Burberry

Ár:   16 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikilane, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. június 3.

Ár:   16 490 Ft
Lelőhely:   Marionnaud

Igazán különleges kampány keretében mutatták be a The Body parfümöt, mely hihetetlenül sikeres is lett. Ennek folytatásaként idén tavasszal a Burberry Body Tender-t köszönthetjük. A parfüm csomagolása hasonlít a már ismert Body üvegcsére, most azonban egy pasztell rózsaszín árnyalatot kapunk. Maga az illat természetes, nem hivalkodó, virágos és gyümölcsös jegyek keverednek benne, mint az alma, a citrom, a jázmin, a pézsma és a szantálfa.

Illatcsalád: Ciprusos-Gyümölcsös

• Fejjegyek: citrom, alma, barack,
  • Szívjegyek: rózsa, tea, jázmin, szantálfa
  • Alap: vanília, cashmeran fa, pézsma, ámbra

lovecreams

2019. május 9.

Ez a parfüm annyira nem én vagyok..én az édes, mézes-mázas illatokat szeretem, ez pedig semennyire sem az, és mégis megőrülök érte. Kifinomult, komoly, nőies illat és brutál tartós, ruhán is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

googles

2019. január 19.

Adhatnek 5 pottyot is neki. De mintha lenne a fejillat utan valami zavaro benne. Azt hiszem, ugyanezt beletettek a My Burberry sorozatba is 😊 Amugy ez a tender sokkal jobban tetszik, mint a sima Body EDP.
Viszont a Burberry a Body Tender, a Sheer Rhythm es a My Burberry Blush-sal picit mintha ugyanazt ismetelne, igen apro elteressel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

Szepis

2019. január 3.

Finom illat, olyan tiszta...van benne valami megfogó lehet az üvege is hozzájárul, nem tartós, de EDT annak megfelelően viszont teljesíti az elvártat.
Nekem bejött, megfelel, szeretem és most van bő 60 ml-em, hogy beteljek vele:D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 3.

Nekem bejött, megfelel, szeretem és most van bő 60 ml-em, hogy beteljek vele:D

puderpanna

2018. június 20.

Véletlenül vettem le a polcról, de elsőre szerelem lett. Modern, nagyon letisztult, nem szúrós és nem tolakodó. Tartóssága rajtam gyenge, csak ezért kap 4*-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 20.

Burya

2018. február 2.

Elsőre nem fogott meg, számomra egy kaptafa volt a többi kis virágos-gyümis lötyikével. Pár napja azonban hirtelen felindulásból tettem vele egy újabb próbát, és láss csodát, ebben a hideg, téli időben valósággal kivirult! Rózsa és roppanós zöld alma, hmm! Viszont korántsem egy cukormassza, mint a legtöbb illat ebben a kategóriában, sőt! Eddig nem tudtam, hogy szeretem az üröm illatát, de ebben egyszerűen imádom! Ezzel az összetevővel lett kerek, ettől kapott karaktert. Olyannyira odavagyok ezért a fanyar, hűvös frissességért, hogy már ott is csücsül a polcomon, ma már ezt viseltem. Úgy tűnik, egynémely illat hajlamos rajtam fordítva működni, nálam ő egyértelműen hűvösebb időre való. Nyáron sem viselhetetlen vagy fullasztó, csak akkor valahogy nem tudott kibontakozni (legalábbis rajtam). 5 csillagot kap, mert a reggeli két fújást még este fürdés után is érzem, ha megrázom a hajam, akkor még másnap reggel is.

UPDATE:
Magam is meglepődtem, mennyi megszerettem ezt az illatot, pedig a citrusos illatokat nem is szeretem. Érte mégis gyakran nyúlok, annyira jól esik a fanyarsága. Utána kell néznem más üröm tartalmú parfümöknek is. Azt hiszem, ez is olyan összetevő, amit valaki vagy nagyon szeret, vagy ki nem állhatja. Erős a gyanúm, hogy állandó lakója lesz a parfümös polcomnak, már csak azért is, mert lerobbanthatatlanul tartós. Pedig EDT és citrusos... azt hittem, ebben a kategóriában ez a fogalom nem létezik, de ebből a reggeli két fújást nem csak aznap, de még MÁSNAP este is éreztem a párnámon lefekvéskor. Az 5 csillag kevés neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

UPDATE:

nyarigabi

2017. december 14.

Upd. Bár továbbra sem hordok pasztellszíneket és a hajam is gyakran kócos, mégis megvettem ma ezt az illatot. A fanyarságát kívántam meg. Jó áron volt a Rossmannban, nem egy tipikus téli illat, most mégis rá van szükségem.

Kicsit gyümölcsös, nagyon szantálos. Lágy, tavaszi, nem egy óriási különlegesség, de kellemes. Egyáltalán nem nekem való, de van az a nő típus, aki finom, kedves, pasztellszíneket hord és sosem kócos a haja, na neki jól állna!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 14.

rammy717

2017. november 24.

Uhhhhh ez az illat :O Teljesen levett a lábamról. Hihetetlenül nőies, kifinomult, friss illat. Igazi felnőttes, női illat.
A tartóssága valóban nem az igazi (-1*), de megéri <3

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

A tartóssága valóban nem az igazi (-1*), de megéri <3

zsebmano

2017. november 15.

Egyáltalán nem tartós az illata:( és valahogy egy idő után egyre kellemetlenebbnek éreztem az illatát, nem is tudtam teljesen elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 15.

blackrainbow

2017. október 27.

Jelenleg ezt használom, finom tiszta illat. Nem tolakodó és elég tartós. Az üvege tetszett meg először, mint egy rózsaszín kristály.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 27.

pacsulipuli

2017. október 10.

Nem lett kedvenc, elég szintetikus illat, nem túl karakteres. Hétköznapokra elmegy, könnnyed kis tisztaságillat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 10.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)