Braun

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   műszaki boltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: vviki, Módosítva: 2015. augusztus 24.

Ár:   20 000 Ft
Lelőhely:   műszaki boltok, online
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrprobléma:   Vízhiány

A gyantával nem elérhető, legrövidebb szőrszálakat is eltávolítja.
A Silk-épil 7 epilátor még a legrövidebb, legfinomabb, akár 0,5 mm hosszúságú szőrszálakat is eltávolítja. Ezek akkorák, mint egy homokszem. A Braun Close-Grip technológia 40 csipesze garantálja a kiváló teljesítményt és az alapos szőreltávolítást.
Mivel a készülék vezeték nélkül működik, szárazon és a fürdőkádban, vagy a zuhany alatt is használhatja a leggyengédebb epiláláshoz.

Braun Silk-épil 7 Dual 7751 Wet & Dry
Ár: 12000 , Eladó: eeraa
Állapot: hibátlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel: Kálvin tér
reginasky

2017. augusztus 27.

Júliusban vettem a készüléket. Amint haza értem vele, kipróbáltam, első benyomás az volt, hogy mennyire gyors, egy kis területen kipróbáltam, lenyűgözött.
Azonban idővel egyre inkább csalódtam benne, konkrétan a kicsi, vékony, pihés szőrrel semmit nem csinál (ami a combomon, felkaromon van), a normálakat meg szerintem nem kitépi, hanem levágja, mint a borotva. Ezt azért is gondolom, mert a régi, ócska epilátorom után rövidebb volt a szőröm egy hétre a használat után, mint a Braun után.
Sajnálom, hogy mások ilyen jókat írtak róla, mert a jó vélemények alapján vásároltam.
Nekem nem merül le gyorsan, 2 használatot egy töltéssel kibír (teljes láb, kar). Viszont a fentiekben leírtak miatt sajnos mindenhol végig kell mennem borotvával is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

karnisgabi

2017. május 21.

Nekem 4. epilátorom, ezért elég jó összehasonlítási alapom van. Hatalmas csalódás önmagába véve a készülék. Funkcióját betölti, kiszedi a szőrszálakat stb... de nekem becsípi a bőrömet a finomabb részeken (pl. hónalj, boka) és egyrészt fájdalmas másrèszt nyoma marad, hiszen felsérti a bőrt (akár vérzésig). A másik bajom a rövid üzemidő és egyszerűen érthetetlen számomra hálózatról miért nem működik... Szerencsés vagyok mert szinte mindenhol tudom epilálni magam, viszont így hosszas tortúra a szőrtelenítés. Ha egy napon nincs kedvem 3-szor tölteni, akkor több napig is eltart mire végzek. Alig várom, hogy vegyek egy másikat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 21.

nemetiedit9

2017. február 28.

Második epilátorom. Az első egy Braun 1es szériás volt, nagyon utáltam, viszonylag lassú és irtóra fájdalmas volt nekem ( a fájdalomtűrő képességem a béka s.gge alatt van). Bár jó kis gép, irtó rég megvan és teszi a dolgát.
Úgy döntöttem, beruházok egy komolyabbra. Jól tettem!
Természetesen furdes kozben probaltam ki eloszor, direkt azert vettem ilyet. Nagyon sokat segit nekem a vizes hasznalat, még terd alatt is meg tudtam csinalni a labam :) Nem mondom, hogy fajdalommentes, de elviselheto es nem ver ki a viz ha tudom, epilalnom kell. A kis Smartlight nagyon hasznos, tenyleg sokkal jobban latni vele a kimaradt szorszalakat. Gyorsan dolgozik. Viszont ma kiprobaltam a tegnap epilalt labamon szarazon, es meglepoen sok kis pici szalat kiszedett még, de azt hiszem ertheto is, hogs vizben nem fog mindent kiszedni, azert csodat ne varjunk. Ugyhogy erdemes masnap ujra atmenni rajta szarazon, az a par pici szal mar nem fajdalmas :)
Negativ hogy furdes kozben vigyaznom kell, ne csuszzon ki a kezembol ( de hát kit érdekel, mert annyira szép ugyebár :D ).
Nekem kb 35-40percig birta az akksi, talan kicsit kevesebb ideig, a leiras szerint vizes hasznalatnal gyorsabban merul, ugyhogy ez rendben is van.
Osszegezve: ha nem birod a fajdalmat es gyorsan/viszonylag fajdalommentesen es kenyelmesen akarsz szorteleniteni, ezt vedd !!! (A silk epil 5os epilatorok is hasonloak, de azokban kevesebb a csipesz = nem olyan hatekony)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Úgy döntöttem, beruházok egy komolyabbra. Jól tettem!

