Bvlgari

Ár:   30 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, Módosítva: 2016. július 19.

Ár:   30 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2016

Illatjegyek: gránátalma, pézsma, rózsa, damaszkuszi rózsa, jázmin, szantálfa, olibanum

Ár: 1200/2200 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5 ml/10ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost előre utalással
Ár: 10.000 , Eladó: Niki992
Állapot: 2x hasznalt, Helyszín: Bp, fizetés: Szemelyesen/posta

hivettivy

2017. január 2.

A sima goldea nem tetszett, viszont ez! Ez sokkal jobb! Finom rózsás illata van, szép rosegold színű az üvege és a neve is tetszik. Az egyik legjobb parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 2.

BibianaBirova

2016. december 28.

Sose szerettem a "rózsás" parfümöket, és a többi Bvlgarit sem, viszont a Rose Goldea egyszerüen csodálatos. Nagyon tartós, és az üvege is meseszép!
Egyértelműen ő az új favorit! :)
Köszönöm a Jézuskának!! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Egyértelműen ő az új favorit! :)
Köszönöm a Jézuskának!! :D

Beatrix123

2016. december 8.

Mézes rózsa, imádom.... Ebben semmi, de semmi zavaró nincs, a tartóssága is egész jó rajtam. Szerintem egy tökéletes ajándékparfüm, ha már ünnepek előtt vagyunk. Kíváncsi leszek rá majd a tavasz közepén, hogyan alakul az illat, jelenleg hidegben nagyszerű, vidító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 8.

Burya

2016. november 27.

Fantasztikus rózsa illat, érzek benne valami kicsit fanyar összetevőt is, amitől ő egészen más lesz, mint a többi rózsás parfüm. Ha nem aranyárban mérnék és a tartóssága nem csak közepes lenne, szaladnék is érte! Ezzel együtt jár neki az öt csillag, mert az illat kárpótol a tartósság hiányosságaiért. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

egyedszilvi

2016. november 26.

Őszintén,nekem ez sz egy Bvlgari illat jön be😊.Egyszerű,kedves illat..szerintem ajándékba adván sem nyúlunk mellé.Rózsás picit,kezdetben istenien édes,de leszárad szimplán (olyan kedves kis illatnak)😊 Még el is merengtem a megvételen,de a tartóssága is és a hatósugara is hagy némi hiányosságot nalam.Ettől független finom illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 26.

laracroft

2016. november 20.

Egy szimpla rózsaillat, lefojtva, felvizezve. Nem szúrós, rózsaolaj-szerű, hanem finom, mint egy friss virágcsokor. Bántani senkit nem fog, kortalan és minden alkalomra viselhető. Szerintem ez egy modern, visszafogott, ám klasszikus és elegáns rózsaillat, közepes hatósugárral és egész jó tartóssággal. Nekem túl egyszerű, nincs benne semmi csavar, semmi ami megbolondítaná, de a maga nemében egész jó illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 20.

Vaslady

2016. november 4.

Ma teszteltem.
Vannak illatok,amig,óráról órára az elejétől a végéig változnak.
A kezdeti virág illatból,előfordulhat,hogy krémes vagy púderes leszáradás lesz.
Na de ő nem ilyen,ahogy kezdődik,ugy végződik,legalábbis rajtam.
Nem hivalkodó,finoman megbújik a gazdája bőrén.
Először is,nagyon tetszik az üveg,és a kupak is.
Azt mondanám,illik a belbecshez.
Na nem hiába,hiszen a 25ml-jét 55 euróért vesztegetik :-D.
Amikor felfújtam a csuklómra,ismerős érzés keritett hatalmába.
Nem tudtam,hova tegyem,esetleg,hogy mire is hasonlit...a hazafelé tartó út gondolkozással telt.
Na de itthon,ellazulva,kinyulva az ágyamon,megszállva az ihlettől :-D....egyszer csak a semmiből,az eszembe jutott.
Hiszen én ezt valahonnan ismerem!-felkiáltással ugrottam fel,mert egy nagyon is régi érzés keritett hatalmába.
Avon-Pink Suede!!!
Istenem,de hiszen az nagyon régen volt már...mikor is?
A 2000-es évek elején....igen,igen,Ő az,ha nem is teljesen,de nagyon hasonlit rá.
Már bánom,hogy akkor kidobtam az üvegét,most milyen jó lenne összehasonlitani!
Ugrás ki az ágyból,laptop bekapcsol,fragrantica...keresés...
Összetevők között hasonlóság nincs,de nekem mégis a bőrömön hasonlit.
Rózsás illat,de nem a nehéz damaszkuszi vörös rózsák csokra ő,hanem a rozsaszin,és fehér,illatos tea rózsák egyvelege.
A fragrantican a chloe rosehoz hasonlitják,ami igaz is....most én már csak azon gondolkozom,miért a Pink suede ugrott be.
De mégis ez a régi érzés,hiszen,akkor abból az illatból 2 üveggel is elfogyasztottam.
Hiába az első érzés a jó,az első benyomás.
Nekem nagyon tetszik,már biztos,hogy kivánságlistás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 4.

