By Kilian

Ár:   64 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Guttmann Natasa, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. szeptember 24.

Ár:   64 100 Ft
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Illatjegyei: neroli, narancsvirág, lonc, vanília, jázmin, rózsa

By Kilian Love kiadó
Ár: 8500 , Eladó: Shine83
Állapot: 5ml.frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után,ajánlottan postán maradóra.
By Kilian Love Don't Be Shy EDP Refill
Ár: 44000+pk , Eladó: Zdorci
Állapot: kb. 47 ml, Helyszín: Baden bei Wien, fizetés: Fizetés banki utalással. Postán vagy csomagautomatába küldöm. Személyes átvétel Dunaharasztin

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Ariel001

2016. október 30.

Mintát kaptam régebben, most került elő a mintás dobozom aljáról. Őszintén szólva nem hallottam még soha róla, most a próba után néztem meg és elszörnyedtem az árán.... Elsőre túláradóan édes, egy gyerekkori köptetőt juttatott eszembe, ami nem volt a kedvencem...mérges is voltam magamra hogy véletlenül sikerült megborítani a mintát, gondoltam nesze most szagolhatod és foroghat a gyomrod... pár perc után aztán vmi csodálatos puha, kellemesen édes illattá szelídült rajtam, határozottan tetszik. Az ára viszont nevetséges( az i betűs netes parfümériában 50 ml 64 100 Ft....), nem egy különleges illat, még ha feleennyi lenne se venném meg...ha vki utánam vágná persze elhasználnám boldogan az őszi, téli estéken, de így köszönöm, beérem ezzel a mintával! Az ára miatt 3*, amúgy 4-et adnék....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 30.

Pamador

2016. július 5.

Az első pillanatban gyűlöltem. De eljött a másnap és megbabonázott. Fogva tart, legyen bármilyen idő, évszak, tér...
Valami múltat időző klasszikusságot is érzek benne a cukrossága mellett. Megbabonázott. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 5.

andrea91

2016. június 14.

Ez legszörnyűbb illatélményeim egyike... Most is felfordul a gyomrom ha eszembejut. Olyan mint a világon MINDEN ami édes egyszerre... És ez rádobva valamire ami büdös, hogy hátha elfedi... Remélem nem sértek meg senkit de nekem egy mindenféle édességgel megtöltött wc csésze jelenik meg.
Az árát meg nem is értem Lauder csoport, és még csak extra minőségű összetevők sincsenek benne... Totál lehúzás:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 14.

2014. augusztus 23.

Szerencsére rajtam nem lesz túláradóan cukros, a bergamott negyon domináns a bőrömön, így végig megmarad a citrusossága az illatnak. Citrusos-édes-gourmand, és valahogy az illatjegyek összhangja rajtam egy gyümölcsös jelleget is ad neki. Intenzív illat, kis mennyiségben használva tud szép lenni, és én késő ősszel és télen szeretem, amikor már csípősen hideg a levegő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 23.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.