Blanky

2017. január 6.

Ez a negyedik epilátorom azt hiszem, és eddig a legjobb. :) A legelső epilátorom valami ősrégi Braun volt, azt nem igazán szerettem így következő 2 alkalommal Philips epilátort vásároltam. De az utolsó, ami nem egy olcsó, kerámiatárcsás darab volt, bármennyire jól kézre állt, elszakította a szőrszálakat, és meguntam azzal szenvedni, így ezt kaptam Karácsonyra. :)
És szerencsére boldogság van, sokkal gyorsabban megvagyok a lábaimmal és combokkal, minden szálat kiszed és jó érzés használni, kézben tartani. Zuhanyzás közben még nem próbáltam, de ami késik nem múlik. :)
Mindenesetre nagyon jó epilátor, bátran ajánlom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

Mindenesetre nagyon jó epilátor, bátran ajánlom. :)

Ancsuh

2016. december 31.

1 hete kaptam, a silk epil 3at cseréltem le erre. Mérföldekkel jobb, de a masszírozó görgői nem olyan jók, mint a 3-asnak. Az elég erősen "vakargatta" a bőrőm és emiatt az nem fájt annyira. Viszont a 7es nem csak eltépi a szőrt és sokkal gyorsabb is, illetbe tetszik, hogy a kádban is használhatom :) majd kipróbálom úgyis. Megelőlegezek 4 csillagot, pár használat után, hátha megy az 5 is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 31.

Vivoca38

2016. május 2.

Első epilátorom, szép sima a lábam 3 hétig kb. tőle. A lámpa jól megvilágítja a kimaradt szőrszálakat. Voltam olyan állat, hogy kipróbáltam a hónaljamon is, igaz sírva, de megcsináltam :D Ott is viszonylag sokáig bírta, de azt hiszem marad a borotva és a gyanta azon a részen. Csak a lábamon használom, ott betölti rendesen a funkcióját.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 2.

melike_0817

2016. január 30.

Tegnap vettem meg kedvezményes áron, az előző, 3 éves Philips alapkészülékemet cseréltem végre le. Azzal már a lábam epilálása is kínszenvedés volt, de ez a kis készülék valami nagyszerű! Némely területeken a lábamon nem is igazán érzem, pedig elég erős a szőr a lábamon, a kis masszírozó görgők érezhetően sokat segítenek. A beépített lámpával sokkal könnyebb dolgozni, rávilágít a lényegre. Az, hogy vezeték nélküli pedig csak hab a tortán, bárhol kényelmesen használható, és 40 percet simán kibír egy töltéssel. A két lábamat, amit előtte majdnem egy óra hossza volt a régi készülékkel megcsinálni, most 20 perc alatt letudtam, sokkal kevesebb küszködéssel és fájdalommal, illetve az eredmény is magáért beszél :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 30.

vviki

2015. augusztus 8.

Első epilátorom! Az első próbálkozás az alkaromon volt szárazon, teljesen kibírható volt, de a lábszáramon csak 5 cm-es szakaszt bírtam:) Azóta kipróbáltam zuhany alatt is a lábamon és alig éreztem valamit belőle, nagyon szép munkát végzett, meg kell még szoknom. A szálakat kitépi, nem csak a tetejét vágja le, a masszírozó feje is klassz. A lámpája erős fényű, minden szőrszálat megvilágít! Ajánlom mindenkinek:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.