Burberry

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   35 ml, 60 ml és 85 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 6990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: momo, az összetevőket feltöltötte: ansu, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Kiszerelés:   35 ml, 60 ml és 85 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 6990 Ft

Megjelenés éve: 2011

lllatcsalád: ciprusos-gyümölcsös

Illatösszetevők: zöld abszint, barack, frézia, írisz, rózsa, kasmírfa, pézsma, ámbra, vanília, szantál

Ár: 6990 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
35, 60 és 85 ml-es kiszerelésben kapható.
Burberry Body EDP FÚJÓS
Ár: 5 ml 1300 Ft, 10 ml 2300 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml vagy 10 ml parfüm frissen átfújva üveg parfümszóróba, Helyszín: Pécs, fizetés: lásd a leírásban

pearldiver66

Korcsoport: >54
2016. február 19.

Szerintem,Musil irta itt le a legpontosabb meghatarozasat ennek az illatkompozicionak! A valodi meztelen -erotikus nö illata ez. Melegseget,csábitást, vonzalmat erzek benne.Győnyörű nő testén a rózsaszirmok.Egyszerūen csodàs!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. február 19.

boghyca

2016. február 18.

Ahh!! Még szerencse, hogy csak mintám volt belőle, de azt is inkább elajándékozom mert számomra ez borzalom. Elnézést a kedvelőktől, de fújtam egy kicsit a csuklómra, ohh mondom ez jó erős. Na nem mintha bajban lennék az erős illatokkal, de mosogatás közben megcsapott ez a nem éppen jó rózsás túl virágos szag keveredve valami túl fás illattal. Nem tetszett annyira, mint amire emlékeztem. Egy barátnőm odáig volt érte meg vissza, sőt mutogatta nekem az üveget, meg hogy szagoljam meg illetve fújjak belőle. Megnéztem, hogy tényleg egyről beszélünk-e, és el kellett szomorítanom, hogy egy kínai vackot fogott ki (persze hogy 80 ml), és azt locsolta magára, talán úgy még elviselhető volt számomra, hogy fel volt lögybölve valamivel. Megmutatom, sőt el is ajándékozom neki ezt a kis mintát, hátha neki legalább örömet tudok szerezni, ha már nekem ekkora csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

Lunann

2016. február 11.

Legnagyob csalódásom bruhuhuuuuu :(
Hetekig járkáltam Douglasba szaglászni és fújkálni. Végig éreztem, mintha valami nem stimmelne, de erősebb volt a vágy, hogy majd megszeretem és amúgy is olyan szexi és különleges illat. Hát megvettem. A legnagyobb kiszerelést. Megbántam. Néhány hétig még ment a locsolkodás, élveztem az új illatot, de észrevettem, hogy mintha bántaná az orrom, túl erős és nem tudok azonosulni vele. Mint amikor felveszel egy kényelmetlen cipőt, és alig várod, hogy hazaérj és végre lerúghasd a lábadról. Ráadásul végig az járt a fejemben, hogy bajon mások is látják, mennyire nem passzolunk össze? Hiszek benne, hogy minden illatnak megvan a maga "tulajdonosa". Nem öntözhetünk magunkra bármit, ami megtetszik, meg kell tanulni azonosulni vele. Szóval visszatértem az előző parfümjeimhez (Versace és Escada), rájöttem, h többet nem akarom magamon tudni a kis Bodymat. Kár. pedig gyönyörű az üvege, és az illata is jó igazából. Csak hozzám nem passzol, nagyon nem. Érdekesség, hogy bár maga az illet szerintem jó, kellemes és talán még szexi is, amióta megvettem és csalódtam benne rettentően irritál, hogy az egyik kolléganőmön érzem. Túl tolakodónak és erősnek találom, bántja az orrom. Mikor az ő osztályukra megyek belengi az egész teret, nem értem hogy hogy nem zavarja őt/őket.
Nem lenne korrekt lepontozni.. az illata jó és: nagyon tartós!!! Azért mert mi nem jövünk ki jól, még jó parfüm meg nagy márka.. Hmmmm hányast adjak neki? Legyen 4....
Most készülök feltenni jófogásra töredékéért, mint amennyiért megvettem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Legnagyob csalódásom bruhuhuuuuu :(
Most készülök feltenni jófogásra töredékéért, mint amennyiért megvettem :(

Yolanda

2016. február 4.

Azt hiszem, ez a parfüm történelmet írt nálam, talán még sosem fordult elő, hogy egy illatot le kellett mosnom magamról. Már kifújás után sem tetszett, nagyon szintetikus, mondhatni vegyszeres volt a bőrömön. Vártam leszáradásig de úgy sem volt jobb. Ebben sem találtam semmi puhaságot, csak egy nagyon harsogó virágillatot némi fás beütéssel. A tartóssága nagyon jó, amíg el tudtam viselni magamon az illat nem változott semmit. Minden esetre egy kalandot megért, legalább tudom, hogy érte se fáj majd a szívem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 4.

nagypiroska1990

2016. január 27.

Nagyon egyben van a drága,szerintem van annyira karakteres is hogy könnyedén felismerném bármikor.Nekem valamiért fehér blúzos irodában tipegős illat ez,határozottan szeretem de nem kozárólagosítanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 27.

Fviki

2016. január 14.

