Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Phoenix19, Módosítva: 2018. december 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-fás-pézsmás

Összetétel: bergamott, gyömbér, lila akác, len, fehér akác, szantálfa, pézsma, vanilia

Barack

2014. augusztus 22.

A 20. születésnapomra kaptam az akkor még nem férjemtől. Ez 14 éve volt. Azóta is megvan a parfüm utolsó néhány cseppje. Nem romlott, ugyanolyan az illata. Púderes tisztaságillat. Nem szúrós, nőies, finom, puha "krémillat". Nagyon szeretem ezt a típust. Semmi férfiasság nincs benne. Annál inkább a 2-ben. Az egyáltalán nem jön be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

bagcsi

2013. szeptember 21.

Nagy melléfogás számomra. Nem tartós, a leszáradás, mint a figaro arcvíz anno...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. szeptember 21.

tuncsa

2013. május 5.

Nagyon finom, meleg ilat kellemesen púderos beütéssel, nekem egy kicsit olyan luxus illat, még mindig örzöm az üveget egy picit hagytam benne. Megunhatatlan , kellemes és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 5.

momo

2012. október 20.

Egyetértek, valóban kellemes. Púder, púder, nekem mindig a babák illata jut róla eszembe. Minden erényét elismerem, de biztos vagyok benne, hogy ha birtokolnám, szinte sohasem használnám. Mert vagy valami igazán meleget szeretnék, vagy olyan kis kekeckedős borsos pimaszságot, vagy egy egyértelmű jelet, hogy... De olyan nincs, hogy csak púderes tisztaságra vágynék. Emellett ez egy valódi, minőségi illat. Frissen vasalt fehér inghez vagy otthon játszani a gyerkőcökkel biztonságos választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 20.

Mona01

2012. október 8.

Valóban keveset hallani róla, pedig ez egy fantasztikus, egyedi illat.Évekig használtam, imádtam. Ráadásul tartós is volt. Kevés az öt pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 8.

Elen

2012. szeptember 7.

Igazán méltatlanul keveset dicsért illat. Nekem a tipikusan bárhova viselhető komfortillat, ez soha sehol senkit nem fog sérteni, pont jó a hatósugara, az intenzitása, nem agresszív, nem tolakodó. Leginkább a kellemes jelző illik rá. Nem dögös, nem ágybahúzós, de hát vannak olyan napok, amikor nem is azokra vágyunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance