Braun

Ár:   22 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: borntobe, Módosítva: 2014. december 10.

Ár:   22 999 Ft
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

2 az egyben, professzionális arctisztító és arcepilátor készülék otthonra. Az egyik fej masszíroz és radíroz, a másik epilál - áll és ajak környéke, szemöldök területen.

Pocokdaniel

2016. június 20.

Az ára ellenére egy szuper kis készülék. Pénteken ismerkedtem meg ezzel a kis készülékkel és azóta minden nap este használom az arctisztító részét. Láthatóan jót tesz az arcbőrnek, arctisztítás után használom nedvesen, majd utána krémezek. Kevésbé érzem száraznak az arcbőrömet és jobban hidralált külsőre is. Én elem helyett újra tölthető ceruza aksit használok, így nem zavar, hogy nem beépített akkulátoros. Az arcepilátor résszel most ismerkedek. Viszont praktikus az alakja, jó a kivitelezése, csak a bőrömnek kell megszoknia, még sem ugyanaz, mint egy szemöldökcsipesz a kósza szőrszálak eltüntetésére. Eddig 5 csillagot adok, de tovább tesztelem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 20.

ErikaTownsend

2016. április 28.

Nem rossz, de nem is a legjobb az én véleményem szerint.
Én nem igazán kedvelem az ilyen 2-in-1 készülékeket. Valahogy egyik funkciójuk sem az igazi.
Eleve az, hogy elemről működik, számomra egy negatívum. Hamar lemerül.
Az epilátor funkciója kb 1 évig szuperül működött, majd valamelyik nap elkezdett kattogni, recsegni. Megnézem, hogy esetleg még garanciális-e (azt írják többen, hogy 2 év gari van rá).
A kefe nekem nem túlságosan hatékony. Volt régen egy Philips arctisztítóm (ugyanilyen kefés), hát az fényévekkel jobb volt. És volt egy epilátorom is (szerintem az is Braun volt), évekig csodálatosan működött.
Talán jobb lenne ha csak egy funkciója lenne, de az működjön szuperul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 28.

Nem rossz, de nem is a legjobb az én véleményem szerint.
Eleve az, hogy elemről működik, számomra egy negatívum. Hamar lemerül.
Talán jobb lenne ha csak egy funkciója lenne, de az működjön szuperul.

soltesztamara

2016. április 25.

Sziasztok! Szinte mindenki csak jót mond róla!Hát nekem egyáltalán nem jött be,nagyon bánom,hogy annyi pénzt kidobtam érte!Az epilátortól teljesen kipattogtam,kb.2 hét után múlt el.Pedig egyáltalán nem érzékeny a bőröm.Az arctisztító része elmegy,nem a legjobb,hiszen annyi pattanásom lett,előtte nem volt jellemző az arcomra,csak menszesz idején.Persze nem vagyunk egyformák,de én soha nem venném meg,ráadásul ennyi pénzért! Igazán tehettek volna bele aksit,mert így nem sok értelme van! Bocsi,de ez a véleményem róla!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

CeCeDrake

2016. március 19.

Pontosan egy éve van meg. Hol használtam, hol nem, de inkább nem.
Az epilátor része úgy ahogy elmegy, de nem pontos.
A kefe. Hm. Vettem a R-ban is ilyen cuccot, fényévekkel olcsóbban, az is tudja ugyanezt.
Nem igazán használom ki, ahhoz képest meg borzasztóan drága készülék. Úgy kb 10-15 alkalommal vettem elő az egy év alatt.
Én tudok nélküle élni. Szerintem ennyi pénzt egyáltalán nem ér.

Update: ha már anno kiadtam érte sok pénzt, akkor használom...tegnap este megint elővettem. Nos, a kefe kioldó az újonnan sem működött, úgyhogy még nem tudom erre a megoldást, elméletileg 2 év garancia van rá, majd megpróbálom azt, hátha cserélik.
Ugyanazt tapasztaltam, mint a nehány eddigi használat során: az éjszakai krém úgy beszívódik, hogy reggelre semmi nyoma, semmi zsíros réteg - pedig most direkt nehezebb krémet vittem fel, mint máskor.
Meglátom, hogy a tényleges rendszeres használat mit eredményez majd. Ettől függetlenül még mindig mocskosul túlárazottnak tartom, de ha már megvettem, olyan mindegy.
Jövök később a pozitív vagy negatív tapasztalatokkal. Addig marad a 3, mert még mindig nem érzem létfontosságú cuccnak.

