BrushArt

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szamira, Módosítva: 2014. október 29.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A neves Beauty Blender BrushArt márkájú dupe-ja

stylespiration

2014. november 6.

Internetes parfüméria oldalarol rendeltem, es nem fuztem hozza nagy remenyeket, összehasonlitva az eredetinek es ennek az árát. Az oldalon sok szinben fel van tüntetve, de nem valasztható, veletlenszerű hogy nekem épp egy türkizkékes árnyalat jutott.

Minden alapozó felhordására kitalált eszköznél jobb!! Pici méretű, de vizcsap ala tartva alaposan megdagad. Nagyon szeretem, 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.