Bvlgari

Ár:   6200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 6200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: the, az összetevőket feltöltötte: lilian84, Módosítva: 2015. április 30.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 6200 Ft

Illatkategória: aromás-aquás

Illatösszetevők: narancs, ámbra, mandarin, pézsma

Ár: 6200 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.

NikiB

2012. november 27.

A bartom ilyet hasznalt mikor megismertem hat mondanom sem kell le vett a labamrol!!Imadom rajta ezt a parfumot!!!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Joe

2012. október 24.

Az unokanővéremmel előszeretettel használunk egy jelzőt, amely önmagáért beszél: bugyiszaggató. Nincs is mit ezen ragoznom, rám a Bvlgari Aqva ilyen hatással van. Persze nem mindegy ki viseli, de ha csak a céda orrocskámra hagyatkoznék, bizony hamar Samantha Jones lenne az új nevem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

bvlgari001

2012. október 1.

Ez is olyan illat, ami csak bizonyos embereknek áll jól. Volt akin nagyon tetszett, és van akin csak egy átlagos illat. Biztos függ az egyén bőrétől is, de már nem vagyok belé szerelmes annyira. De egyébként kellemes illata van, és a csomagolása is nagyon tetszik. Olyan mint egy kavics, amit kisodort a hűs, friss tenger.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 1.

winnie

2012. szeptember 2.

Ajándékba vettem a barátomnak, szerintem nagyon jó illata van. Én imádtam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 2.

Ajándékba vettem a barátomnak, szerintem nagyon jó illata van. Én imádtam!

Barbi-Lou

2012. július 26.

Kellemes, férfias illat. Tetszik, de valamiért a világosabb kék változata jobban megfogott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 26.

Barbi-Lou

2012. július 26.

széva

2012. május 27.

Az én pasim illata is ez már pár éve.Az elsőt én vettem neki szerelmünk kezdetén és azóta is ez a kedvenc.Igen igazi rossz fiú illat,de azért imádom annyira.És tartós is mert reggel fújja be magát és még délután is érzem mikor hazaér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 27.

moncsi29

2012. május 18.

Imádom ezt az illatot.
Ha a pasim magára fújja,átváltozik.A csendes,ábrándos tekintetű fiúból,egy férfiisten lesz!:)
Ha ezzel az illattal megy dolgozni,nemhogy az asszisztensek,de még a páciensek is dicsérgetik,meggondolandó elengedni egyedül!:)
Ez tényleg nem a jófiúk illata,ha valaki bevállalja,biztos hogy nem marad észrevétlen az éhes nőstények tekintete elől!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 18.

Imádom ezt az illatot.

villa

2012. április 2.

Túl sok! Túl tömény! Nem vagyok oda érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 2.

Túl sok! Túl tömény! Nem vagyok oda érte.

Laci

2012. március 10.

Nagyon jó illat, nálam nem dobogós, de azért egy üveggel jó lenne a polcomon tudni. A leszáradása kicsit üres nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 10.

Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Farnesol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.