Burberry

Ár:   19 490 Ft, 27 600 Ft és 38 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2016. május 3.

Ár:   19 490 Ft, 27 600 Ft és 38 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az eső utáni londoni kert illata és a híres, kockás belsejű „Trench Coat” (viharkabát) ihlette

Illatcsalád: virágos

Fejjegy: bergamott, szagos bükköny
Szívjegy: quince, frézia, muskátli
Alapjegy: rózsa, pacsuli

Ár: 10000.- , Eladó: Bacsikviki
Állapot: Egyszer próbáltam , Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, de előre utalás esetén fox post is szóba jöhet.
Burberry My Burberry EDP (30 ml)
Ár: 9.000.- , Eladó: Letti09
Állapot: Lásd fotón, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Pávácska

2015. július 10.

Elegáns, letisztult, nőies az illata. Tartóssága nagyon jó, sokáig érezhető az illat.
A csomagolása pedig nagyon találó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

A csomagolása pedig nagyon találó.

Seahorse82

2015. május 15.

A sok negatív vélemény miatt, sokáig nem mertem kipróbálni. Ma viszont megtettem. Egy nagyon finom letisztult virágos illat. Az én bőrömön abszolút nem érződik sem muskátlis felhang, sem temetővirágos feeling. Szerintem egy szépen megkomponált illat. Tavaszra nyárra tökéletes. Tartóssága és az illat intenzitása is nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 15.

EmmaHeather

2015. április 11.

Óóóh....csodálatos illat! Duty Free-ben szaglásztam és nem tudtam feledni azóta sem! Úgy érzem, hamarosan kénytelen leszek beszerezni belőle egyet (minimum :) ) Elegáns, nőies, ha akarom - és itt most az egyéb körítésre, ruhára, kiegészítőre is gondolok - dívás. Sokáig keresgéltem a saját illatomat, amit nem találok túl édesnek, unalmasnak vagy bármilyen furán is hangzik fiatalosnak (vagy mondjam úgy, bohémnek?) Ebben a parfümben minden benne van! Nagyon kellemes bukét hagy maga után, miután a markánsabb része elillant. Rátaláltam végre! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 11.

illatvarázs*

2015. április 8.

Ez egy nagyon kerek illat. Tavaszi illatot, főleg virágosat nehezen bírok lelni magamnak. Ebben megtaláltam. Frissen, fűszeresen édes virágillat rajtam, éééés amitől én kész vagyok, hogy érzek benne bodzát! Tudom nincs benne, de rajtam a TDC Sublime Balkiss bodzája bújik meg, pacsuli nélkül. Elolvasva a temetői poshadt virágokat, néha kapkodom az orrom elé a karom, hogy hátha elcsípem én is, de nem. Hát persze, hogy nem, ez egy rossz vicc!
A kupak nekem kifejezetten bejön. Tetszik a szép elegáns üvegre varázsolt robusztus gomb. Különleges, egyedi, avantgard, nem kaptafára készülő külső. Köszönöm Burberry!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 8.

Lory

2015. április 3.

Huhhh,ez aztán az érdekes illat....Először nem tudtam eldönteni,hogy most ezt pozitív vagy negatív irányban fogom érteni.Picit virágos,picit fás,ha a fűszerességtől messze is van de a bergamott kiérződik halványan és ha ez a katyvasz még nem lenne elég jön a sokak által emlegetett "poshadt"illat.Én nem is mondanám poshadtságnak,de igen,valami elázott,sokáig vízben állt vagy Isten tudja de valóban valami víz által tönkrement dolog jut nekem is eszembe.Talán a poshadtságig nem megy el de akkor is elég bizarr,főleg hogy egy tompa virágos kicsit fás vonulat meg megmarad.Igy eléggé egyedi lett,ez vitán felül áll,nem is lett ehhez-meg ahhoz a parfümhöz hasonlítgatva ahogy a többi illatjellemzésnél előfordul :D ilyen illatból nincs több,ennyi fix,lehet szerencsére :D de nekem meg előjött a kisördög és pontosan ezért tetszik.Az a tipikus annyira ronda,hogy az már szép-érzésem van:)
Na arra a kabátgomb kupakra végkép nincs magyarázat:)) de szerintem ez legyen a legkisebb ok a morfondírozásra ha ezzel a parfümmel találkozunk :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 3.

Lara5

2015. február 24.

