Burberry

Ár:   16 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikilane, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. június 3.

Ár:   16 490 Ft
Lelőhely:   Marionnaud

Igazán különleges kampány keretében mutatták be a The Body parfümöt, mely hihetetlenül sikeres is lett. Ennek folytatásaként idén tavasszal a Burberry Body Tender-t köszönthetjük. A parfüm csomagolása hasonlít a már ismert Body üvegcsére, most azonban egy pasztell rózsaszín árnyalatot kapunk. Maga az illat természetes, nem hivalkodó, virágos és gyümölcsös jegyek keverednek benne, mint az alma, a citrom, a jázmin, a pézsma és a szantálfa.

Illatcsalád: Ciprusos-Gyümölcsös

• Fejjegyek: citrom, alma, barack,
  • Szívjegyek: rózsa, tea, jázmin, szantálfa
  • Alap: vanília, cashmeran fa, pézsma, ámbra

Lgina

2017. szeptember 4.

Számomra ez az ideális parfüm. Mindig eszembe juttatja a gyerekkoromnak azt az időszakát, amikor teafiltereket gyűjtöttem. Akárhová mentem, ahol tudtak erről a szokatlan hobbimról, mindig kivettek a dobozokból 1-1 filtert, ami még nem volt meg nekem. Ezeket betettem egy kis fa dobozkába. Minden alkalommal, amikor kinyitottam, megcsapott az az isteni illat... Azóta szerelmes vagyok a teába, az íze, az illata is megnyugtat. Az eleje gyümölcsös tea, ami később fássá szárad le. A tartóssága és a hatósugara rajtam megfelelő. A tavasz és az ősz az ő időszaka, a 20-25 fok körüli, enyhén szeles, napos idő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

csikosmatyas

2017. augusztus 25.

Hát ezt is kipróbáltam, egyszerűen tudni akartam, hogy Kacsamajom kisasszony milyen szagú lehet. Na pont neki való. Aki erre ráírta, hogy rózsa annak egyesével törném el az icipici ujjacskáit. Mint a mesebeli császár új ruhája, egy csomó pénzért adtak egy nagy semmit.
Az üveg miatt 2 pont.

hát elfogyott, én a Caola almasampon szagon kívül semmit nem éreztem, erősen hasonlít a See by Chloéhoz, csak az valahogy parfümillatúbb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Az üveg miatt 2 pont.

Emike

2017. május 31.

A születésnapomra kaptam ezt a parfümöt, szerettem volna vmi nőcisebb illatot. Az egyik dm üzletben illatoltam meg, nem ismertem korábban, de ott megtetszett, így ő jött velem haza. Aztán többszöri használat után megijedtem, hogy ez az illat nekem bizony sok... :( Egy pár hétre félre is tettem, majd újból elővettem, és ezzel le is vett a lábamról. Imádom ezt a nőies illatot, ámbár inkább téli-őszi illatnak tartom, nyárra sztem kicsit sok. Bőrőn nem a legtartósabb, de ruhán egész sokáig érezhető, imádom h a kendőimnek Burberry illata van :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 31.

monarizsa

2017. április 25.

Borzasztó finnyás vagyok parfümök terén, nagyon sok illat tetszik, de nagyon kevéstől nem vagyok rosszul, ha befújom magam vele. Évekkel ezelőtt random egy müllerben befújtam vele magam, azóta sem ment ki a fejemből. Most megkaptam szülinapomra, és 10 év mindigugyanazaparfüm után ez a második amit képes vagyok elviselni magamon. A teszter a boltban egy picit talán tartósabb volt, de azért még így is órákon keresztül rajtam marad. Remélem sosem fogy el....:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

sziszke423

2017. február 21.

Friss, üde tavaszi illat. Hidegebb időben nem igazán szeretem magamra fújni, de ahogy melegszik az idő egyre inkább megkívánom :) Nem egy tucatillat, kicsit különlegesebb, pont ezért nem mindenkin tudom elképzelni.
Sajnos a tartósság terén nem igazán jeleskedik :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Sajnos a tartósság terén nem igazán jeleskedik :/

lillybell

2017. január 25.