Nagyon glamúúúúros illat. Burberry remekműve szinte megszemélyesítette számomra ezt a kifejezést. Tündököl, ragyog, elbűvölő, igéző. Tavasz és az ősz az igazi szezonja, sem a nagy hideget, sem pedig a nagy hőséget nem viseli. Bár a reklámban a híres Burberry kabáthoz társítják (és elég erotikus illatnak próbálják beállítani), nekem ez az illat igazi kosztümös illat, esetleg elegánsabb ruhás illat. Nem kötném nagy alkalmakhoz, én hétköznap munkában is viselem. Amit az én orrom egyértelműen felfedez benne: barack,pézsma, ámbra, vanília, szantál. Szerencsére nem külön-külön érződik, úgy az az érzésem, hogy nagyon kaotikus illat lenne belőle, de ez így egyben annyira szépséges, hogy tőlem megy az 5 *. Nagyon nagyon hasonlít az illat az Intense változatra, az hangyányit mintha tartósabb lenne. Alig várom február végét, hogy ismét elővegyem a drágát. Nem tudom, hogy ez negatívum-e, de mivel én magamnál hordom a napi parfümöm (ha véletlenül atomtámadás történne vagy nem tudom :-)) és minden parfümöt a lehető legnagyobb kiszerelésben veszek meg, a Burberrym 100 ml-s flaskája felér egy kézifegyverrel. Ha a táskámban van, jaj annak, akit nyakon suhintok a tatyókámmal. (Nem, mégsem negatívum, pusztán +1 felhasználási mód)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 14.

Ildi71

2016. január 13.

Egyenlőre csak illatminta van belőle (gerbaud-tól kaptam ajándékba), de az első benyomásom pozitív.
Kellemes, nőies, nem tolakodó illat, és tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 13.

Kellemes, nőies, nem tolakodó illat, és tartós.

Piri11

2016. január 9.

Ide írom a véleményem, de, hogy őszinte legyek írhatnám bármelyik Burberry-hez. Az én bőröm lázad ez ellen a márka ellen, ugyanis mindegyik valami borzalom rajtam. A fent szereplő illat pl. szúrós púder, de Tender testvérkéje sem jobb, csak annyival, hogy egy hangyányit kevésbé szúr. Borzalom ... Sajnálom :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 9.

Flamingo

2016. január 8.

Először egy parfümériában fújtam a kezemre, akkor egyáltalán nem fogott meg valószínűleg nagyon régi lehetett már a teszteres üveg. Később egy csere során jutottam hozzá egy picike mintához és amint magamra fújtam beleszerettem, de rendesen. Annyira magaménak érzem, hogy nemsokára be is szerzem a teljes üveget, mert nem tudom már elképzelni nélküle a hétköznapjaimat, nagyon valószínűséggel megtaláltam az illatomat. Szeretek mindig elegánsan öltözni, ez az illat pontosan passzol ehhez a stílushoz. Imádom, egy pici gondom van vele, számomra nem elég tartós, nem rossz, de az Intense változat fog velem hazajönni biztos ami biztos. :D Kifújáskor erős, de hamar lecsendesedik jó értelemben. Barack, és rózsa na meg az a különleges valami, amit nem tudok meghatározni talán az üröm vagy az írisz? Mindenesetre csodálatos és különleges. Rettenetesen jól érzem magam a bőrömben ha ezt viselem és ez ritkán fordul elő velem, kevés parfüm vált ki belőlem ilyesmit. Sokan mondják, hogy felnőtt illat, talán igen, talán nem ezt mindenki maga dönti el akkor, amikor viseli. Mivel imádom a parfümöket és gyűjtöm is őket biztosan lesz olyan időszak, hogy nem érte nyúlok, de mindig lesz belőle a polcomon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

Sig

2016. január 3.

Nagyon jól eltalált, trükkös és megosztó illatot alkotott ezzel a Burberry.
Első fújáskor kifejezetten tolakodónak éreztem, mert annak ellenére amit olvastam papírra fújtam ki. Papírcsíkon egyszerűen nem működik, mindenkinek a saját bőrén kell kipróbálnia :-)
A trükk, hogy nem szabad belőle sokat használni, mert nagyon erős és közönséges hatás érhető el vele, illetve becsapja viselője orrát a mennyiséget és az erősségét tekintve. Igen, ha valaki túlzásba viszi migrént kap a fél iroda a munkahelyen, vagy padlóra küld fél kocsinyi utast a metrón :-D Amúgy is legszívesebben lekevernék annak aki a fél üveget magára locsolja bármi is legyen az...

Maga az illat kifejezetten nőies, melegséget sugalló jegyekkel és van benne valami érzéki, ösztönös, már-már intim, hatótáv tekintetében viszonylag erős, kis mennyiségben ajánlanám a használatát.
Amikor csak azok érzik akiket amúgy is beengedek a privát szférámba, vagy amikor elmegyek valaki mellett és éppen csak hogy elkapható belőle valami izgalmas, különleges illat.
Nem egy nagyvilági vörös rúzsos, estélyis díva, mint egy Prada... ennél sokkal kevésbé direkt, sokkal titokzatosabb.
Mint egy hasított hosszú ruha és a miniszoknya esete. Hát nem mindig izgalmasabb az, ami csak sejtet és nem rak mindent a kirakatba? :-)

Próbálni, hosszabb időt hagyva neki kötelező, mert legalább két esélyes... Nem érzek benne semmilyen korhatárt, de tény hogy ezt viselni tudni kell. Nem hivalkodón, hanem öntudattal :-)
Ajándékba ha nem ez a konkrét óhaj rizikós. De minden tekintetben zseniális és egyedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 3.

Nagyon jól eltalált, trükkös és megosztó illatot alkotott ezzel a Burberry.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)