BrillBird

Ár:   2380-2800 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Brillbird szaküzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sün, az összetevőket feltöltötte: nellcso, Módosítva: 2016. november 9.

Ár:   2380-2800 Ft
Lelőhely:   Brillbird szaküzletek
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A zselés lakkok új generációja: kész körmök akár 20 perc alatt

A mindössze egyetlen rétegben fedő, fixálásmentesen eleve fényesre kötő géllakk közvetlenül az előkészített körömlemezre kenhető.

27 tartós, kopásálló gyönyörű divatszínben kapható

• ultragyors
  • alapanyagigény a negyedére csökken: nincs szükség alaprétegre, fedőrétegre, egy réteg szín elegendő, nincs szükség fixálásra sem
  • tökéletes fedés 1 rétegben
  • "körömbarát" - a természetes körmöt csupán finoman kell polírozni
  • tökéletesen, könnyen oldható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Orsyna

2015. szeptember 23.

Egy árnyalat van meg a kicsi kiszerelés sokáig elég meglepően. Szerintem nagyon szép színe van és használata egyszerű.
Én általában leszoktam reszelni lusta vagyok kivárni míg leoldjam...
Felesleges is venni nagy kiszerelést mert rámrohad...xD Egyedül az ára amit kicsit soknak tartok..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

Én általában leszoktam reszelni lusta vagyok kivárni míg leoldjam...

kivike

Korcsoport: >54
2015. július 6.

Azt ígéri, hogy egyetlen réteg elég a szép fedéshez. No, nekem nem ez a tapasztalatom; nem szépen terül, csíkoz, kb. olyan a hatása, mint egy rossz minőségű zománcfestéknek. Nem is túl tartós, nekem kb. egy hétig bírta, utána kezdett pattogni a vége. Egy géllaktól ettől többet vár az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. július 6.

erikah

2015. március 13.

Én egy korábbi hozzászólás miatt bátorkodtam megvenni, hiszen én is mindenre allergiás vagyok (Zselé porcelán, sima géllakk). Kipróbáltam ebből egy brush&go színt, kreatinos és shade&go-s (a gyönyörű pirosat, egyáltalán nem narancssárgás) változatát. Egyiktől se lett szerencsére bajom idáig :) Tartósságával sincsen problémám, inkább azzal, h legszívesebben az összeset megvenném :)

Update: Az allergiám mégis jelentkezett, de érdekes módon a nude-okra. A shade and go-tól semmi bajom, és a színtelen erősítős változatától sincs problémám.... Ki érti ezt?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 13.

sün

2015. március 10.

2015.március:
Odáig voltam ezért a géllakkért, mindenkinek áradoztam róla. Egy évig elvoltam a 19-es natúr bézs színnel, mindig az volt a körmömön. Egy vékony rétegben tökéletesen fedett, elég híg volt, nagyon jól terült. Ezért nem is értettem, miért írtok róla mást.
De most megvettem a 34-est, ami nem olyan, mint a honlapon, hanem egy hideg rózsaszín. Nem is ez a baj, így is szép.
De köze sincs a másikhoz. Egy vékony rétegben nem fed jól, és csíkoz. Nagyon nehéz vele dolgozni, mert nagyon sűrű, nem lehet rendesen eloszlatni. Ezért sokkal vastagabb réteg kell belőle, hogy megfelelően fedjen.
Vasárnap megcsináltam, gyönyörű lett, egész hétfőn gyönyörködtem benne. Majd hétfő este 3 körmömről le is pattogzott. 1 nap után! Gondoltam, leoldom, és újra megcsinálom csak ezt a 3-at. És itt jött be az, amit már írt valaki: ezt nem is lehet leoldani! Mintha két teljesen különböző termék lenne a két szín. Állag, sűrűség, kezelhetőség, terülékenység, semmi sem hasonlít.
Ennek a rózsaszínnek is megbuffereltem a fényét, utána lemosós vatta, arra alufólia, mindig így csinálom. 10 perc után fólia le, narancsfapálca - hát meg se mozdította. Körömvágó olló élével kapartam le. (Ne csináljátok utánam.)
Szóval most nem tudom, mit csináljak. Tavaszra/nyárra beterveztem még 2 színt, egy lazacos-narancsost, és egy erős cikláment, de így nem tudom, meg merjem-e venni őket.
Szívesen fogadok további tapasztalatokat.

