Bvlgari

Ár:   30 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, Módosítva: 2016. július 19.

Ár:   30 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2016

Illatjegyek: gránátalma, pézsma, rózsa, damaszkuszi rózsa, jázmin, szantálfa, olibanum

Ár: 1200/2200 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5 ml/10ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost előre utalással
Ár: 10.000 , Eladó: Niki992
Állapot: 2x hasznalt, Helyszín: Bp, fizetés: Szemelyesen/posta

Rena77

2017. december 10.

Nagyon finom rózsás nőies illat, nagyon tetszik az üvege is de a tartóssága gyenge. Az illat és az üveg miatt kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

carmen

2017. december 10.

Finom rózsás illata van, tavaszra tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 10.

Finom rózsás illata van, tavaszra tökéletes. :)

albertinablogg

2017. december 8.

Rendkívül tartós, elegáns és kifinomult rózsás-pézsmás illat. Mintha csak nekem kotyvasztotta volna a Bvlgari parfümőre. Egyszerűen mesés, elragadó, a párom is imádja a nőies, rózsás illatokat. Amikor először megszaglásztam (kis mintát kaptam belőle vásárlás mellé) úgy éreztem, hogy végre egy Bvlgari parfüm, aminek tetszik az illata! Egyedül az ára, ami rendkívül húzós, ráadásul a legnagyobb kiszerelés is 90ml?! Mindezek ellenére akkor is kapja az 5 csillagot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

hadri

2017. augusztus 6.

Szerelem volt első szippantásra. Egyedül az ára volt, ami kicsit lelombozott (Müllerbe a 25 ml-es kiszerelés 16.000 ft). De szerencsére közeleg a névnapom, úgyhogy párom megvette :) Nagyon tartós, igazi rózsa illat, nem az a tolakodó,tömény, púderes rózsa illat. Ez az eddigi legdrágább parfümöm, de megérte, mert isteni az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

tymty

2017. június 16.

Az illata szuper, nagyon kellemes, nem tolakodó, imádnám, ha tartós is lenne. Reggel hsználom és konkrétan utánna a nagy semmi, nem lehet érezni. Ennyi pénzért tartós is lehetne, emiatt pénzkidobás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 16.

eveartstar

2017. március 8.

Csak azért írom le véleményemet mert mostanában lett belőlem Bvlgari fan :)
Persze ez nem jelenti azt, hogy minden illat tetszik tőlük. A rózsa egyértelműen nem én vagyok. Ez egy lágy szépen megkomponált rózsa, nem az a hivalkodó, vagy púderes mély rózsa olaj. Fiatal és idős hölgyek egyaránt hordhatják szerintem. Viszont tapasztalatból mondom, hogy a Bvlgarik, nem a tartósságukról híresek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 8.

Csak azért írom le véleményemet mert mostanában lett belőlem Bvlgari fan :)

szyszaa

2017. február 22.

Erről a parfümről nem lehet rosszat mondani! Csodás illata van, mintha a rózsafelhő a méztengerbe fürödne meg! :) Igazán nőies, kortalan, elegáns, csodás tavaszi-nyári illatt, mert szerintem a meleg időben bontakozik ki leginkább, de ettől függetlenül a hideg időben is viselni lehet. Cseppet sem tolakodó. Ha mégis egy ici-picit bele kellene kötni, akkor az a tartóssága lenne, de nem olyan vészes. Jár neki az 5 csillag! :)
Azt még megemlíteném, hogy nem vagyok nagy rózsaillat rajongó, sose kerestem ilyen illatot, csak úgy kíváncsiságból szagolgattam meg, de szerelem volt első látásra-szaglásra, úgyhogy be is szereztem rögtön egy 90 ml-s kiszerelést :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 22.

vanillacaramella.sweet

2017. február 21.

Kellemes rózsa illat, kifinomult, intenzív, de nem tartós. Rózsaimádóknak kötelező darab. Nem venném, viselni is ritkán viselném, de egy jó illat. Nem fogott meg annyira, de nem is őt kerestem. Jár a 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 21.

Tinus96

2017. január 29.

Ajándékba kaptam, az elején féltem a rózsás illattól, de azóta is az egyik kedvencem.
Szerintem tartós az illata, mindemellett nagyon kellemes, nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 29.

Szerintem tartós az illata, mindemellett nagyon kellemes, nem tolakodó.

Frucci

2017. január 18.

Karácsonyra kaptam. Nagyon finom az illata,de annyira mérges vagyok,hogy még ide is beregisztráltam csak,hogy leírhassam ,hogy SEMENNYIRE sem tartós. Aki erre azt mondja tartós az nem tudja milyen egy tartós parfüm. Egy AVONos parfüm pont ilyen,és ott is van jó illatú,csak ez 10* olyan drága! NEM éri meg!! Én a Dolce gabana - Rose the one utódját kerestem mivel az sajnos megszűnt.. Na az tartós volt ennyi pénzért!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.