Bvlgari

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2016. február 20.

Lelőhely:   parfümériák, online

llatcsalád: orientális-fás

Összetétel: fekete tea, bergamot, jázmin, szantálfa, cédrusfa, bőr, ámbra, pézsma, vanília

Üvegében Bvlgari Black (Unisex)
Ár: 4000 Ft plusz posta , Eladó: Elysia22
Állapot: 40 ml /kb. 20 ml, Helyszín: Budapest , fizetés: Banki utalás után postázom vagy Budapesten személyes átvétel
Ár: 8000 ft + posta , Eladó: Erica
Állapot: 40/ 38 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, posta

Vaslady

2015. június 10.

Soha nem jutott eszembe unisex illatot vásárolni,sőt még csak szagolgatni sem...az internetes vásárlásaim során is mindig csak tovább pödörtem az egérrel,ha unisex illatmintába botlottam.
Egészen addig,mig meg nem tudtam,ez az illat egyik kedvence Angelina Jolienak,és itt kezdett motoszkálni a kiváncsiság a fejemben :)
Igy hát megrendeltem,üsse kavics lesz ami lesz alapon,a mintát.
És tényleg igaz,tényleg el tudom képzelni nőkön és férfiakon is egyaránt...sőt vannak nők részére keszült parfümök,amiknek sokkal férfiasabb illatuk van,mint a Blacknek.
A véleményeket olvasva,nálam is előjött az égett gumiszag :).
Maga az illat nagyon tetszik,azért kiváncsi vagyok mennyire lesz tartós...el tudom képzelni a férjemen is.
Én magamon?
Lehet Ő lesz az első közös illatunk,amit együtt fogunk használni???

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 10.

Igy hát megrendeltem,üsse kavics lesz ami lesz alapon,a mintát.
A véleményeket olvasva,nálam is előjött az égett gumiszag :).
Én magamon?
Lehet Ő lesz az első közös illatunk,amit együtt fogunk használni???

Bini

2015. május 24.

First love !! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 24.

First love !! :)

wifey

2015. május 12.

Gaultier mellett ez a másik szerelmem. Imádom az unisex illatokat, ezt meg pláne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Frézia

2014. október 18.

Első találkozásom az unisex illatokkal. Óvatosan szagoltam meg a tesztcsíkot, de rögtön el is mosolyodtam, de hiszen ez jó! Persze férfin is el tudom képzelni, de szerintem inkább egy vagány nőn mutathat jól. Tipikusan nagyvárosi, kicsit gumis, kicsit bőrös vaníliás-fás illat. Leszáradás után főleg a vanília marad. Rajtam elég tartós, de nem nyomulós, inkább bőrközeli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 18.

Odil

2013. október 21.

Ud. : Jelentem, Hanky-től már tudom, hogy valóban a Van Cleef-féle Midnight In Paris az, amit ettől az illattól vártam leírás alapján. De attól kapásból szublimáltam is, mert annyira de annyira.

Bőrközeli, tartós, egyszerű, tiszta gumiabroncsszimat.
Néha mintha megcsapott volna némi vanília is, ám sokat nem dobott az élményen. Kétségtelenül jobb, ízlésesebb poén, mint mondjuk tiramisuillatúnak lenni, de még mindig csak poén, és hát annak is pöppet lapos. Úgy értem, közel hajol hozzám valaki, akivel bizniszügyem vagy kavarni valóm van, és csak annyi jut eszébe, hogy gyorsulási versenyről jövök.
Ha még úgy érezné, hogy erdőben vagy a tengerben, ám legalább könyvtárban, de hát nem, mert gyorsulási versenyen voltam.
Nem túl mély infó, na.
Azért kjút.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 21.

Bőrközeli, tartós, egyszerű, tiszta gumiabroncsszimat.
Nem túl mély infó, na.
Azért kjút.

davincsike

2013. március 17.

Fiúbarátommal voltam a megszokott Burberry-Londont vásárolni és az unisex jelző miatt beleillatoztam ebbe is. Forma1 rajongóként még az első versenyhétvége hangulata is hozzáadott egy kis pluszt... Inkább maszkulin, de erőteljes fellépésű, magabiztos nem nőcis, nem cukorkás hölgyeken is jól mutathat...akár rajtam is. Gumi és vaniliás bőr keveréke.. a srácnak nem jött be, persze mert nem fás-füves hanem inkább lehengerlő és "kívülálló/outsider" illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 17.

Laci

2013. március 13.

Pár év után ismét kipróbáltam, de milyen rosszul tettem. Nem így élt az emlékezetemben, sokkal szebb illatra emlékeztem. Erre mit kapok? Bántó, égett gumiszagot, kis cukorkaköntösben. Vagy a bőröm változott meg, vagy ez a termék, de valami botrányosan szaglottam tőle, amíg le nem mostam. Midnight in Paris-t még mindig imádom, de ez számomra hordhatatlan. Milyen kár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 13.

Málni

2013. március 13.

Azért nem csak gumiabroncsszaga van!:) Ott figyel a szantál meg a vaníila és egy kis fűszer is, amitől édeskés vaníliás gumiabroncs lesz:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 13.

x

2013. március 12.

Nagyon vonzanak azok az illatok, amelyek mindkét nem fegyvertárába beférnek, és az olyan emberek is, akik nem félnek kipróbálni az eredetileg a másik nemnek szánt illatokat. Szerintem az ilyen, többé-kevésbé uniszex, vagy annak határán lévő illatokon mutatkozik meg legjobban az, ahogyan az ember bőrének saját egyéni kémiájával keveredik a parfüm, és úgy hozza létre az egyedi hatást.
Most tele vagyok parfümmel, de erre a kis vad csodára muszáj lesz sort kerítenem... főleg hogy a sima Omniát megszüntették, és mire a maradékot elhasználom belőle, talán már túl is teszem magam rajta.:)
Imádom olvasni a személyes vallomásaitokat, nem hittem volna, hogy egy kozmetikumos oldalon is megjelenik ennyi őszinte és szép emberi történet.:)

Update: az égett gumiszag megjelent, de csak papíron szaglásztam, mert mire megláttam, már nem volt rajtam szabad bőrfelület, ahol megszagolhattam volna... még barátkozni kell vele párszor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 12.

hagicica20

2013. március 12.

Így kell ajándlkozni... :)) A páromnak vettem, de én használom. Ez magáért beszél :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 12.