Update2: azért haragszom magamra, hogy egy évig csak nézegettem kb.
Határozottan szebb a bőröm. A krémet, szérumot rendesen beszívja. Napközben sem fényesedik úgy a bőröm, mint máskor, pedig még púdert sem használtam. Direkt.
Van egy pattanás utáni hegem, amit fotóztam, hogy mikor milyen, mi használ, mi nem, mi halványítja, mi nem. Szinte nem is látszik, pedig erre külön terméket nem használtam.
A pórusaim eltűntek. Pedig csak Balea Med lemosót használok.
Adok 4 csillagot, de úgy néz ki, hogy barátok leszünk.

Update3: függőséget okoz 😀 Imádom. Amióta rendszeresen használom (eleinte minden nap, most már csak minden 2. nap este), sokkal szebb a bőröm.
Az epilátor része azért hagy kivetnivalót maga után, de ha rendszeresen használom, akkor nem kell gyanta, amit utálok és folyton kipattogok tőle.
Csodaszer, akarom mondani csodakütyü számomra. 5

Update4: a kefe kioldó baja megoldódott, garanciális készülékem cserélték. Akinek valami gondja van vele, nem jó rajta a kapcsoló, stb, cseréltesse ki. Az enyémnek a kapcsolójával is volt valami apró hiba, a 0 és a jobb oldal között középen beakadt néha. Ezt én természetesnek gondoltam, mert emlékeim szerint mindig ilyen volt. A cseréltnél nem jelentkezik ez a gond sem.
Vettem hozzá még fejeket, szerintem szuper! Amennyire feleslegesnek tartottam annak idején, amikor megvettem, most pont annyira nélkülözhetetlen. Engem nem zavar, hogy a menő 60ezres cucc lebutított változata, az elv ugyanaz.
Édesanyám kérdezte, hogy milyen kezelésen voltam, mert sokkal szebb az arcom :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

Pontosan egy éve van meg. Hol használtam, hol nem, de inkább nem.
Az epilátor része úgy ahogy elmegy, de nem pontos.
Én tudok nélküle élni. Szerintem ennyi pénzt egyáltalán nem ér.

Update2: azért haragszom magamra, hogy egy évig csak nézegettem kb.
A pórusaim eltűntek. Pedig csak Balea Med lemosót használok.
Adok 4 csillagot, de úgy néz ki, hogy barátok leszünk.

Csodaszer, akarom mondani csodakütyü számomra. 5

monike

2016. január 15.

Én csak az epilátor funkciója miatt vettem meg, a kefét még ki sem próbáltam! Az epilátor nagyon szuper: nagyon érzékeny bőröm van a gyantától kipattogok és a legapróbb pihéket nem tudtam eltávolítani otthon; a kozmetikus akihez évekig jártam 2-szer leégette a bőröm a gyantával így fájó szívvel, de beruháztam erre a kütyüre! És milyen jól tettem!:-)) Szuper, hogy minden kis pihécskét eltávolít! És a hab a tortán: egy darab kiütés nem lett rajtam! !! Csak azt sajnálom, hogy nem vettem meg korábban! Az ára miatt szívesen levonnék egy csillagot, de annyira megkönnyítette az életem, hogy marad az 5*!:-)
Update:
Kipróbáltam a kefét: Corin de farme arctisztítótejjel használtam, és láss csodát reggel végre nem jöttek ki száraz foltocskák az arcomon az alapozó felkenésekor! Szuper! 42 éves koromra elértem azt, hogy nem szégyenlem az arcom!:-))
Ui: Egy külföldi blogban olvastam, hogy alkalmanként 1 percnél tovább nem ajánlott használni a kefét; nem tudom igaz-e én mindenesetre betartottam!;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 15.

Update:

Justine

2016. január 10.

Ugyan csak 1 hete van meg de imádom. Esténként alkalmazom az arctisztítót ,hogy a napi koszt,sminket mindenképp leszedje éjszakára. Az epilátort szükség esetén. Nagyon kevés pattanásom lett, ha van akkor az a havi miatt és azok is picik. A homlokomon maradt pattanás által okozott sebhelyek alig látszanak, tényleg nagyon jól tisztítja az arcot. Epilátor része is szépen kiszedi a nem olyan vastag szőrszálakat. Ha jól tudom 1 elem kell bele.. ezt azért írom így mert 1 hete minden este alkalmazom és még nem volt szükség elemcserére. Olyan csomagban tudtam megvenni ,hogy világító tükör, epilátor tisztító és egy neszeszer is járt hozzá ami nekem tökéletes bár egy + arctisztító fejnek jobban örültem volna. Auchan-ban vásároltam 20 ezer forintért. Én nem bánom rá a pénzt mert sokkal tisztábbnak érzem az arcbőröm. Szóval nekem eddig 5 csillagot ér. Ha valakinek érzékeny a bőre talál olyan kefét ami érzékeny bőrre van, olyan kefe is van ami alapozó felvitelre is képes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 10.

fridaylover

2015. november 8.

