Braun

Ár:   22 999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: borntobe, Módosítva: 2014. december 10.

Ár:   22 999 Ft
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

2 az egyben, professzionális arctisztító és arcepilátor készülék otthonra. Az egyik fej masszíroz és radíroz, a másik epilál - áll és ajak környéke, szemöldök területen.

Blanky

2015. február 8.

Nemrég vettem meg ezt a kis gépet, már rég vágytam egy hasonlóra.
Nagyon hasznos terméknek gondolom, szerintem könnyen használható és hatékony. Az epilátor segítségével pillanatok alatt el lehet távolítani a száj fölötti pihéket (nem állítom, hogy kellemes, de nem is borzasztóan fájdalmas, nekem a csipesszel sokkal jobban fájt).
Az arctisztító kefe pedig nagyon jó, arclemosó géllel használom és nagyon tiszta és puha lesz a bőröm utána. Én kb heti 2-szer használom, mert nekem minden napra sok lenne, így viszont csodás.
Nem bánom, hogy megvettem, szerintem jócskán megtérül az ára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Nemrég vettem meg ezt a kis gépet, már rég vágytam egy hasonlóra.
Nem bánom, hogy megvettem, szerintem jócskán megtérül az ára.

borntobe

2015. február 3.

A trnd.hu tesztprojekt jóvoltából került hozzám a készülék. Az oldalt is, és a kütyüt is ajánlom mindenkinek!

Eddigi, háromnapi tapasztalataim a következők: az otthoni rituálézás szintet lép vele :) Először is, elegáns, letisztult készülék, minőségi már a csomagolása is, férfiak számára se riasztó, tényleg elegáns és profi megjelenésű, és nem olcsó "csajos".

Használata egyszerű, masszíroz, radíroz, anélkül, hogy bántaná az arcbőrt. Meglévő kedvenc arctisztítóval kell használni, és a hidratáló krémek, pakolások felszívódását is elősegíti a kezelés.

Az epilátor fej szuper hatékony, legyen szó akár egy bizonyos helyen újranövő szőrszálról, vagy szemöldök, bajusz karbantartásáról. Szemöldöknél érdemes figyelni, nem kimondottan precíziós készülék, de az apró, csipesszel nem eltávolítható pihéknél verhetetlen.

UPDATE , minden szempontbol.
A tesztelos kritikara vissza, nincs blogom, csak ugy kivalasztottak :) Annyit irtam a jelentkezesbe, hogy itt vagyok regisztralva. Erdemes probalkozni.

A keszulek eleme kb januar kozepen kezsett merulni, par napja adta meg magat vegleg. A radirozo kefe ugye elem nelkul is kefe, nem vettem eszre kulonosebb elterest a teljesitmenyeben arc reszen, de az orromon lathatoan kezdenek a kis pottyok visszajonni, igy, hogy "nem rezegtetem ki" . Szoval tenyleg mukodik.

Hosszzu tavon is imadom az epilator reszet is. Olyan a szemoldokom, hogy a fo vonaltol 2 centikre is vannak random kis szorszalak, es azokat nagyon jol kiszedi. Konkretan szemoldokre is jo, ha n agyon-nagyon figyelunk ra, es kifeszitjuk a bort, akkor nem tud megszaladni.

Meg mindig jo termeknek tartom, ha csak probara kaptam volna meg, megvennem. Negy es fel csillagot adnek neki, az epilator nem eleg pontos / kicsi, de amugy tenyleg jo kis kutyu. A baratom unibrow szerkezetu szemoldoket is pikkpakk megcsinaltam vele, nem kell csipeszelgetnie :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

UPDATE , minden szempontbol.

julcsi.szigeti

2015. január 5.

nos, én is az első használók közé tartozom, de azon gondolkozok, ha lehetne, vissza is cserélném...
a tisztító kefe tapintásra nem több egy átlagos, "mild" fogkefénél, a Garnier kefés arctisztító ezerszer jobban tisztít (csak az nem elemes...).
az epilátor része pedig kényelmes, illik a kézbe, praktikus, stb., de gyakorlatilag csak az állon és a (bevállalósabbaknak) bajusznál lehet használni, szemöldöknél nem merem, mert ahhoz nem elég kicsi a forgófej, és félek, hogy leszántanám vele a felét. kipróbáltam a kisebb pihéken is az arcom oldalánál, de csúnyán kipattogzott tőle, aztán elkezdett begyulladni és hámlani, ennek már két hete, és azóta nem sokat javult...
sajnálom, főleg ennyi pénzért, hogy nem nagyon vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

sajnálom, főleg ennyi pénzért, hogy nem nagyon vált be.

