Bvlgari

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, Módosítva: 2017. március 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Illatcsalád: virágos

Fejillat: zöld jegyek

Szívillat: irisz

Alapillat: szantálfa, tonkabab

Ár: 16000 forint postával , Eladó: egyboszorka
Állapot: új, bontatlan 100 ml edp, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy foxpost
Ár: 10000 Ft , Eladó: Lyah
Állapot: képen látható mennyiség , Helyszín: Tata, fizetés: foxi preferált, vagy személyes átvétel, de posta is, ha minden kötél szakad
Kedi81

2017. június 12.

Biztos az én orrommal van gond,de én ezen is a sima Pour Femme-t érzem csak,most fújtam az egyik kezemre Őt,a másikra meg a Splendida Jasmin Noir-t és nekem semmi különbség,tartóssága jó,különlegesség nulla számomra,bocsánat,aki szereti,de nálam csak 2 csillagot kap :-(
Szerintem kár volt ilyenekkel újítani,a Pour Femme még tartósabb is náluk

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

Szerintem kár volt ilyenekkel újítani,a Pour Femme még tartósabb is náluk

egyboszorka

2017. május 16.

Egy hete tesztelem a hirtelen felindulásomban a Splandida Jasmin Noir- ral egyetemben megrendelt példányomat, és a legfontosabb megállapításom az az, hogy " egy hét kaloda a Bvlgari háznak és a parfümőrnek ", ez alatt az idő alatt pedig naponta nyolc órát kötelesek lennének intenzíven elmélkedni a " tartósság, mint a jó parfüm egyik tulajdonsága " kitételen, szabadulásuk ára pedig egy tízoldalas beadandó lenne a témában, valamint ennek a parfikának a tartóssá tétele, mint gyakorlati feladat. Így elcseszni egy szép íriszes parfümöt a hülye tartóstalansággal ( bocs! ), az már nonszensz!
Mert maga az illat nagyon szép! Puha, púderes az írisz a tonkától, a zöld jegyek ( ők nem tudom, kik, nem mutatkoztak be....) valóban nomen est omen ragyogóvá teszik, nélkülöz mindenféle verlaine- i " Ősz húrja zsong, jajong, busong a tájon, s ont monoton bút konokon és fájón " jellegű melankóliát, ami sok íriszes illatra jellemző. Rajtam semmiféle hasonlóságot nem mutat a ház Pour Femme illatával, amit jelen esetben személyes szerencseként üdvözlök, az ugyanis savanykás rózsás langyulatba méltóztatik transzformálódni a bőrömön, amit őszintén szólva és finoman fogalmazva nem kifejezetten tudok értékelni....
Valóban nem egy hatalmas újítással és fantáziadús egyediséggel előrukkoló illat ő, de szép, kerek, nagyon nőies tökéletes hétköznapi komfortillat, könnyen viselhető, mosolygós jókedv- generátor. Az a fajta, amire könnyen vágyódhat a notórius parfümrajongó egy fűszeres dúvadakkal átduhajkodott tél után.
Ha a Yerbamate és a Miu Miu L' Eau Bleue beszerzése után is hasonlóképp fogok vélekedni, jöhet egy nagy kiszerelés....Meglátjuk....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 16.

csakmoni

2017. május 13.

Ez az illat rajtam kissé különös, szokatlan, de sajnos unalmas. Az íriszt csak egy kis ideig érzem, a leszáradásában érdekes módon a zöld jegyek dominálnak a szantálfával, a tonkabab nem mélyíti, nem melegíti fel. Nem az én ízlésem szerint való, kissé érdektelem, kicsi hatósugárral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 13.

zs001

2017. április 27.

Végre a tulajdonomban van egy 50 ml-es kiszerelés :-) . Az üvege csodaszép, a megszokott, egyszerűen elegáns Bvlgari stílus. Ezt a parfümöt látatlanban rendeltem meg, az illatjegyei alapján azt gondoltam tetszeni fog. Végre nem csalódtam. Számomra egy nagyon kellemes, igazán nőies, puha illat. Nem egy szexi, vad-illat, aki ezt a típust szereti annak ez édeskevés lesz. Ez egy igazán kellemes, klasszikusan elegáns illat. Végre sikerült egy nem cukros-gyümölcsös parfümöt piacra dobni, ezért én személy szerint igazán hálás vagyok!! (elegem van a málna-vanília-karamella stb. vonalból, ezek rajtam sosem voltak jók, de ez nyilván egyéni dolog) A tartóssága is kiváló, egy fújást is órákon keresztül érezni. Biztos hogy ha elfogy újra fogom venni, 100 ml-es kiszerelésben, főleg hogy limitált széria :-) Sok-sok csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 27.

juditkaa70

2017. április 23.

A márka ragyogó örökségét tükrözi. Kivételes virágos jegyekkel ruházza fel az illatot, Az írisz, érzékien elegáns illat, kifinomultan csábító,és kiszámíthatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 23.