Update2: Lehet nélküle élni.

Update1: kb.4-5 hónapja használom. Néha azt hiszem, hogy nem hat, aztán amikor abbahagyom és jönnek vissza a pöttyök, akkor rájövök, hogy jó ez, csak tényleg rendszeresen kell használni. Ha nem is minden nap, de 2-3 naponta érdemes vele átfutni az arcon.

Először megijedtem, mert túl puhának tűnt, de működik, szépen és alaposan tisztít. A bőröm selymesebb, és - számomra is hihetetlen - de a pórusaim tisztábbnak tűnnek.
Szerintem egy sima arctisztító ezért az összegért elég drága lenne, de az epilátor résszel megéri! Pillanatok alatt kiszedi a szőrszálakat is. Én eddig csipeszt használtam, és ahhoz képest tényleg megváltás. Oké, azért nyilván nem kellemes érzés, de elviselhető és megéri azt a kis (max 2 perces) szenvedést.

Viszont ez az elemes megoldás botrányosan rossz! Egyszerűen nem értem, hogy miért nem lehetett akkumulátorral megoldani...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 8.

Update2: Lehet nélküle élni.

mujerconfused

2015. augusztus 30.

Mindkét funkciója szuper: a kefét heti 2szer használom, szerintem elég, sokkal mélyebben lehet vele megtisztítani az arcot, az epilátor pedig bajuszra és szemöldökre is működik. Az elemes megoldás miatt nem kap 5 csillagot, sajnos elég gyakran kell benne cserélni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

lysza1985

2015. július 13.

Végül megvettem én is. Nagyon régóta szerettem volna egy arctisztító kefét, de sajnáltam a clarisonicra a pénzt, és hiába volt rajta a kívánságlistámon, ajándékba sem kaptam meg soha. Mikor megláttam ezt a verziót, megörültem az epilátor miatt, mert nem szeretek csipeszelni, de sokszor kell sajnos. Nos...az epilátor a pihéket és gyengébb szőrszálakat valóban eltávolítja, de az erősebbeket egyszerűen nem tudja kitépni, vagy csak elszakítja, ráadásul ez a gyenge elemes meghajtás sem segít rajta. Nagy kár, hogy nem tettek bele valami erősebb akkut.
A kefe része meglepett, hogy ilyen lassú, igazán se jót se rosszat nem tudok még mondani, az arcom puha és tiszta lesz utána. Ennyi pénzért tehettek volna bele egy erősebb motort is.
UPDATE: A kefét 2-3 naponta használom rendszeresen, gyakrabban használva nekem száraz és húzódik az egyébként normál bőröm. Szerintem szebb, puhább és tisztább az arcom, mint pár héttel ezelőtt. Az epilátor nekem továbbra sem hozta meg a várt eredményt.
Ahol az elemet kell kicsérlni...kínszenvedés, majdnem örökre el is rontottam, valahogy úgy beleszorult a kis kupak, csinálhatták volna egyszerűbbre is.
Update 2. adok még 1 csillagot, így lassan fél éves használat után. Kitapasztaltam már az epilátort is, és akkora megkönnyebbülés, hogy nem kell szinte naponta csipeszelnem, nem is nagyon nyúltam csipeszhez azóta. Egyszer elutaztam 3 hétre és nem vittem magammal, csak úgy jöttek a pattik,úgyhogy a kefe nélkül már nem tudnék élni! Továbbra is csak 4 csillag az elemes meghajtás miatt. Ha kiadnának egy akkus verziót, azonnal megvenném!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

Nina93

2015. május 30.

Érdemes 3-4 naponta használni, mert tényleg hatásos, eltűnnek a pattanások. Sajnos ha abbahagyom, jönnek vissza... Általában hidratáló krémet kenek picit vastagabb rétegben a bőrömre, és szépen átfutok vele az arcomon. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 30.