Bvlgari

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, Módosítva: 2016. február 20.

Lelőhely:   parfümériák, online

llatcsalád: orientális-fás

Összetétel: fekete tea, bergamot, jázmin, szantálfa, cédrusfa, bőr, ámbra, pézsma, vanília

Üvegében Bvlgari Black (Unisex)
Ár: 4000 Ft plusz posta , Eladó: Elysia22
Állapot: 40 ml /kb. 20 ml, Helyszín: Budapest , fizetés: Banki utalás után postázom vagy Budapesten személyes átvétel
Ár: 8000 ft + posta , Eladó: Erica
Állapot: 40/ 38 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, posta

Corra

2013. március 10.

X: Én is csatlakozom az uniszex illatokhoz való vonzalmadhoz, illetve ahhoz a véleményhez, hogy az ilyen illatoknál mutatkozik meg leginkább, hgyan i sműködik az egyes emberek bőre, kémiája.

Ugyanakkor az eddigi tapasztalataim alapján azt kell mondanom, hog yigazán jó uniszex illatokat csak a legnagyobbak tudnak csinálni. Ugyanis a mainstream piacon a 90-es évek végén szerintem sajnáloatos módon elterjedt az uniszex illatok egy mások értelmezése, miszerint uniszex az, ami friss, gyakran aquás, és nem a mélysége teszi mindkét nem számára viselhetővé és minden bőrön egyedivé, hanem a nemtelensége miatt viselheti férfi és nő egyaránt. A végeredmény nagyon gyakran az lett, hogy a nőkön pasis, a férfiakon kicsit nőies illatok kerekedtek ki ebből, és szó sem volt sem egyediségről, sem különlegességről, csak a teás, gyümölcsös, aquás frissességről, a kijöttem a zuhany alól érzésről.

ennek is megvan a maga helye. De nem nálam.

Viszont ha kézbeveszünk egy múlt század eleji Guerlaint például, akkor kapunk azért egy kis betekintést az igazi uniszex illatokba... én azokat dicsőítem elsősorban.

ez a Bvlagri a maga nemében kiváló alkotás, egy meghatározott nőtípushoz határozottan illik, van benne valami fémes, bőrös érzet a meleg vaníliás orientálissága mellett.

Nagyon-nagyon jó, a bátrabbaknak csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 10.

ennek is megvan a maga helye. De nem nálam.

Nagyon-nagyon jó, a bátrabbaknak csak ajánlani tudom!

Málni

2013. március 2.

Hmm, nagyon finom vaníliás/bőrös/gumis illat:) Évekkel ezelőtt használtam (még nyáron is). Igazából nem elég (nekem nem) erős hatósugárral rendelkezik, inkább közelhajolós parfüm, ezen változtathatnának a készítők, az illata viszont 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 2.

momo

2012. december 18.

Azt hiszem, ez az illat egyszersmind vallomás is. Úgy élem az életem, hogy mindig figyelmeztetem magam: nincsenek kategóriák, nem egy dobozból kukucskálok kifelé. Valószínűleg sokkal kényelmesebb lenne úgy, pacsizhatnék a sok-sok hasonszőrű ismerősömmel, hogy mi szabályosnak születtünk. Én nem születtem annak. Van, aki szerint az én másságom deviancia, van aki szerint szigorú magánügy, van aki szerint bűn, van aki számára egy izgalmas színfolt. De ez vagyok én és csak ezt tudom adni. A Black számomra annak az idealizált világnak a darabja, amiben címkék nélkül élünk, kevesebb megvetéssel és több elfogadással. Ha nincsenek női és férfi illatok, tán semmiben sincsenek ilyen privilégiumok. Persze, szülni férfi sose tud, nem az anyatermészet axiómáival szállok én vitába. Szeretem a Black-et magamon érezni, mert bátornak és erősnek érzem magam tőle és tudom, csakis akkor működik, mikor kihúzom magam és felemelem a fejem. Mély és piszkos, bizony sok minden van-e földön, ami e két tulajdonsággal bír és természetes ösztönünk az utánuk való vágy. Hogy fel merjük-e vállalni ezeket a vágyakat, az a mi döntésünk, néha én is vágyom a vágynélküliségre... Néha szeretnék a legkisebb ellenállás irányába menni. Aztán jön egy szippantás a Black-be vagy egy szép mosoly vagy egy szenvedélyes tánc és én visszafordulok arra a gyötrelmes, kínkeserves útra. Néha nehéz viselni őt, mert fojtogat és beszennyez, rádtapad és állandóan emlékeztet arra a piszkos vágyra. Ezek után nem kérdés ajánlom-e, ez nem is kifejezés. Élő és felkavaró, csodálatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 18.

noeminagy

2012. november 16.

A férjemen csodálatos, rajtam túl erőszakos ez az illat . Amúgy imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 16.

A férjemen csodálatos, rajtam túl erőszakos ez az illat . Amúgy imádom.

Zita317

2012. október 31.

Imádni való az illata. Most láttam h ez unisex is, remek. Amint elfogy az omnia jade green, ez lesz a következő választásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.