Burberry

Ár:   19 490 Ft, 27 600 Ft és 38 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: despoina, Módosítva: 2016. május 3.

Ár:   19 490 Ft, 27 600 Ft és 38 800 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 90 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Az eső utáni londoni kert illata és a híres, kockás belsejű „Trench Coat” (viharkabát) ihlette

Illatcsalád: virágos

Fejjegy: bergamott, szagos bükköny
Szívjegy: quince, frézia, muskátli
Alapjegy: rózsa, pacsuli

Ár: 10000.- , Eladó: Bacsikviki
Állapot: Egyszer próbáltam , Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, de előre utalás esetén fox post is szóba jöhet.
Burberry My Burberry EDP (30 ml)
Ár: 9.000.- , Eladó: Letti09
Állapot: Lásd fotón, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

csillag

2014. október 2.

Kemény előítéleteim voltak ezzel a parfümmel, az arc, Cara Delevingne miatt. Ijesztő egy lány,szerintem. Az az erős fekete bozont szemöldök a világító szőke hajjal... meg az a tekintet. Ráadásul nagyon felkapták, nem nagyon értem. Ő lesz az új Kate Moss, what??? A plakáton úgy néznek ki mint anyja lánya. Mindegy. De azért csak megszagoltam, na. Büdös virágszag, azaz Medora, temető és krizantém. Erre meg itt olvasom, hogy nyomokban muskátlit tartalmaz, ahhha. 2 fajta ember van a világon, aki szereti és aki utálja a muskátlit, hát én pont rühellem. Retek egy növény, büdös és még szépnek sem látom.

Tömören: illat cefet, az arc meg .........

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 2.

Tömören: illat cefet, az arc meg .........

Liza333

2014. október 2.

A parfüm üvege tetszik, csak az a kupak..... Hááát nekem elsőre egy nagyobb kavics jutott eszembe róla, amit a víz simára csiszolt. Olyan érzésem van, mintha nem lenne kidolgozva, olyan elnagyolt, darabos. Ha csak egy kicsit finomítottak volna rajta (pl.: valami arany díszítés) akkor rendben lenne, igényesebb volna. Korábban már írta valaki, hogy a reklám fotón aranyló hatása volt a kupaknak - a kép engem is megtévesztett, és ott úgy jobban is tetszett mint a valóságban.
A parfüm illatának a tartóssága rajtam elég jó, a hatósugara is elégséges, nem tolakodó vagy harsány, de lehet érezni. Amikor magamra fújtam a Nivea Firming Q10 testápoló illata jutott eszembe. Később volt egy 20-30 perc (most lehet lesz aki megrökönyödik) amikor Dior J'adore parfümének illata ugrott be nekem, majd átalakult egy friss virágos illattá és ilyen is maradt. Mintha gyöngyvirágot is éreznék benne nyomokban, bár ezt nem láttam az összetevők között. Szerencsére rajtam nem lett punnyadt virág illata.
Azt gondolom a vélemények nagyon eltérőek erről a parfümről, pl.: a kolléganőmön citrusos férfi parfüm illata lett.... Ezt műveli a bőrkémia......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 2.

GlamourAndStyle

2014. szeptember 23.

Hajjaj, nagy a baj, Burberry-nél, ha ilyen illat született az ikonikus trench coatjuk ihletére. Számomra ez minden, de nem ikonikus és még csak nem is klasszikus.
Rajtam az indítás borzasztóan erős és éles, fullasztó virágcsokor, tolakodó és szinte közönséges. Ahogy elkezd csillapodni egészen kellemessé és finommá válik, de így sem több egy szimpla jól sikerült testápoló illatánál, ráadásul érzek benne valami nehéz és "poros" jegyet, ami számomra nem elegánssá, hanem kicsit öregessé teszi az egész kompozíciót.
Az üveg maga gyönyörű, a batár műanyag gomb alakú kupak viszont számomra is megtöri ezt a szépséget. Nagyon szeretem a Burberry illatait (A Body Intense-t értékeléséree már régóta készülök, mert több, mint egy éve boldogít), de ez most nem lesz az Én Burberry-m.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

diesel22

2014. szeptember 20.

Szerintem iszonyatosan rossz illat, semmi egyedi nincs benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

Szerintem iszonyatosan rossz illat, semmi egyedi nincs benne.

2014. szeptember 18.

Sokadik csalódásom a hét elején tett D. látogatás során. Jellegtelen...ez jutott eszembe róla...és valóban, így 3 nappal később már nem emlékszem az illatára...a többi próbált de számomra nem túl sokatmondó illatot simán fel tudom idézni, őt már nem. Ja, és Burberry trench coat-om nincs, de Londonban már tartózkodtam eső után, és az biztos, hogy az illatnak nem sok köze van ahhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

szeliger

2014. szeptember 12.

Rajtam szépen indul, kellemes vegyes virágcsokor, én aztán meg nem tudom különböztetni benne az egyes virágok illatjegyeit, a lényeg, hogy finom. Fél óra múlva kezdődik a rettenet, fonnyadt virágok a vázában, mint amikor a több napja nem cserélt vizet leöntöm a vágott virágok alól, megbolondítva egy kis muskátlis-krizantémos kesernyésséggel. A csomagolás a kupaktól eltekintve tetszik, a kupakot aranyszínűnek gondoltam a kép alapján, de sajnos nem az. Csak a kezdeti szépség miatt két csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.