Burberry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 60 ml és 85 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 6990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Kiszerelés:   35 ml, 60 ml és 85 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 6990 Ft

Megjelenés éve: 2011

lllatcsalád: ciprusos-gyümölcsös

Illatösszetevők: zöld abszint, barack, frézia, írisz, rózsa, kasmírfa, pézsma, ámbra, vanília, szantál

Ár: 6990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
35, 60 és 85 ml-es kiszerelésben kapható.
Burberry Body EDP FÚJÓS
Ár: 5 ml 1300 Ft, 10 ml 2300 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml vagy 10 ml parfüm frissen átfújva üveg parfümszóróba, Helyszín: Pécs, fizetés: lásd a leírásban

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

kispajkos

2019. február 20.

Kb. 1 éve kaptam ajándékba, eddig ide oda rakosgattam, most a hideg időben ismét próbálgattam. Kellemes illat, de nekem/rajtam picit fullasztó, van valami zavaró komponens benne. Valahogy rajtam a fűszeres szantálfás jegyek dominálnak benne. Vannak napok, hogy szívesen használom, de nem a kedvencem. Tartóssága közepes. Az üvege gyönyörű, igényes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

googles

2019. január 19.

Nálam ez a majdnem, de mégsem. Nem fogott meg, sokszor teszteltem, a mai napig nem tudom felidézni a karakterét. Ez jó is lehetne, de nem jó, valahogy katyvasz marad az én orrom számára. A kasmírfa mumusom, remek, higy legalább az nem zavar benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

Makk Zsuzsó

2019. január 2.

Puha, körbeölelő – de nem fullasztó, hipernőies, ragyogó, érzéki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 2.

Puha, körbeölelő – de nem fullasztó, hipernőies, ragyogó, érzéki.

PETRA820718

2018. december 29.

Nagyon szeretem, tudom, tudom ez a mániám,de ha egy fokkal tartósabb lenne a kedvenc parfümöm is lehetne.
Nagyon kellemes illata van, szerintem egyedibb és különlegesebb az àtlagos drogériás illatoknál.
Kicsit titokzatos, melengető illat összességében szép, csak lenne tartósabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Kicsit titokzatos, melengető illat összességében szép, csak lenne tartósabb.

Plusskutya

2018. október 28.

Számomra A parfüm.
Nem jön mindenkin szembe az utcán, elegáns és visszafogott.
Rajtam nagyon tartós, a reggeli fújás után az esti edzésemen, több-kevesebb izzadás után is körbeleng még - imádom a leszáradt, púderes, de nem túl édes illatát.
Ősztől tavaszig használom, nyáron nem tetszett magamon, túl nehéznek éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 28.

Számomra A parfüm.
Nem jön mindenkin szembe az utcán, elegáns és visszafogott.
Ősztől tavaszig használom, nyáron nem tetszett magamon, túl nehéznek éreztem.

Anett0721

2018. október 5.

3 évvel ezelőtt Karácsonyra egy profi ecsetszettet kaptam férjemtől, persze én rendeltem meg de csak december 24-én hajnalban adta oda, mielőtt dolgozni ment. A rendeléshez ebből a parfümből küldtek mintát, azonnal csuklóra is fújtam, mit tud, mert nem ismertem.
Egész délelőtt, mialatt kisfiammal égősorért mentünk (ez "hagyomány", mindig akkor derül ki, hogy a tavalyi nem ég :) ), mialatt a halászléhez vett popsi formájú krumplikon nevettünk vele, majd mialatt Grincset néztem és a sminkemet készítettem a Szentesti csodához, körbelengett a Body. Annyira Szenteste-illat számomra, hogy el nem tudom mondani! A kis mintát fújtam végül 26-27-én is, majd egy évvel később megrendeltem novemberben a szülinapomra (férjemtől :) ), hogy Karácsonykor megint őt viseljem, 30 ml verzióban. Ez nálam hagyomány lett, ha Karácsony vagy adventi készülődés, akkor Burberry - Body.
(pedig van kb. 15 őszi-téli parfümöm, mégis, az a 3 évvel ezelőtti csodálatos nap összeolvadt az illattal)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 5.

Felari

2018. augusztus 26.

Nagyon tetszik magamon az illata, de nem mindenkinek valo. Edesanyamon peldaul tul edes volt. Tartos es kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 26.

IRoxy

2018. június 19.

Mit is mondhatnék róla? Azt hiszem ő állandó darab lesz nálam, amíg csak a piacon lesz. 5 évvel ezelőtt kezdődött a kapcsolatunk. Akkor jöttem rá, hogy a rózsa, amitől oly sokáig ódzkodtam ha parfümről volt szó -nem is értem miért- nekem nagyon jól áll. Azóta is ő az én őszi társam. És bár közben rátaláltam egy másik nagy "rózsa-szerelemre", őt is megtartom, mert nem tudnék nélküle élni.
Rajtam a barack, és a rózsa érződik ki belőle nagyon tisztán, és azt hiszem nagyon passzolunk egymáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 19.

erda74

2018. június 9.

Nem indult nagy felismeréssel a kapcsolatunk, először öblítő illatnak neveztem. Aztán csak elhasználtam a kis fújóst, s közben úgy megszerettem, hogy ebből muszáj beszereznem egy nagy kiszerelést is belátható időn belül. Nagyon friss, rózsás illat, nyárra való, nem mellékesen a páromnak is tetszik. Rajtam nem túl tartós illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 9.

RenataB

2018. április 15.

Nem tudom miért nem véleményeztem még. Kedvenc parfümöm. Gyorsan itt meg is jegyezném bettyblue megjegyzésére, hogy nem kortól függ, kinek milyen illat áll jól. Személyiségfüggő. Én 26 éves vagyok és nagyon is illett hozzám ez a parfüm. Eddig ez illett hozzám a legjobban.
Aki meg azt írta tucat...? Azért azt nem mondanám rá. Sok parfümöt megszagoltam már, de ehhez hasonló szerintem kevés van.

Azt szeretem benne, hogy nagyon karakteresebb, tartós és kellően rózsás-szappanos. Pont, ahogy szeretem. Jómagam is karakán nő vagyok, ezért is írtam, hogy
személyiségfüggő inkább.
Azt tudom hogy mindenkinek volt róla véleménye akár a munkahelyemen is. Volt, aki kifejezetten utálta, mások meg imádták. Elmenni nem lehet mellette.
Mivel kedvencem, természetesen öt csillag, de 100-at is adnék rá. Hogy is szokták mondani? Signature illat. Ő az én signature illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

személyiségfüggő inkább.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)