Bvlgari

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 6200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: the, az összetevőket feltöltötte: lilian84, Módosítva: 2015. április 30.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 6200 Ft

Illatkategória: aromás-aquás

Illatösszetevők: narancs, ámbra, mandarin, pézsma

Ár: 6200 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.

dorikacska09

2013. október 9.

Párom egy éve kapta tőlem és most fogyott el. Alig fújt magára és szinte estig érezhető volt rajta az illat, tartóssága szerintem ez alapján mondhatom, hogy 5*!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 9.

h.ancsi89

2013. augusztus 28.

Szép-szép,de én annyira nem ájultam el tőle. A Marine sokkal izgalmasabb és kellemesebb szerintem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

brizsitke

2013. június 13.

Lehet ki leszek moderálva ám---

Az én történetem ezzel az illattal egy nyaralással kezdődött…tengerpart, soksok hűs alkoholos ital, parti parti hátán, szenvedély, és egész éjszakás szex, röviden.
Hosszabban meg hát, csoportos buszos nyaralás, népszerű és ocsó partitengerparton. Már mikor befizettem barátnőimmel az utat éreztem a tekintetén a szervezőnek/kisérőnek(?) hogy úgy ától-cettig végigmér, illetve hát no az a bizonyos VV-t ahogy mi hívjuk nőimmel (vaginavillám:D)
Aztán mikor megérkeztünk és leszálltam a buszról tudtam, hogy én bizony szexelni fogok vele. Valahogy a legnagyszerűbb numeráim mindig így születtek, hogy megfogant bennem a gondolat és hát persze úgy is lett.
Nade, első este, sok pia, ismerkedés ágy. Pocsék szex. Biztos ismeritek, ez az ezért kár volt érzés. De nem hagyott motoszkálni a gondolat, hogy egy ilyen lehengerlő fickó, ilyen dög illattal, na neeem az nem lehet hogy ennyit tudjon. Nekem lett igazam, meg az illatnak. A második este villantott. Volt az az óvszer reklám mikor elég kaotikus maradt a pár után a berendezés. Nah pont olyan. Ágytól a teraszig. Másnap reggel, fogtam fújtam a parfümjéből magamra, úgy lobogotam vissza a saját szálláshelyemre.
Azóta bármilyen aquás illatot érzek…(mondatot mindenki magának befejezheti:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 13.

Lehet ki leszek moderálva ám---

Azóta bármilyen aquás illatot érzek…(mondatot mindenki magának befejezheti:)

Cory

2013. április 9.

friss, sportos illat, de szerintem nem elég tartós - és nem is elég ahhoz, hogy bevaduljak tőle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

Màrton Réka

2013. április 7.

Megvadulok az illatàtól. Volt egy idő mikor a párom nem ezt használta, aztán kézbe vettem a dolgokat! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 7.

facy01

2013. március 28.

Ez maga a műalkotás egy kézbe simuló üvegbe rejtve. A férfi, akit e parfüm illata leng körül-maga a megtestesült veszedelem. Jó értelemben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

sydneyke001

2013. március 15.

A legcsodálatosabb férfi parfüm.
Ennél vonzóbb illatot én még nem éreztem.
Jár az 5 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 15.

A legcsodálatosabb férfi parfüm.
Ennél vonzóbb illatot én még nem éreztem.
Jár az 5 pont.

zsonci

2013. február 27.

Borzasztóan eltalálták. Egyszerűen isteni illat. 6 csillagos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 27.

Borzasztóan eltalálták. Egyszerűen isteni illat. 6 csillagos

annamarialado

2012. november 29.

Fenomenális finom és kellemes Isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 29.

Fenomenális finom és kellemes Isteni.

zsazsa

2012. november 29.

Imádom ezt az illatot!!! Egy kedves ismerősöm juttatja az eszembe :) Rajta tényleg jól áll ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 29.

Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Farnesol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.