje nagyon egyszerű, tisztítható, így higiénikus. Az arctisztító fej kíméletesen radíroz, hatékonyan tisztít. Szuper!