Burberry

Ár:   16 490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nikilane, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. június 3.

Ár:   16 490 Ft
Lelőhely:   Marionnaud

Igazán különleges kampány keretében mutatták be a The Body parfümöt, mely hihetetlenül sikeres is lett. Ennek folytatásaként idén tavasszal a Burberry Body Tender-t köszönthetjük. A parfüm csomagolása hasonlít a már ismert Body üvegcsére, most azonban egy pasztell rózsaszín árnyalatot kapunk. Maga az illat természetes, nem hivalkodó, virágos és gyümölcsös jegyek keverednek benne, mint az alma, a citrom, a jázmin, a pézsma és a szantálfa.

Illatcsalád: Ciprusos-Gyümölcsös

• Fejjegyek: citrom, alma, barack,
  • Szívjegyek: rózsa, tea, jázmin, szantálfa
  • Alap: vanília, cashmeran fa, pézsma, ámbra

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

klau810614

2016. augusztus 21.

Nagy reményeket fűztem hozzá,de csalódás lett ... Nekem nagyon nem .Karcos citrusos kis valami..A tartóssága is botrányos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

DFI

2016. augusztus 21.

Szerintem ez és a Burberry woman a két legjobb a Burberrytől. Mindkettőt többször újravettem. Karcos, nem édes, rózsás illat, a fanyarságát az üröm adja. Az üröm a fejjegyek között található, ahogyan a sima Body-ban is.
A termékleírásbn itt kimaradt, pedig szerintem ez a jegy a legmeghatározóbb a Body sorozatban.
Annyira nem tartós kb. 3-4 óra max, de jól felismerhető, közepestől erős szillázzsal.
Hasonlít a Body edp-hez kissé, de ez valahogy fiatalosabb és a See by Chloe eau fraiche is hasonló illat.
Összességében egy egyedi, eléggé feltűnő, nem cukorka-sütike négyévszakos illatról beszélünk. Jár neki az ötcsillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

HDR

2016. augusztus 11.

Eleje tetszetős, tiszta rózsa, aztan gyorsan jon a szuros akkord, ami az edp-ben is megvan, csak ebben nagyon nem jo. Konkretan a hanyinger kerulgetett.
Az edp karakteressege sokkal inkabb bejon. Az konkretan karcosan szuros, de am legyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Cintia04

2016. július 17.

Nagyon hasonlít az anyaillatra az mindvégig benne van de ő sokkal könnyedebb, virágosabb tisztább puhább illat. A rózsa az amit jobban kiérzek belőle és a fás jegyek azok amik a legjobban érvényesülnek a bőrömön. Igazi tavaszt váró nyárba nyúló illat ez. Nekem nagyon tetszik gondolkodtam is, hogy beszerzem de sajnos a csapnivaló tartóssága miatt még egyenlőre még nem szántam magam rá, hogy megvegyem. Tartóssága kb 3 óra amit azt gondolom, hogy egy Burberry névhez ez nem méltó. Ezt leszámítva egy szép, összetett elegáns kifinomult illat és csakis tartóssága miatt kap 4 csillagot.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Lory

2016. július 14.

Többet vártam tőle,jellegtelen és aránylag egysíkú illat.Enyhén fanyar,citromos gyümölcsösség ami jellemzi kis hatósugárral és rajtam nem bontakozik ki a vaníliás-pézsmás alap sem.Közepesen tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

bobherceg80

2016. június 17.

Kifújáskor kellemetlen,szúrós citrom és pacsuliszag árad.Kb. 1 óra múlva puha tisztaság illat,ami sajnos alig érezhető.Döbbenet,hogy ez egy márkás parfüm!Nagyon nem éri meg az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 17.

Atlantide

2016. június 7.

A parfüm leírásából hiányzik az egyik legfontosabb, egyben legdominánsabb összetevő, az üröm. Ez okozza a többek által említett nyers szúrósságot. Tapasztalatom szerint a Body Tender hűvösebb időben kevésbé rózsás, és sokkal púderesebb illat. Nagyon hasonlít a See by Chloe Eau Fraiche-re. Mindkettő Michel Almairac által tervezett parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 7.

Vancsi

2016. május 30.

Ma megszaglásztam, nagyon nem, zavaró és tolakadó, erőszakos..pedig a Body-t imádom, de ez borzasztó..
Keserű gerbera szag..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 30.

Keserű gerbera szag..

csakmoni

Korcsoport: >54
2016. május 28.

Ma tobzódtam kicsit egy Müllerben ( a férjem erősen fintorgott utána a kocsiban:) és ez lett a legjobb a bőrömön. GNóri véleménye igazán találó: tiszta, modern, kicsit szappanos, nőies illat, kicsit szúrós a rózsa illata benne, de finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. május 28.

Turmalin85

2016. május 24.

Sokáig a Body EDT volt a kedvencem, most azonban beszereztem egy mintát a Tender-ből. Nagyon hasonlít a kettő, de ebben van egy kis rózsa, amitől üdébb lesz az alapillat. Tavaszi-nyári parfümnek mondanám. 4 csillagot mindenképp megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 24.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)