Braun

Ár:   22 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: borntobe, Módosítva: 2014. december 10.

Ár:   22 999 Ft
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

2 az egyben, professzionális arctisztító és arcepilátor készülék otthonra. Az egyik fej masszíroz és radíroz, a másik epilál - áll és ajak környéke, szemöldök területen.

bindweed83

2016. június 28.

Nagyon örülök neki, hogy végre kapható egy arcra kifejlesztett epilátor. Már nem kell minden nap csipesszel bajlódni az épp hogy kibúvó kellemetlen szőrszálakkal. Nagyon praktikus, szép kivitelezésű termék. Fájdalommentes a használata. Az arctisztító használata után a bőröm sokkal kellemesebb érzésű, tapintású. Az egyetlen "negatívum" talán az, hogy elem helyett lehetne akkumulátoros a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

atzsirknab

2016. június 27.

Régóta ki szerettem volna próbálni az elektromos arctisztítót, és eddig úgy tűnik, bevált: szépen kitisztította a pórusaimat. Az epilátor részével meg vagyok elégedve, hasznos a két irányú forgás. Praktikus a kefe végével nyitható elemtartó, amit viszont hiányolok, az egy védőfej/tok az arctisztítóhoz is. Azt hiszem, beszerzem majd hozzá a többi fejet is (arcradírozó, gyengéd tisztító, stb.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 27.

myababa

2016. június 27.

Pár hét használat után nagyon megszerettem, jól tisztítja az arcom és az epillátor feje pedig a kicsi szőrszálakat is jól elkapja.

monik0528

2016. június 27.

Pár hete használom ,de már az első használatkor imádtam.Könnyű használat ,maszíroz alaposan tisztít .Epilátor része : kíméletes nem iritàlja a bőrömet,bàrhogy forgathatom .Tökéletes .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

Susanne

Korcsoport: >54
2016. június 27.

50 felett sajnos egyre több kis szúrós szőr szál jelenik meg az áll környékén. Sima csipesszel egy kínlódás és agyvérzés közeli állapot, mert nem látod, csak érzed, hogy ott van és képtelenség megfogni a csipesszel és kihúzni.
Na, ennek most vége. Tükör se kell hozzá, csak ahol érzem az ujjammal, hogy ott van, odaérintem és pár simítás után elkapja és már kint is van. :)) Imádom. Nem túl nagy, utazásnál is ott a helye a táskámban. Elengedhetetlen kellék minden nőnek.
A jutalom pedig a kis kefe arctisztitáshoz és masszírozáshoz. Nagyon kellemes érzés és szép lesz tőle az arcbőr. Radírozás, masszírozás, isteni! Érdemes rákeresni, hogy hol lehet olcsóbban beszerezni, akcióban pl.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. június 27.

penike80

2016. június 27.

Az epilátor gyors, praktikus a két irányba történő mozgás. Nem irritál, még csak nem is pirosodott tőle a bőröm. Szemöldök szedéshez gyakorlásra lesz még szükségem :) Az arctisztító kellemesen masszíroz és hámlaszt, nagyon tetszik, hogy zuhanyozás közben is lehet használni. Könnyen tisztítható. Elem helyett akkumulátor praktikusabb lenne.

bevike

2016. június 27.

Nagyon megvagyok elégedve a termékkel, kiméletes, gyors ,kicsi..egyetlen hátránya nincs hálózati tőltője.. de kis tökéletes epilátor,arctisztító.

Ganzkk

2016. június 27.

Tökéletes termék az arcápoláshoz. Kézhezvételt követően szinte azonnal kipróbáltam, tökéletes mindenre: arctisztítás, arc-áll epilálás, szemöldök. Hitetlenül finoman távolítja el a legkisebb szőrszálat is. Nagy segítség a 2 irányba forgó kefe, így mindig a megfelelő szögből epilálhatók. Az arc tisztító része pedig hatalmas segítség a napi arc tisztításban, gyengéden, de tökéletesen masszírozva tisztít. Külön nagy partikusságra vall, hogy elemmel működik, így bárhol használható. Ez pont kapóra jött a nyaralásomkor most, mivel a szobában csak egy konnektor volt, így nem kellet várni, hogy felszabaduljon simán használhattam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

Lara9494

2016. június 27.

Egy kicsi, könnyű mégis gyorsan és hatékonyan használható kis készülék, aminek már az első használatától kezdve tudtam, hogy imádni fogom! Az epilátor része gyorsan, és hatékonyan tépi ki a kisebb szálakat is, nem kellemetlenebb, mint csipesszel szedegetni, viszont sokkal gyorsabb, így az apróbb kellemetlenségen is hamar túl lehetünk vele! Szemöldök gyors szedésére, formázására is kitűnően alkalmas!
Arctisztító keféje remekül működik, sokkal tisztábbnak érzem az arcom már néhány használat után! Szép, nőies arc percek alatt 2 az 1-ben funkciója által! Mindenkinek csak ajánlani tudom! Olyan kicsi és könnyű, hogy a táskámban is elfér nyaraláskor! ;) ;)
Egyetlen apróbb hiányossága talán csak az, hogy kizárólag elemmel működik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 27.

Egyetlen apróbb hiányossága talán csak az, hogy kizárólag elemmel működik.

bzsofi

2016. június 23.

Nekem nagyon tetszik ebben a kis készülékben az, hogy praktikus, vízálló és hogy 2 az 1ben. Az epillátor részt szemöldök formázásra használtam, nekem bevállt, az arctisztító kefe pedig segít simává tenni a bőröm és jól megtisztítani a pórusokat. Kicsit sajnálom, hogy elemes, ezért a -1 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 23.