BrushArt

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szamira, Módosítva: 2014. október 29.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A neves Beauty Blender BrushArt márkájú dupe-ja

hannqo

2017. április 26.

Egész olcsón jutottam hozzá, olyan 850 forint körül lehetett, ez az első sminkszivacsom, de meg vagyok elégedve vele. Rózsaszínt rendeltem, nagyon tetszik, könnyen tisztítható és jól megduzzad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

zahraa

2017. április 15.

Nagyon jo! :)
Szepen lehet vele dolgozni, es konnyen lehet tisztitani, ami nalam fontos szempont. Lehet hogy csak egy szivacsdarab, de megeri az arat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Nagyon jo! :)

lizibartha

2017. március 13.

decemberben vettem meg az elsőt, és nem régen sikerült egy nagyobb repedést belevarázsolnom a kimosása közben, de így is megszolgálta az idejét.
Nagyon szépen és természetesen lehet vele az alapozót eloszlatni, nekem nem kell több termék hogy eloszlassam, sőt mintha kevesebb alapozó kellene a használatával. Nekem nem szívja magába az alapozót, csak nagyon minimálisan.
Viszont a krémes, nehezebb korrektorokat nehezen tudom vele eldolgozni, ahhoz el kell előtte dolgoznom kézzel majd pedig ezzel. Ne bántam meg, szuper vétel volt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

jimmynigga666

2017. március 7.

Legjobb alapozó szivacs,egyenletesen oszlatja el az alapozót és természetesnek tűnik ezáltal

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 7.

briidge

2017. március 2.

Egyenletesen oszlatja el az alapozót, nagyon könnyen lehet vele dolgozni, nem okoz gondot még a tisztítása sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 2.

nanne

2017. február 24.

Nekem a lila van meg, és mivel sok jó vélemény volt,és most ajándékba küldik valamilyen ecset mellé, eléggé megörültem, hogy lesz egy jó szivacsom nagyon olcsón.Na most az enyém iszonyat kemény, nagyon gumis, alig dagad meg. Szörnyű ez a szivacs... Talán a színek szerint más a minősége? Nem tudom, de ez szinte használhatatlan, pedig még nem használtam nagyon drága szivacsot, de ez tényleg botrányos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

fici

2017. február 2.

Isteni ez a szivacs! :) Árban is és minőségben is. Persze nincs nagy viszonyítási alapom, mert ez előtt 2 mülleres tojást próbáltam (bodysoul) na azok borzalmasak, kemény, érdes felületű, ráadásul víz alatt picit sem nőttek meg. Sőt, drágábbak is voltak ennél...Ez a szivacs már első tapintásra megfogott, sokkal puhább, kicsit memóriahab-szerű, finom felületű, víz alatt tényleg megszívja magát és kb 2x gyorsabb vele az alapozás. Nagyon elégedett vagyok :) Csak azt bánom, hogy nem rendeltem egyszerre többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

birdie

2017. január 27.

Nem gondoltam volna, hogy lesz valami, ami lekörözi a Real Techniques alapozóecsetem. De lett.
Ez a szivacska sokkal jobban, észrevehetetlenül el tudja oszlatni a szemem alatt a korrektort. És az orrom körül az alapozót vagy BB krémet. Pedig eddig azt hittem, hogy erre az ecsetem is képes. De most látom a különbséget igazán.
Én maximumot adok neki, de nem volt dolgom az eredeti beauty blenderhez és egyéb hasonmásaihoz sem, tehát semmilyen összehasonlítási alapom nincs. De amit a tükörben látok, az meggyőző.
Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, mert még csak két hete használom. Remélem még sokáig ép marad, mert imádom. Mostanában csak ehhez nyúlok sminkeléskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

Moonbride

2017. január 19.

Nekem teljes mértékben bevált. Igaz, hogy nincs összehasonlítási alapom (az eredetivel valószínűleg soha nem is lesz, egyszerűen pénzkidobásnak érezném hogy annyit költekezzek egy darab szivacsra), de nem is érzem, hogy váltanom kéne. Nekem jól működik, szépen, egyenletesen viszi fel az alapozót (Catrice All Matt Plus jelenleg), és a korrektort is. Lilában rendeltem meg, és nem tudom hogyan, de egyáltalán nem engedi a színét, holott minden használat után mosom. Biztos hogy újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 19.

barbigirl21

2017. január 12.

Ez az első blenderem, így nincs sok viszonyítási alapom. Az viszont biztos, hogy jobban szeretem már pár használat után, mint az ecsetet. De szerintem az ujjaimat is ki fogja váltani :D Szerencsére elég jól fed az Astor - alapozóm, és általában különösebb bőrhibaim sincsenek, csak egységes, természetesen ragyogó arcbőr elérése a célom alapozasnal. Ez a jó alapozóval és ezzel a kis szivaccsal tökéletesen sikerult eddig :) Próbáltam picit nedvesen és teljesen szárazon is, mindkettő variáció bevált, nem tapasztaltam igazán különbséget. Talán kicsivel többet kell így kinyomnom, mint amikor kézzel viszem fel, de mivel heti 1-2 alkalommal használok csak alapozót, nagyon durván lassan fogy, szóval ez számomra nem nagy probléma.
Szépen bele tudom utogetni az arcbőrömbe. Különösen tetszik a csepp alakú forma, így a szem alatti érzékeny bőrt is szépen le tudom fedni, nem kell ujjal nyúznom.
Egyelőre 5 csillag!
Egy baj van vele, hogy rendelős. És ha tényleg higiéniai szempontból havonta cserélni kéne, az kicsit bántaná a pénztárcám a postaköltséggel együtt :D Lehet, hogy ki fogom próbálni a külföldi még olcsóbb verzióját is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Egyelőre 5 csillag!