Régóta vágytam rá, többször teszteltem. Kicsit tartottam tőle, mert elég jellegzetes illata van, ez is tipikusan az a "love it or hate it illat". Itt a kommentekben is lehet látni, hogy mennyire megosztó. Pedig nem az a szúrós, fűszeres jellegű, amikre ez jellemző. Mégis erősnek,karakteresnek mondanám. Egyelőre nem bántam meg. Sőt! Kifejezettem felvidít ez az illat, örülök, hogy rajtam lehet. :) Előttem már írta valaki, amivel egyetértek, hogy gyöngyvirágra emlékezteti, holott nincs is benne. :) Emellett amire emlékeztet még: az egy tavaszi virágcsokor. :) És konkrétan valamiért a húsvét időszaka jut eszembe.... :)
Számomra ez az illat: friss, tiszta, gyümölcsös is, virágos is - pont amit én keresek a parfümben.
Nálam a tartóssága fantasztikus, ilyen parfümöm még nem is volt. Ha pl. a csuklómra teszek 1 fújásnyit reggel, este 7-kor, mielőtt tusolok, még ugyanúgy megcsap az illata. Tudom, ezt mindenkinél más, tél is van, kevésbé párolog, bőrtipus kérdés is stbstb. Tudom, van aki épp az ellenkezőjét írta. De mit tegyek? - Nálam nagyon működik! :)
Én szermély szerint imádom és nagyon ajánlom. :) Vásárlás előtt erősen javasolt tesztelni bőrön/ruhán befújva, (ahol az ember hosszútávon viselni fogja), lehetőleg több alkalommal is, mert intenzív illat, nehogy később csalódás legyen. És csínján kell vele bánni! Nekem 1-2 fújás maximálisan elég. Több már bódító lenne.:)
(Kiegészítő info: Kb.2 hete a DM-ben vettem 12e ft ért.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 25.

(Kiegészítő info: Kb.2 hete a DM-ben vettem 12e ft ért.)

klumtimea

2016. december 13.

Az első ,,rendes" parfüm, amit vettem magamnak. Az üvege tetszett meg a boltban, így beleszagoltam, de utána nem tudtam a gondolatától szabadulni. Lágy, nőies illat, jól érződik benne a citrus és a rózsa, ami sokáig meg is marad. A sima Body-val ellentétben sokkal lágyabb, nem tolakodó illat, amit akár nyáron is lehet hordani, ont emiatt. Egyszóval engem megfogott, de csak ritkán használom, pont a különlegessége miatt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

ganett

(!)
2016. november 23.

Az anyaillattól sokkal diszkrétebb, lágyabb, puhább illat. A citrusos-zöld nyitás után egy meleg, puha, púderes-fás illattá alakul, amely az én bőrömön igen tartósnak bizonyult. Egyáltalán nem édes, picit szúrós az üröm miatt, amit én nagyon szeretek. Melegebb időben inkább a rózsás arcát mutatja, míg ősszel-télen inkább a púderes arca hangsúlyosabb. Most rendeltem a második nagy üveggel belőle. Nagyon szeretem, a parfümkollekcióm állandó darabjává vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 23.

laracroft

2016. szeptember 3.

Az anyaillat letisztultabb, finomabb, hordhatóbb változata. A sima Body EDP olyan karcos, éles és szúrós, hogy én szó szerint rosszul vagyok tőle. Ezt a verziót viszont nagyon megszerettem. Citrusos-teás-fás nyitány, majd átalakul egy rózsás-fás illattá, ami így marad végig a bőrömön. Nagyon enyhén fellelhető benne az anyaillat karcossága, de éppen annyira lefojtva, hogy érdekes legyen, ne pedig bántó. Akinek az anyaillat sok, mindenképp próbálja ki.
Hatósugara közepes, tartóssága rajtam kb 6 óra, amit szintén közepesként értékelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 3.

Chloeandhercat

2016. szeptember 1.

Első szaglásra terszett, de utána nagyon tömény, nagyon édes, szúrós, még a fejem is fáj tőle. Jó, hogy csak kipróbáltam és nem vettem meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)