Burberry

Ár:   19 490 Ft, 27 600 Ft és 38 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2016. május 3.

Ár:   19 490 Ft, 27 600 Ft és 38 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az eső utáni londoni kert illata és a híres, kockás belsejű „Trench Coat” (viharkabát) ihlette

Illatcsalád: virágos

Fejjegy: bergamott, szagos bükköny
Szívjegy: quince, frézia, muskátli
Alapjegy: rózsa, pacsuli

Ár: 10000.- , Eladó: Bacsikviki
Állapot: Egyszer próbáltam , Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, de előre utalás esetén fox post is szóba jöhet.
Burberry My Burberry EDP (30 ml)
Ár: 9.000.- , Eladó: Letti09
Állapot: Lásd fotón, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

GNóri

2016. november 4.

Hát ez valami csodálatos! Elegáns, krémes virágillat, de erősen érezhető benne a 'burberrys' friss, szúrós jegy, amit a Body Tenderben is annyira imádok. Fel is írtam gyorsan a karácsonyi wishlistemre:) Egyedül azt sajnálom, hogy nem túl tartós, rajtam kb. két órát bír.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

kneva

2016. október 26.

Szerelem első szaglásra. Vásárlás mellé kaptam a mintát, otthon kipróbáltam és már az első használat során megfogott. Pár napi használat után szaladtam a boltba, és megvettem. Rajtam nagyon jól működik, elegáns, kellően karakteres illat, nem túlzás nappalra és megfelelő a tartóssága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 26.

JoyTurner

2016. július 26.

Szerelemparfüm. Annyira elegáns, nőies, visszafogott, kifinomult! Nem egy tolakodó, feltűnő illat. Egész finoman leng csak körbe. Csodaszép illatkreáció!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

Dorci24

2016. július 19.

Csak termékmintám van belőle. Habár először nem igazán fogott meg az illata, mostmár imádom, mert ez egy tartós, nem tolakodó, kifinomult virágos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 19.

Frézia

2016. április 25.

Többször próbálkoztam vele, valami miatt nem hagyott nyugodni, de sajnos többszöri próbálkozás után sem az én illatom. Rajtam szúrós, tolakodó, zavaros virágillat lesz. Úgy szerettem volna érezni benne azt a bizonyos eső utáni angol kertet, a krémes, fűszeres virágos illatot. Sajnálom, de úgy látszik a Burberry nem nekem gyárt illatokat, eddig még sajnos egy sem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 25.

nagyer78

2016. április 25.

Először megszaglászva egy teljesen jellegten illatnak tartottam, eszembe se jutott megvenni. Aztán tévedésből kaptam egyet ajándékba, és aztán otthon kibontva, hosszabb ideig kipróbálva, szagolgatva jöttem rá, hogy ez az egyik legjobb illat, amihez szerencsém volt eddig, azóta is nagyon szeretem. Rajtam semmiféle poshadt szaga nincs, friss, virágos illat, pont jó az intenzitása is nappalra, és nagyon tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 25.

Zafina

2016. március 11.

Először megszimatolva furcsa az illata, de kb. 2 perc elteltével átvált egy csodaszép, kifinomult illattá. Megérdemli az 5*-ot!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

Percoon

2015. december 18.

A Burberry Body sorozata is nagy kedvencem, így amikor megláttam a bolt polcain rögtön meg is kellett szaglásznom. Első szippantásra szerelem lett, azóta már be is szereztem egy üveggel belőle. Kifejezetten tartós illat, amiért plusz pont jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 18.

TheQueen

2015. október 10.

Az üveg tetszik, az illata viszont engem annyira nem győzött meg, olyan egynek elmegy kategória, ám ennyi pénzért többet várna az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 10.

senskin

2015. szeptember 28.

Nekem elsőre megtetszett! Már a tesztelésnél nagyon megkedveltem az illatát. Nagyon édes és babás. Ebbe az elegáns üvegbe, éppen ez az illat illik. Sokkal erősebb, mint más Burberry illatok.
Szép kompozíció, a romantikát kedvelő nőknek ihletes illat. Nekik tökéletes választás Én is olyan vagyok, de ez a parfüm most nekem kevés a romantikához.Én nem venném meg, nem illünk össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.