BrushArt

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szamira, Módosítva: 2014. október 29.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A neves Beauty Blender BrushArt márkájú dupe-ja

cremeblanche

2017. január 3.

Én ezt egyszerűen nem értem. Rengeteg videót néztem meg, nagyon sok cikket olvastam, direkt az originalt vettem meg és semmi. Egészen helyes a formája, és a színe is érdekes, így nagyon magas reményekkel álltam hozzá, de sajnos mindhiába. Rengeteg alapozót felszív, sokkal többet, mint a hagyományos szivacsok többsége, így sajnos pazarol. Lehet én csinálok valamit rosszul, de foltosan alapoz, ha a bőrömbe tapogatom vele az alapozót, viszont ha dörzsölöm, akkor vonalaz. Macera a tisztítása és mindig olyan érzetet ad, mint ami soha nem lesz tiszta. Egy idő után bebüdösödik és használhatatlan lesz. Már kettőt vettem, mert elcsábultam és gondoltam, hátha én vagyok a béna (ami persze még mindig lehetséges), de mind a kétszer nemhogy megkönnyítette volna az életem, de megnehezítette. Kukában landolt, 1*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Krystal

2016. december 6.

Az itteni pozitív vélemények alapján gondoltam jól jöhet az eredeti mellé, mivel azt napi szinten használom és itthonra néha elég lett volna egy hozzá hasonló kis szivacs is, hogy a másikat kíméljem. Második szivacsnak van nekem egy Barbara Hofmann blender is, de mivel az elég kemény, nem tudom használni. Ez még rosszabb. Írták páran, hogy mennyire puha. Ennek bedőltem. Ez puha? Olyan, mint a gumi. Vizesen még rosszabb. Talán csuklóerősítőnek, vagy kisállat játéknak lehet megfelelő. Ennek sajnos köze sincs az eredetihez. Külsőre amúgy megtévesztő volt, mert elég igényes kis dobozban van és színre, formára is jónak tűnt. Kibontás után viszont hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 6.

gingerbloo

2016. november 29.

Ma használtam először. Eddig használtam a real techniques szivacsot meg a bh szivacsot. Mind a kettő jó volt, de ez teljesen más. Nem érzékelem, hogy különösebben szebben dolgozná el a sminket, mint a többi, de kellemesebb a használata, sokkal kisebb és kézreesőbb is, puhább. Alapvetően megérte, beauty bay-en lehet beszerezni ingyen szállítással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

LiiL

2016. október 6.

Ez a kis blender lealázta az összes eddigi alapozó ecsetemet. Iparfümériáról jött akciósan, és ami igaz az igaz, az első használat után soha nem lesz olyan a színe mint fénykorában, de ez a legkevesebb. Eddig ez a szivacs viszi fel a legszebben az alapozót, olyan szépen eldolgozza mintha semmi nem is lenne rajtam, és mégis :) Ráadásul nagyon könnyű kimosni (és 2-3 naponta szoktam zuhanyozás közben), és sokáig bírja, kb fél éve használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

Nittuska

2016. szeptember 17.

Ebayen úgy volt feltűntetve, hogy eredeti Beauty blender. De csak 1000 Ft volt így nem vártam csodát.
Pedig azt kaptam. :D 💖
Nagyon puha, szépen megdagad a víztől, nagyon könnyű kimosni. Hát egyszerűen fantasztikus!!

A real techniques szivacskám már az 5ik nap elkezdett kirepedezni szakadni stb. Szóval az kuka.
Ebből (beauty blender) már rendeltem is még egyet, mert tényleg nem pénz érte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

Pedig azt kaptam. :D 💖

Ebből (beauty blender) már rendeltem is még egyet, mert tényleg nem pénz érte

natulcien

2016. szeptember 16.

Nagyon hasznos kis smink cucc. Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz. Könnyen megpuhul vízben, aztán kicsavarva sem lesz túl vizes. Rögtön lehet is használni. Én minden használat után kimosom, és már jó ideje bírja a strapát. Se sérülés, se szakadás nincs rajta, mondjuk nem is teszteltem hosszú körmökkel. Ha nyoma veszne, vagy tönkremenne biztosan beszereznék egy újat. Én amúgy kézzel szoktam felvenni a krém alapú, folyékony termékeket, majd ezzel a szivaccsal dolgozom egységessé az érintett területeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

MissKenedy

2016. augusztus 29.

Alapozót nem szoktam használni, csak folyékony korrektort, de még azt is tökéletesen el lehet vele dolgozni úgy, hogy észrevehetetlen lesz az arcomon. De tényleg. még ha 10 centire állok a tükörtől sem látszik. Egyszer majd kipróbálom alapozóval is, csak félek, hogy a végén rászoknék a teljes sminkre. Ha tényleg ennyire szépen bele lehet dolgozni a bőrbe:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

borb.biaa

2016. július 8.

Kb. 3 hete használom. Volt előtte egy ebayes beauty blender utánzatom, ami eleinte jónak tűnt, aztán végül macskajátékként végezte, annyira idegesített a keménysége. :D Ezt azzal össze sem lehet hasonlítani. Nagyon hamar megszívja magát vízzel, az alapozót felvinni vele egy álom, gyönyörűen el lehet oszlatni, és csak nagyon minimális mennyiség marad a szivacsban. Az alapozóecsetemet teljesen letaszította a trónjáról, pedig ez előtt imádtam.
Tisztítani 2-3 naponta szoktam, amit amúgy gyűlölök, de ennyi baj legyen. :D Csodás termék, és ennyi pénzt (én 790 Ft-ért rendeltem iparfümériáról + pk) simán megér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

dorsia

2016. május 27.

A red carpet változata van meg nekem, első mosásnál rengeteg színt vesztett viszont az alapozó alig jön ki belőle. Egyelőre nem vonok le emiatt csillagot, mert még nem vettem meg a hozzá szánt tisztító folyadékot (ha azzal sem jön le, update-elek). Az alapozót gyönyörűen fel lehet vinni vele, nekem kb 2,5 nyomásnyi kell belőle (amennyi akkor is elfogy, ha ecsettel viszem fel). Kellett pár használat, mire ráéreztem, de harmadik nekifutásra már álomszépen sminkeltem ki magam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Vivoca38

2016. május 2.

Jól lehet vele dolgozni és természetes hatást érek el ezzel, könnyű felvinni az alapozót, mosni viszont nehezen lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.