Britney Spears

Ár:   5700 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Jeannie, Módosítva: 2012. január 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: Fás-virágos

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Bernus

2015. november 14.

Szerintem ,olyan semmilyen illat,talán kislányoknak való! Van egy fél üvegem ha valakit érdekel!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 14.

Encsys

2015. október 25.

Nem kell magunkra önteni, csak módjával fújni, mert intenzív az illata, de ízléses, virágos én nagyon szeretem! Sokáig megmarad az illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 25.

Kusika

Korcsoport: >54
2015. szeptember 4.

Rossmannban vettem (teszter nem volt) az itteni vélemények alapján virágos-vizes könnyedebb illatra számítottam.
Rajtam egy túláradó virágcsokor amiben a jasmin/lotus/magnólia dominál annyira ,hogy megfájdul a fejem.
Csalódás volt ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

Csalódás volt ...

hhusiii

2015. május 26.

Már a sokadikat használom el, viszont a mostaninak (ezt kaptam most) büdös szaga volt eleve (de csak enyhén), ezért nem is szívesen használtam, most újra elővettem, kinézetre is sárga színű a benne lévő folyadék, és nagyon nagyon büdös is. Pedig kb 2 éves. Ennyi idő alatt meg tud romlani parfüm? Az eddigi parfümjeim még sosem romlottak meg...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 26.

luli81

2015. április 2.

Nekem ez az illat olyan semmilyen.Neki is adtam anyukámnak.Ő se szereti,de legalább elhasználja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 2.

xxNikixx

2015. január 17.

Karácsonyra kaptam, fogalmam sem volt, hogy milyen az illata. De nagyon tetszik, először kicsit fura volt, de mostanra már nagyon megszerettem, kellemes fás illata van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 17.

Heloise

2015. január 12.

Látatlanba vettem a Rossmannban, tesztere nem volt. Emlékeztem régről, hogy annak idején nem fogott meg az illata, de akkoriban a cukorkás édes illatokra voltam rágerjedve. Mivel nagyot változott az ízlésem most NAGYON TETSZIK. Bár a kifejezett virágos illatokat nem szeretem, ez inkább tavasziasan légies és könnyed,vizes alkotás. A másik nagy kedvencemhez hasonlítanám, nem illatban, hanem karakterben: Jessica Simpson - I fancy you. Van benne egy kis tisztaságillat, légies ártatlanság. A páromnak nagyon tetszik mikor ezt viselem, azt mondja ez olyan "én" vagyok. A testápolójával együtt vettem meg, amit este felkentem, még reggel is éreztem a karomon. Egyedi, nem tucatillat, munkahelyre, vagy hétvégékre is ideális. A várva várt tavasz illata nekem idén. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 12.

kinibaba19

2014. november 28.

Olyan amilyent egy fás-virágos parfümtől remélni lehet. Nekem ez a parfüm olyan volt mint amikor megvettem. Tudtam mit veszek, és nem ért meglepetés, hogy semmi különöset nem kapok. Csak egy kis vizet, meg egy kis fás-virágos fuvallatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 28.

adrica

2014. május 30.

Sikerült egy példányt kapnom ajándékba. Nagyon mást vártam ettől a parfümtől. Én lágy kellemes finomkodó üde illatot, ehelyett egy virágcsokor érkezett. Igaz tavaszi illat, de nekem nem letisztult, hanem túl sok. Olyan mintha nem tudná elhatározni az ember lánya, hogy mit is akar, ezért belepakol a kosarába mindent. Most már nincs mit tenni, elfújkorászom, de hogy újból nem venném, az biztos!!! És az ára igen drága is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 30.

laracroft

2014. március 26.

Én szeretem.....tényleg semmi extra, kellemes tavaszi illat, és annak ellenére imádom, hogy nem vagyok oda a celebillatokért! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.