Borzasztóan hangzik a muskátli meg szagos bükköny...az meg mi egyáltalán? Szóval az összetevői nálam a "dafuq" kategória, ha csak önmagában ennyit tudnék a parfümről biztos nagy ívben elkerülném....muskátli? Miért?? Na de az illat kérem szépen...
Én szökőévente egyszer gyógyulok rá egy parfümre, vagyis ímmel ámmal időnként megtetszenek illatok, de egyik sem az igazi. Ez viszont az a kategória volt amit egy elborult szombati csajos buliban megszaglásztam a barátnőmön és következő héten kedden bementem a Douglasba megvenni. Persze mindezt úgy, hogy egyáltalán nem hiányzott a cash flowmnak mínusz 18 ezer forint, de ezt sem érdekelt.
Nem tudom megmagyarázni miért, de nagyon megfogott ez az illat. Különleges, csábító, szexuális, buja, érzéki, vad, tekintélyes, kiegyensúlyozott, nőies, kacér…ezek a szavak jutnak eszembe. Magamra fújom és egy szexi végzet asszonyának érzem magam tőle. Én egyáltalán nem érzem a mások által jellemzett temetős rohadó virág szagot. Szerintem ezt a parfümöt viselni kell, ez nem az a felhúzok egy farmert meg egy szakadt oversize pulcsit outfithez illő parfüm. Nekem ez a csinos miniszoknyák, szűk ingek, magassarkúk illata, a dög csábító, szexis nőé, akinek árad a nyakáról ez a különös illat ami felkorbácsolja minden férfi fantáziáját és kínzó vágyakozást éreznek a nő iránt…Na mielőtt átcsapna a véleményem egy Danielle Steel regénybe, folytatom. Tartósságról még most a románc elején nyilatkoznék, mert én ahogy egyre gyakrabban használok egy parfümöt, hozzászokik az orrom és a végén ha egy litert locsolok magamra sem érzem már. Viszont mivel ez még új illat a nózimnak, érzem is órákon át és mennyei! Az elején erős kicsit pacsuli jellege van, majd ahogy szépen kezd kibontakozni jön elő a többi (nem muskátli) illat és teljesen elveszi az eszem. Az üveg klasszikus, cuki a masni rajta és a sokak által kritizált kupak először valóban egy kicsit gagyi hatást kelt, de be kell látnom, hogy végülis tényleg egy kabát...ohpardon "trenchcoat" gombra hajaz.

Azt hittem a Chanel Chance az ÉN illatom amit sosem fogok megcsalni de bátran kijelenthetem hogy ezt az illatot is az ÉN azaz MY Burberrymmé koronázom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 24.

Kodi

2015. január 30.

Azon típusú szúrós, zavaró illatok egyike, amelyektől spontán idegbajt kapok: nem tudom mi bajom van, aztán rájövök, hogy elviselhetetlen magamon a parfümöm. Szerencsére nem túl tartós. Az üveg kupakja pedig nagyanyáink rémes szőnyegkabátjának szarugombjait utánozza, valóban gáz. Kedves Lady Opium, jót nevettem a Clara Delevingne-t ért kritikádon és egyet értek veled: nem tudom mit esznek ezen a pincsikutyával keresztezett, lófejű brit nőn, akivel ráadásul Brezsnyev apánk közölhetné, hogy ezzel a szemöldökkel szép biszex lehet, de okos nem! :D De ne keressünk értelmet a tekintete mögött, mert az nyilvánvalóan nincs neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

javanna

2014. december 12.

Nekem is megtetszett elsőre,a bőrömön is jól érvényesül, tartós. Meg is vettem magamnak egy üveggel.
Én sem az állott virágot, sem a cefre illatot nem érzem amit előttem írtak. Mindenkinek máshogyan áll egy illat, nekem ez tetszik. Virágos, édeskés, inkább fiatalos, 25-30 év körül szerintem.
Ja és még velem egy sem jött szemben, ami nagy előny, nem úgy mint szegény Mademoiselle......
Bár az tény, hogy a "nagy" parfüm szakértők tutira lefogják húzni....... :) :) :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

despoina

2014. október 27.

Az eddigi egyik legszebb parfümös üveg: elegáns,visszafogott és ízléses. Mint egy igazi Burberry ruhadarab ami a bézs lágy árnyalataiban játszik, ami az egyik kedvenc színem. Semmi csicsa, fénylő díszités stb.. A masni anyagát elfogadnám egy sálban is annyira gyönyörű.
A benne rejlő illat engem megfogott, ízlésen virágos és kellemes.
Tartós volt nálam.
My Burberry.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

A benne rejlő illat engem megfogott, ízlésen virágos és kellemes.
Tartós volt nálam.
My Burberry.

bobekecske

2014. október 7.

Elsőre nekem kimondottan kellemes volt, olyan Burberry-s: a bergamottal és fréziával engem elég könnyű megfogni, és nekem még a muskátli is bejött: látom, hogy nem lesz ez mindenki fogínyére való, de számomra jót tett a szokványos frézia illatnak. Persze nagyon különlegesnek nem mondanám, de a Burberrytől nem is számítottam ennél extravagánsabb illatra.
Azonban fél óra múlva már kimondottan virágossá és unalmassá vált. Érzek én is valamit abból az állott virág-víz szagból, amit Medora írt, és nem jó. Szörnyűnek nem mondanám, de a sokaid órára számomra is elvesztette minden szexepiljét és izgalmát, sajnos. Nagyon tartósnak sem tudnám ítélni.
Az üveg gondolata szerintem tetszetős, de a kivitelezés olcsó, kézbe fogva kimondottan gagyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.