Kb. 2013. karácsony:
Tegnap vettem kezdő készletben ezt a gél-lakkot, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Valóban nem kellett alá semmi, és fény sem a tetejére. Finom buffer, nail prep, és már kentem is fel.
Tökéletesen megszilárdult kb. 3 perc alatt. Életemben először csináltam magamnak gél-lakkot, és mondhatni tökéletes lett.
A 19-es nude árnyalatot vettem meg, és kíváncsian várom, meddig fog tartani. Majd frissítek!
Ma ecettel takarítottam + mosogattam, semmi baja.
Az egyetlen sérelmem, hogy világos rózsaszínben nincs, pedig szerintem az nagyon alap.
Megy az 5 csillag, mert minden úgy volt, ahogy a honlapon le van írva, és kb. fél óra volt az egész.

Update: másfél hét után leoldottam, de nem volt semmi baja, csak új év alkalmából megcsináltam újra. Már picit látszott a lenövés, de nem kopott, nem pattogzott fel, nem lett matt. Szóval tökéletes volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 10.

2015.március:
Szívesen fogadok további tapasztalatokat.

Kb. 2013. karácsony:
Ma ecettel takarítottam + mosogattam, semmi baja.

victorika

2014. november 21.

Kiváló minőség!
Könnyű felkenni, és könnyű leoldani. Néhány árnyalat elszínezi a saját körmöt, de az én papírkörmeimet is nagyon ellenállóvá varázsolja a pihenő időszakban, mikor épp nem műkörmözök!

Kiváló minőség!

juditkarap

2014. november 17.

Mivel és shellacot használok, ahhoz hasonlítva tudok véleményt alkotni erről a termékről is.
Az első benyomások pozitívak voltak, mivel nem kell vele óvatoskodni és precízen dolgozni, ahhoz, hogy jó végeredményt érjünk el. Dolgozni könnyebb vele, de amilyen gyorsan és szépen szilárdul, olyan keserves a leszedése, a shellachoz képest leaglább is. A shellac számomra egy tényleg leoldható hibridlakk, ami pattogzásmenetesen kibír 2 hetet is, és 3 perces leoldási idő után narancsfapálcával simán el lehet távolítani (azt a részét, ami nem jött le magától). Ezzel szemben ennél a lakknál már bufferezés és reszelés után is célszerszámmal kaparni kellett az éppen hogy csak kicsit felázott felületet a körömről. Sajnáltam magam. Ez a nem mindegy nekem. Azt nem is említve, hogy nekem voltak pattogzások 2 nap után, bár jól terheltem a körmeim, de a shellacnál ez sohasem fordult elő. Összefoglalva, aki azért szeretne leoldható lakkot, hogy ne kelljen a körömfelületet reszelnie a lakk leszedésénél, annak ez a lakk nem a legjobb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 17.

Sofi

2014. július 3.

Köszönöm a gyors választ angi9207. Azóta vettem egy crystalacot is, gondoltam, ha az is így viselkedik, akkor biztosan én rontok el valamit. Hát ez két hete van rajta a körmeimen és az ég világon semmi baja. Visszamentem a boltba és kiderült, hogy más is visszavitt brillbird brush&go-t pont ugyanilyen pár nap utáni komplett lepattogzódás miatt, úgyhogy biztosan hibás terméket kaptam. Mindenesetre maradok a crystalacnál, nem akarok még egyszer ennyi pénztkidobni az ablakon :) Köszönöm a választ még egyszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

mail.patree

2014. március 3.

Életemben először próbálkozok ilyesmivel és meglepően jól ment ezzel a lakkal. Szépen terül, egyenletes. Buffer+prep után kentem fel. Egy napja van fent még csak, update következik, hogy meddig bírta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 3.

Gwendoline

2014. február 26.

Szuper! Ez is bírja két hétig, bírná háromig is, de a lenövésem két hét múlva már látszik. Színek szépek, bár a Crystal Nails gél lakkok fényesebbek szerintem. De ez aztán lényegtelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

essenia

2014. február 14.

A legjobb gél lakk amit valaha használtam...elárulom allergiás voltam vagy vagyok minden körömlakkra zselére stb,,,de a brillbird termékeire NEM imádom az állagát a szineit gyönyörű körmöket lehet vele késziteni akár nem körmösként is.Minden úgy van ahogy a leírásában szerepel.Nálam Természetessen 10 csillag **********

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 14.

Színezékek: Pigments

Nem szabványos INCI név. Színezékek összefoglaló neve.