Ma teszteltem.
Vannak illatok,amig,óráról órára az elejétől a végéig változnak.
A kezdeti virág illatból,előfordulhat,hogy krémes vagy púderes leszáradás lesz.
Na de ő nem ilyen,ahogy kezdődik,ugy végződik,legalábbis rajtam.
Nem hivalkodó,finoman megbújik a gazdája bőrén.
Először is,nagyon tetszik az üveg,és a kupak is.
Azt mondanám,illik a belbecshez.
Na nem hiába,hiszen a 25ml-jét 55 euróért vesztegetik :-D.
Amikor felfújtam a csuklómra,ismerős érzés keritett hatalmába.
Avon-Pink Suede!!!
Istenem,de hiszen az nagyon régen volt már...mikor is?
Már bánom,hogy akkor kidobtam az üvegét,most milyen jó lenne összehasonlitani!
Ugrás ki az ágyból,laptop bekapcsol,fragrantica...keresés...
Összetevők között hasonlóság nincs,de nekem mégis a bőrömön hasonlit.
Hiába az első érzés a jó,az első benyomás.
Nekem nagyon tetszik,már biztos,hogy kivánságlistás.

EvaO93

2016. november 3.

Október 20.

Engem ez sokkal jobban meggyőzött, mint a Rose Essentielle edp. Az nekem túl erős, túl sok, mondom ezt úgy, hogy ő is volt ám szerelem, de kb csak egy hétig tartott és csak a 2. találkozásunkkor alakult ki ez az 1 hetes románc is. Azóta elcseréltem, újra megszereztem, és ilyen se veled, se nélküled kapcsolatunk van. Ellenben a Rose Goldea. Ő első szippantásra sokkal jobban tetszett. Lágyabb rózsa illat, nem annyira "harsány", jobban az én orromnak való, ami szintén nagyon tartós. 1 fújást fújtam a csuklómra és még tusolás után is éreztem. A párom azt mondta, hogy ezt a darabot mindenképpen szerezzem be. Meg is történik a mai nap folyamán. Azt mondta nagyon illik hozzám. Bár az ő orrának léteznek jó és rossz illatok, megkülönböztetni őket nagyon nem tudja, hogy mikor mit viselek, de ahogy észrevettem a rózsás illatok bejönnek neki. :) Ez az illat és az anyaillata engem elsőre jobban megfogott, mint bármelyik másik Bvlgari. (Bár nem próbáltam az összeset)

November 03.

Pár hete tesztelgetem és a szerelem nem csillapszik, sőt még inkább elmélyült. A Bvlgari illatokat eddig nem igazán éreztem magaménak, de Ő levett a lábaimról. A parfümériában egy hölgy fújt ki belőle nem sokkal mellettem, én magamtól szerintem nem próbáltam volna ki, gondolván, hogy ahogy a többi sem, biztos ezt sem nekem találták ki. Ám picit később megcsapott egy olyan kellemes illatfelhő, próbáltam kideríteni, hogy mi is onthatja magából ezt a gyönyörűséget. Levettem a polcról, abban reménykedve, hogy ő volt az. És valóban. Nagyon kifinomult, nőies, elegáns, szolid, lágy, körülölelő illat. Alapvetően rózsás, de a szantálfa is érződik benne, amit egyszerűen imádok. Számomra tökéletes kompozíció. Hosszan tartó, lágyan körül öleli a viselőjét. Nem tolakodó, nem harsány, nem bántó és NEM tömény rózsa illat. A nevéből azt gondoltam volna, hogy ő is egy Rose Essentielle edp-hez hasonlóan megalkotott erősebb rózsa illatú parfüm, de ő sokkal lágyabb, sokkal kifinomultabb, gyengédebb, törékenyebb és a rózsa nem nyomja el a többi összetevőt, nagyon harmonikus illat. Egyik jelenlegi kedvencem, bármilyen alkalomra ideális. Hétköznapra, munkába, alkalmakra, randikra sőt, akár esküvői illatként is el tudom képzelni. Gyönyörű az üvege is. Rose goldos aranyozás, diszkréten csillogó kupak, tökéletes. :) Tartósságát tekintve rajtam ő is nagyon tartós, talán a hatósugara kisebb, de egész nap érzem magam körül. Valamelyik nap reggel ezzel fújtam be magam, majd délután zuhany kabint tisztítottam ecettel, többször kis híján megfulladtam, de Ő jött és megmentett lágy, gyengéd ölelésével. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

Október 20.

November 03.

Gladys

2016. október 7.

Nem az én illatom, de nagyon jó, tetszik. Az üvegje is meseszép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.

Nem az én illatom, de nagyon jó, tetszik. Az üvegje is meseszép.

rowan

2016. szeptember 30.

Egy csokor illatos rózsa. Még másnap is.
KELL!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Egy csokor illatos rózsa. Még másnap is.
KELL!