Braun

Ár:   22 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: borntobe, Módosítva: 2014. december 10.

Ár:   22 999 Ft
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

2 az egyben, professzionális arctisztító és arcepilátor készülék otthonra. Az egyik fej masszíroz és radíroz, a másik epilál - áll és ajak környéke, szemöldök területen.

Sarita

Korcsoport: >54
2016. június 30.

A mini epilátor fej gyorsan és precízen szedi ki a legkisebb szálakat is, szuper, hogy mindkét irányba forog. Az arctisztító kefe gyengéden és mégis hatékonyan tisztít, érezhető a különbség a sima arcmosáshoz képest. Az arckrémem is jobban beszívódik tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. június 30.

Brielle1999

2016. június 29.

Praktikus termek, mert tobb funkciot ellat. Kivaloan korrigalja a szemoldok ivet, vagy a szaj kornyeki felesleges szorszalakat. Nem fajdalommentes, de gyor az arctisztito is remek segito a bor apolasahoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 29.

Allets

2016. június 29.

Gyors, fájdalommentes, könnyű hozzáférhetőség, irányváltoztatása előnyösen alkalmazható az arcon. Kár hogy nincs hozzá adapter és esetleg egy tároló táska.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 29.

KataG

2016. június 28.

Eddig gyantáztam az arcomon lévő szőrszálakat és bár alapos volt, 1-2 napig pirosan virítottam.
Az epilátorral könnyen és gyorsan megoldom, és egyáltalán nem pirosodik ki a bőröm.
Kíméletes, az államon meg sem érzem.
Külön jó, hogy az epiláló fej két irányban is forog, így nagyon könnyű használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

Kíméletes, az államon meg sem érzem.

kjudo87

2016. június 28.

Néhány hete tesztelgetem nagy lelkesedéssel a terméket és imádom! Végre egy remek megoldás az arc epilálására, viszonylag fájdalommentes, gyors hatékony megoldást jelent. Nem kell a gyantával kínlódni, hogy minden szál beletapadjon. Ezzel a remek szerkezettel minden apró szálat meg lehet csípni. Megkönnyíti a dolgomat nagyon.

Az arctisztító is szuper, nagyon kellemesen átmasszírozza a bőrömet, amellett, hogy remekül tisztít.

Tényleg egy csodaketyere.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 28.

Tényleg egy csodaketyere.

HoldAnkh

2016. június 28.

Végre egy pici arc epiláló. A normál epilátoroknak hiába bármilyen szűkítőfej, sosem tudtam elérni ezt a hatást. Gyors, hatékony.
Egy másfél éves gyerek mellett ez nagyon fontos, nincs gyanta, nem ragad semmi, nem kell vigyáznom, hogy megéget, és az érzékeny bőröm miatt sem kell aggódnom.

A kefe fantasztikus, nemcsak tisztít, masszíroz is.

Az arctisztító kefe nagyon nagy segítség, a bőröm egy sima vizes dörzsöléssel olyan, mintha arctisztító zselével mostam volna meg, a fürdőkádban is használhatom. Ez főleg a nagy melegben nagyon jól jön. A rezgés egyébként olyan, mint egy arcmasszíroz ó, egy enyhe fejfájásnál még jól is jön, nagy felüdülés, így ez inkább 3 az 1-ben szett. A kefe rész külön leszedhető az egységről, s így külön tisztítható.

Az epilátor fantasztikus, két irányú, rendkívül kompakt, tényleg minden szőrszálat kiszed, nemcsak a száj körül, de én pl az ujjbegyeimen sem szeretem, ha vannak pihék, vagy kézfejen, esetleg az orron. Rettentő könnyű vele dolgozni, és nem szaggatja el a szőrszálakat. Van kupakja.

Számomra külön előny, hogy elemes. Nincs vezeték, nincs gond, hogy gyengül az akksi, ezért egy év múlva emiatt újra gépet kell venni, mert az meg sosem cserélhető. No meg, nincs gond, ha pl külföldre megy az ember, hogy milyen a fali aljzat. Elem, és kész, és csak egy darab. Emiatt a súlya is nagyon könnyű.

A kefének nincs tartója, csak az epilálófejnek, pedig pont a kefét lenne jó egy kicsit higiénikusabban tárolni. Egy kis hordzsákot is igazán adhattak volna hozzá, pl ha utazik az ember, valahogy jobban szeretem ilyenekben tartani, mint külön vagy épp a nem kis méretű dobozában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

A kefe fantasztikus, nemcsak tisztít, masszíroz is.

Jossika

2016. június 28.

Szuper kis kütyü, mindenkinek ajánlom! Egyszerű, gyors, praktikus, kényelmes. Táskában is simán elfér, bármikor kéznél van. A szemöldökszedés nekem kifejezetten fájdalommentes vele:).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

Dia32

2016. június 28.

Nagyon szeretem. Kicsi és praktikus. Pontosan és gyorsan dolgozik, szemöldök igazításra is kiváló. Nem irritálja a bőrömet,nem pirosodik ki epilálás után. Az arctisztító kefe alaposan kitisztítja a tág pórusaimat, jó érzés a bőrömnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

bolognese04

2016. június 28.

Nagyon meg vagyok elégedve a termékkel. Az arctisztító fej számomra különösen hasznos, mert nagyon problémás a bőröm. Szépen megtisztítja az arcom, kellemes tapintású lesz a bőröm utána. Az epilátorfej is hasznos, bár nem mindig sikerül kihúznom vele a nagyon rövid szőrszálakat, de összességében ezzel is meg vagyok elégedve. Csak ajánlani tudom a készüléket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

babyke26

2016. június 28.

Imádom, hogy kis helyen elfér. Igazán praktikus, kicsi, de mégis nagy erő van benne. Szépen tisztit, epilál és a két fejet egy pillanat alatt ki lehet cserélni. Ami nagyon tetszik, hogy akár zuhanyzás közben is tudom használni. Igazán hasznos kis gép.Imádom :)