Bvlgari

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 6200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: the, az összetevőket feltöltötte: lilian84, Módosítva: 2015. április 30.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 6200 Ft

Illatkategória: aromás-aquás

Illatösszetevők: narancs, ámbra, mandarin, pézsma

Ár: 6200 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.

Kingucii

2016. december 28.

Annyira finom friss mandarinos gyümis ,picis fás beütésű illata van!!!
Rendelni jobban megéri, mint dm-ben vagy rossmannban vásárolni! 100 ml-es volt a barátomnak, 1 évig kihúzta vele :) nagyon szerette és én is rajta:) nagyon tartós, még másnap is érezhető illat.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Annyira finom friss mandarinos gyümis ,picis fás beütésű illata van!!!

Kingus23

2016. december 10.

A legszuperebb pasi illat,mindenkinek ezt kellene használnia!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 10.

A legszuperebb pasi illat,mindenkinek ezt kellene használnia!!!!!

Carlito

2016. július 26.

Bámulatos egyedi olasz minőség ! egyértelmű ,hogy 5 csillag......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 26.

Bámulatos egyedi olasz minőség ! egyértelmű ,hogy 5 csillag......

AdamFragFanatic

2016. március 4.

Nagyon jó kis friss és acquás illat. Az egész széria nagyon jó nem csak ez. Kifújás után egy maszkulin friss illat csapja orrba a viselőjét viszont egyátalán nem sok és nem tolakodó illat. A leszáradása picit fásabb de tartja mindvégig a kifújáskor érezhető frissességet. 6-8 óra átlagos időn van a bőrön. Mindenkinek ajánlom, nem lehet vele mellényúlni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Kriszti1991

2015. november 10.

Bátyám használja ezt a parfümöt évek óta!Imádom! Nagyon férfias,elegáns illat szerintem! Igaz tudni kell viselni... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

neakardtudnihogyki

2015. november 6.

Apukám évekig használta.. Imádom ezt az illatot annyira kellemes és magával húzza az embert.. Ha megérzem valakin egyből Ő jut eszembe.. Persze nem más módon mert azt már egy enyhe mentális betegséget jelentene:D Szerintem ilyen az illata egy 50es éveiben járó férfi illata melegséggel és kellő határozottsággal fellépve mert hát a gyerekei az elsők, ugyebár :))

Ezek a Bvlgarik szerintem inkább olyan 30 és 40 felett teljesednek ki igazán mert Anyukám is ennek a parfümcégnek az illatát viselte évekig, igaz anyukámról nem tudok egy meghatározott véleményt hozni mert ő nem találta meg a magának való 10/10es parfümöt tőlük. De a lényeg az az, hogy egy 20 éves lány ne viseljen Bvlgarit. Ez az illat inkáb komolyabb embereknek való:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

DarkRabbit

2015. május 11.

Isteni aquás-aromás illat. Szerelem első illatozásra :) Elképzelhető, hogy a testvérei kreatívabban és jobban kihasználják az alapillat meglétét, de ez nekem maga a nyári nagybetűs Parfüm Amara vagy Toniq ide vagy oda :) Előttem már mindenki egekbe dicsérte, én csak csatlakozni tudok ezekhez a bókokhoz. Fantasztikusan tiszta, citrusos, vizes, nyári illat ami rengeteg emléket, érzést kelt, mindenki csak rajongja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

janka.s

2015. február 2.

Keserédes emlékek sora.... az igazi férfi illat számomra.. Bár sokszor úgy érzem, el kellene engednem, akárcsak Őt.. ahányszor megérzem, görcsbe rándul a gyomrom, egyszerre leszek szerelmes és dühös. Szánalmas-érzelgős napjaimon volt rá példa, hogy a D-ban ráfújtam kettőt a pulcsimra, este pedig azt szagolgatva, pityeregve alukáltam el, mint egy kisgyerek. Mindig rácsodálkozom ilyenkor, milyen hatalmuk van az illatoknak.. Jaj nekem, ha mégegy olyan férfiember útjába sodor a szél, aki ebben illatozik... :') tízezercsillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 2.

HDR

2014. december 29.

Férjem használta (nyilván nem én), én csak haszonélvezője voltam. Jó-jó, de használt már jobbat is. De mit tudok tenni, ha egyszer erre vágyott? :)
Netről rendeltem neki. Amikor először kifújtam azt hittem kiszaladok még az irodaházból is. Aztán szerencsére nagyon finom lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 29.

potitepirii

2014. október 29.

Az elején mindig mintha uborkát éreznék rajta esküszöm,de egyébként az egyik legjobb férfiparfüm:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 29.

Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Farnesol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.