Britney Spears

Ár:   5700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Jeannie, Módosítva: 2012. január 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Fás-virágos

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

bfly99

2017. április 21.

Számomra ez a parfüm olyan, mintha Schauma sampont öntenék magamra, iszonyat nagy csalódás. Bár ez már burkolt sértés a Schauma samponok illata szempontjából. :D

Semmi különlegesség nincs benne, ami emlékezetessé tenné. A Fragranticás kommentek eléggé méltatták, így ezek által felvértezve indultam meg nagy csinnadrattával a drogériás, karácsonyi leárazásokra, gondolván, most kötök egy jó dealt. Édes jó Istenem, bár ne tettem volna! Ez a szappanos, gyermeklányos illatkategória nagyon nem én vagyok. Számomra ez még alváshoz is kevés. :/ Bárcsak kuporgattam volna még azt a kis pénzt és vásároltam volna valami jobbat, valami előkelőbbet! Momentán azt sem tudom, hová dugtam el. Olyannyira a parfümkollekcióm mélyére került hogy az már művészet! Mondhatnám erre, hogy parfümök terén sokszor igaz az, hogy olcsó húsnak szappan-illatú a leve. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Hajnal4040

2017. február 26.

Kellmesen csalòdtam benne! Nem egy tucatllat, szerintem elèggè el lett talàlva! Se nem èdes, se nem savanyú. Az ára megfizethetô, a tartóssága remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 26.

littlechicken

2017. február 17.

Valamelyik éven karácsonyi leárazásnál (Dm vagy Rosmann nem is tudom) elég nevetséges áron jutottam hozzá. Mivel volt már előtte is Britney-s parfümöm, amik akkor kifejezetten tetszettek, gondoltam nem lehet nagy mellényúlás. De az lett sajnos....szerencsére csak 20ml-es kiszerelés volt, akkoriban még nem is voltam annak a híve, hogy eladogatom a nem használt dolgaim , így kénytelen kelletlen fújogattam magamra hátha megtetszik. Aztán csak elfogyott.....Soha többet nem venném meg....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

malnaszorp95

2016. december 14.

Tinikoromban imádtam ezt a parfümöt. A doboza és az üvege is nagyon csinos. Lehet beszerzek egyet a nosztalgia kedvéért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

mafalda

2016. november 17.

Finom körtés, érkezik az újabb üveg. 😘Tavaszra ideális mikor már jön a nyár, de még nincs kánikula. Szolid virágos illat. Szerintem ez az illat senkit sem zavar és ezzel nem lehet tulzásba esni. Azért a négy csillag mert azért nem a tartósság bajnoka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

petrikszani

2016. június 29.

Sok évig használtam, nagy kedvenc, kb egy éve vettem még egy üveggel, de akkor már kevésbé szerettem. Fiatalos, játékos illat, talán ezért is volt gimis koromban nagy kedvenc. Nem valami tartós egyébként, de nagyon finom illata van tényleg :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 29.

Ezelke

2016. május 18.

jópár évvel ezelőtt kaptam az első ilyen parfümömet...na hát most kb a 14-15. üveggel fogyasztok :D egyszerűen imádom az illatát. olyan játékos. az én vidám és pozitív személyiségemhez nagyon illik és mások is így gondolják. ez a parfüm ár-érték arányban is nagyon jó. rossmannban ha akciós általában veszek 2-3 üveggel, így sokáig elég. Persze vannak emellett másik parfümjeim is,de ez a mindennapos használatra nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

PETRA820718

2016. április 19.

Zsákba macskaként vettem meg, /pedig már 100-szor megfogattam, hogy nem fogok így vásárolni/, de most mégis megvettem, hiba volt, nagy hiba.Bárcsak azt mondhatnám: nem jön be, nem az én illatom, de konkrétan ennek az illatintenzitása 0 , remélem nem romlott...elenyészően gyenge ,illatot' érzek, 3000 ft pénzkidobás :-(
Ez lenne a 3. Britney parfümöm, azokkal minden ok, de ennek se színe, se , szaga', bocsánat illata :-( Tanulság ismét:teszter nélkül SOHA!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

Csillu88

2015. december 27.

Tinédzsereknek való..suliba mindennapra.Nem egy különleges illat.Én is olyan 18-19 évesen használtam akkor favorit volt.Azóta azért megismerkedtem egy két illattal :) .Amúgy ezek az Elizabeth Arden által alkotott illatok nem a különlegességükről híresek.Ez is maximum Britney neve miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 27.

Nettney

2015. december 4.

Eddig 3 x vettem meg ezt az illatot. Először furcsának és kicsit "öregesnek" találtam, viszont később már egyáltalán nem. Megtetszett, megfogott benne vmi.. Talán az, hogy semmilyen más illathoz nem tudom hasonlítani. A üveg gyönyörű, olyan mint egy drágakő.
Ami negatívum: Rajtam nem annyira tartós, max 2-3 óráig érezni és egy idő után bebüdösödött, ami eléggé furcsa jelenség :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.