Demetria

2014. december 31.

Nekem az arctisztítás nagyon bevált vele, az epilálás nem tökéletes, sokszor nem kapja el a szálakat, főleg a hosszabb, vastagabb szálaknál okoz gondot. Egyébként kipróbáltam a lábszáramon is apró szőrszálakon, amiket a normál epilátor nem vitt le, azokat pikkpakk kiszedte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 31.

petravilaga

2014. december 26.

Nekem vegyesek az érzéseim a készülékkel kapcsolatban. Nagyon praktikus, jó kézbe venni, könnyű használni és vízálló is. Az arcepilátor része nagyon szuper, remekül lehet vele szemöldököt igazítani, állítható a forgási irány is, azonban az arctisztítókefe nekem kicsit durva és jó lenne, ha a gyorsaságán is lehetne állítani. Egy tartóállvány is jó lenne hozzá, mert folyamatosan feldöntöm a polcon és az is negatívum, hogy elemmel működik, akksival praktikusabb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 26.

nyitrai.melinda

2014. december 23.

3 hete tesztelem a terméket, nagyon elégedett vagyok vele. Az arcepilátor részt könnyen lehet használni, csak kifeszítem a bőrömet, és már működik is. Némi gyakorlat után már formázni is mertem vele a szemöldökömet, így tényleg csak minimálisan kell a csipeszt utána igénybe vennem. Az arctisztítást pedig úgy végzem, hogy az egyik kefével a radírozást oldom meg, a másikkal pedig a hidratáló krémet juttatom a bőröm mélyebb rétegeibe. 3 hét után érzem már a javulást, pedig ez azért nem egy hosszú időszak. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Tökéletes karácsonyi ajándék hölgyeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 23.

Mietta

2014. december 17.

Két hasznos terméket kapunk egyben, ami felgyorsítja a mindennapokban arcápolási rítusunkat.
Én az arcepilátor részét azért szerettem meg, mert gyorsabban és alaposabban tudom a szemöldökömet megigazítani a kósza szálaktól. Szépen kiszedi gyökerestől az erősebb, gyengébb szálakat és az alig látható pihéket is, amivel ezelőtt sokat küszködtem s fölöslegesen csipkedtem bele a bőrömbe, ami persze még pirosabb lett. Csak szépen kifeszítem a bőrt s végig szaladok a kis fejjel, így nincs már az az érzés a tükörbe nézéskor, hogy már megint nem álltam neki csipeszelgetni és majd másnapra halasztom. Aki eddig is szedte (gyantáztatott) annak nem lesz fájdalmas, csak hirtelen első használatkor furcsa érzés, hogy egyszerre tépi ki gyorsan. A csipeszt továbbra csak az ív formázására használom, közvetlen közelben, ami pár szál.
Az arctisztító keféket már sokat nézegettem, olvasgattam jótékony hatásukról, de azért irreális összegeket nem dobálnék ki rá; pl. 40 és 60 ezreket, utána pedig 7 ezres cserekefékért. Én túlzásnak tartom s nem nekem szánták. Nálam a Braun vált be, mert ismert, megbízható és elérhető márka.
Kedvencem lett, mert alaposabb, mélyebb arctisztítást tudtam vele elérni egy-két perces használatával. Finom kis bizsergető rezgésével pedig olyan mint egy kis arcmasszázs. Sajnos több videóban láttam, hogy valaki túlzottan rányomta az arcára, mintha már megakarná erőszakolni az arcbőrét ami szerintem nagyon nem jó. Elég csak hozzáérinteni; így is alaposan elvégzi dolgát s további használat mellett simább arcbőrt kapunk.
Én nála maradok, nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 17.

Én nála maradok, nekem bevált.

Cseriné S. Bernadett

2014. november 30.

Kaptam kipróbálásra egy arc epilátort ami nem egyszerűen epilator hanem egy cserélhető fejnek köszönhetően arclemosóként is funkciónál! Az epilator feltéte hatékony kiszedi a legkisebb szemöldök szálakat is! Meglepően nem érzed nem úgy mint a gyantánál vagy a csipesznél. Az arctisztitó feltétét legjobban egy óriási elektormos fogkeféhez tudnám hasonlitani. Felfrissiti a bőrt és valóban hatékonyan távolitja el a pólusok legmélyebb részén lévő smink maradványokat is. A fejek jobb és bal irányban is forognak, igy kézreállóbban tudjuk használni mindkét feltéttel. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 30.