Burberry

Ár:   19 490 Ft, 27 600 Ft és 38 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2016. május 3.

Ár:   19 490 Ft, 27 600 Ft és 38 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az eső utáni londoni kert illata és a híres, kockás belsejű „Trench Coat” (viharkabát) ihlette

Illatcsalád: virágos

Fejjegy: bergamott, szagos bükköny
Szívjegy: quince, frézia, muskátli
Alapjegy: rózsa, pacsuli

Ár: 10000.- , Eladó: Bacsikviki
Állapot: Egyszer próbáltam , Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, de előre utalás esetén fox post is szóba jöhet.
Burberry My Burberry EDP (30 ml)
Ár: 9.000.- , Eladó: Letti09
Állapot: Lásd fotón, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

dorabaranya

2017. március 7.

Édesanyámnak vettem egy üveggel ajándékba. Amikor megillatoltam, azt hittem mellé lőttem. Én az édesebb, fiatalosabb illatokat kedvelem. Leszáradás után a pacsuli nagyon kiérződik rajtam, ami zavaró. Édesanyámnak viszont nagyon tetszik, talán az ő negyvenes korosztályának jobban való, már a második üveggel veszi belőle. :) A tartóssága kiemelkedő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 7.

Whatsername

2017. január 13.

Tökéletes. Minden cseppjét imádtam eddig, 2 üveggel van. Az üveg, a masni, a sokaknak szemét szúró 'gombihlette' kupak, de legfőképp a parfüm maga, mind, mind hibátlan számomra. Rengetegen megdícsérték már az illatom, amikor ezt viseltem, pedig nem vagyok az a tipikus illatárban úszó nő. Nekem ez a brit elegancia megtestesítője, a Burberry ezt nagyon eltalálta. Remélem még sokakat ilyen boldoggá tesz, mint engem. Ha tehetném, 6 csillagot adnék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

ssyakaky

2017. január 13.

nagyon szeretem ezt a parfümöt, rajtam krémes, púderes, ugyanakkor friss rózsás illatú. mosolygok, ha megérzem, viszont nekem ez kifejezetten téli illat, más évszakban túl soknak érzem. 90 ml-s kiszerelést vettem, ami butaság volt, felénél ráuntam, igy most a polcomon pihen. de néha azért beleszagolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

kissproof

2017. január 9.

Nagyon kellemes illata van. Annyi negativum hogy érettebb hölyes illata van számomra. de téli időszakban tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Villango

2017. január 7.

A 90-es években megrekedt 50-es hölgyön (nem angol, amerikai) tudom elképzelni. Míg az eleje nagyon jó, a gyors leszáradás nekem émelyítő és too much. Tényleg elegáns, de a szó rossz értelmében. nekem erőltetett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 7.

Noemie

2016. december 31.

Beneveztem ma egy üvegre. Rajtam (szerencsére) nincs állott temetői váza szaga. Nagyon tetszik, ahogy bontakozik az illat, kb 4órát tart, utána frissíteni kell. Az üvege nagyon szép, az illata nagyon tetszik, de a kupak....kinek és hány apától volt annyi esze, hogy ezt átengedte?! Tartósság egyelőre felemás, ezért 4 csillag, később jövök update-elni.

Update: Terhes voltam, amikor vettem, szülés után pedig továbbadtam,Annyira megváltozott a bőröm alapillata a hormonok miatt, hogy nem volt jó rajtam, Unokahúgomhoz került, hozzá abszolút passzol. Pontot nem vonok le, az én hülyesgem volt, hogy pocakosan ilyesmit vásároltam, plusz az illat még mindig csoda, de nem rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 31.

VMartaK

2016. december 29.

A my Burberry Eau De Parfum nagyon kellemes, finom, modern, fiatalos, friss, elegans illat, ami egyben kifejezetten nagyon tartos is. 30 ml-t vettem, mert igen intenziv, ezert sokaig el fog tartani, mivel valoban nagyon keves kell belöle egyszerre. Kicsit orientalis is, de föleg a viragok illata dominal. Egy egesz pici mennyisegnel kb. 8 ora hosszat tart az illat. Emiatt inkabb estere alkalmas, mint irodaban. Kedvenc parfümöm lett! 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 29.

Papec

Korcsoport: >54
2016. december 27.

Kifújáskor nagyon intenzív, de nem megkapó az illata. Később lecsendesül, finom krémes, rózsás lesz, nálam viszonylag tartós, 4-5 órát tud. Környezetem nem érzékelte, csak én magamon. Nekem a Valentinora hasonlított. Finom parfüm illat, de nem kiemelkedő. Egy mintám van belőle, elhasználom, nagyot nem vásárolok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. december 27.

Eszterla

2016. december 20.

Mintha egy csokor virágot fújnék magamra, jó kedvet hoz nekem bármelyik évszakban. Elegáns illat mellé, kifinomult megjelenés párosul. Tartósságával is meg vagyok elégedve, sokan megdicsérik rajtam és nekem ez mind együtt pont elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

Kicsivero

2016. november 15.

Az első Burberry amit szeretek...aztan a Black valtozat...vagyis nem igazán érzek különbséget a kettő között.Talán ez a verzió picit frissebbre sikerült .
Elegáns,nőies,kifinomult...Nagyon tartós illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

Elegáns,nőies,kifinomult...Nagyon tartós illat.

Antioxidánsok: BHT