BrushArt

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szamira, Módosítva: 2014. október 29.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A neves Beauty Blender BrushArt márkájú dupe-ja

zsofee

2016. április 6.

A legnagyobb probléma, hogy alig lehet kimosni, a színe pedig már sose lesz a régi. Pozitívum, hogy az alapozót nem nyeli el és egyenletesen lehet vele felvinni. Kissé nedvesen célszerű használni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

zsofia93

2016. március 30.

Nagyon korrekt kis szivacs, már nem tudnám nélküle elképzelni az alapozás rutinomat :) először nagyon fura volt (az ecsetekhez vagyok szokva), de pár használat után ráérez az ember, hogy is kell bánni vele. Az alapozómat (Rimmel Stay Matte) ezerszer szebben el lehet vele dolgozni, sokkal természetesebb, mint ecsettel. Ha nagyon találni akarnék benne hibát az annyi, hogy nekem nehezebb kimosni, mint egy ecsetet, de ez legyen a legnagyobb promlémám vele :) nálam *5!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 30.

Armosanna

2016. február 11.

Nagyon szeretem. Természetes hatássá tudja dolgozni a bőrömbe az alapozót/korrektrort. Fogok még belőle vásárolni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

carriebradshaw

2015. december 17.

Ááá, nagyon jó, ahogy a bőrbe dolgozza az alapozót meg a korrektort, nagyon könnyű vele bánni és gyors, ami a reggeli kapkodásban kiemelkedő fontosságú :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 17.

deccs91

2015. augusztus 13.

Nagyon szeretem, természetes hatású lesz az alapozó és a korrektor is, egyetlen hátránya, hogy több termék fogy így, de komolyan megéri!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

dius18

2015. július 22.

Nagyon szeretem.amióta ezt használom nem is viszem fel mással az alapozót .kb hét hónapja van meg és most kezd lenni rajta pár apró repedés ,mondjuk rendesen kapja ,a másfél éves kisfiam már sokszor megkaparintotta:) biztos hogy újra veszem mert tökéletesen eldolgozza az alapozómat,nehezebb korrektort is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 22.

Zsú17

2015. április 29.

Nem vagyok biztos benne, hogy ugyanaz a termék, bár az enyém is a claire's-ből van, de az enyémek a mini változat, kb dió nagyságúak és hérmat adtak egy csomagba. Víz alá tartva nem igazán nő meg és mondjon ki mit akar, de több alapozó kell így, viszont az eredmény tökéletes. Mindenképpen be kell szerznem a nagyot is, mert ezzel a picivel sok idő az eldolgozás ésha több rétegben viszem fel az alapozót begörcsöl a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 29.

pi

2015. január 30.

Szuper , nekem nagyon bevált 1200- ért rendeltem iparfümériáról ,3 hete használom naponta, kétnaponta samponnal szoktam kimosni szépen lehet vele alapozót felvinni én mindig bevizezem előtte :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Viivcsoo

2015. január 30.

Ezer forint volt a claire's-be:) Nagyon jó, bár sok terméket felvesz.. viszont így jobb fedés biztosít még akár egy bb-krémmel is:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 30.

szamira

2014. november 11.

Nagyon tetszik, en sem fuztem hozza nagy remenyeket - 800 ft koruli volt az ara akciosan nemregiben az iparfumerian.
Puha, finom textraju, apro lukacsos, az alapozot nagyon szepen, airbrush szeruen teriti es nem szivja be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 11.