Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annajudit, Módosítva: 2016. október 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Illatösszetevők: mák, golgotavirág, bazsarózsa, szeder, nárcisz, jázmin, csokoládé, pacsuli, pézsma, vanília, ámbra

Calvin Klein Ck One Shock For Her fújós eladó
Ár: 1400 Ft / 2600 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

Vanduska

2016. december 25.

Isteni, vadító, :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 25.

Isteni, vadító, :))

nusysan

2016. november 5.

Imádom az illatát annak ellenére, hogy nem a legtartósabb parfümöm. A csomagolása is tetszik, praktikus nem kell félteni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

jalohullu

2016. május 28.

leglegleg illat! nőies, édes, friss, bohókás, színes... egyszerűen minden megvan benne, ami egy nem hétköznapi életet élő nőnek kell ahhoz, hogy kifejezhesse önmagát!
sajnos azonban az illat intenzitása nem túl tartós =( én 5 ponton fújom magamra reggel és délelőtt még a tőlem távolabb állók is megdicsérik, de délután már csak az érzi, akit megölelek.
persze ettől még marad a kedvenc! ^^

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 28.

persze ettől még marad a kedvenc! ^^

narcozia

2016. május 6.

Azért vettem meg végül, mert amikor először megszagoltam, azonnal valamilyen távoli, gyerekkori emlékeket idézett fel bennem. Az üveg is nagyon tetszik és maguk a CK illatok általában is eléggé be szoktak válni nálam. Nem bántam meg, hogy megvettem, mert egy könnyed és vidám nyári illattal gazdagodott a gyűjteményem, de bárcsak tartósabb lenne! Sajnos a bőröm elég furcsán működik és az ennél tízszer erőteljesebb illatokat is pár óra alatt kiiktatja, de néha jó lenne, ha viselhetnék valamit, ami ennyire enyhe és üde, anélkül, hogy óránként kellene fújkodnom magam vele.
Első fújásra friss, citrusos illatot éreztem, ami azért különös, mert hivatalosan semmilyen citrusos összetevő nincs feltüntetve. Pár pillanat után azonban előbukkan a tömény édesség, amiből én főleg a szeder, a csoki és a vanília jegyeit tudtam elkülöníteni. Éreztem azonban még valami plusz tejes, krémes illatot is, ami fantasztikus, de nem tudom pontosan honnan jön. Az ámbrát és a pézsmát is érzem, de a virágos összetevők sajnos nálam nem jöttek elő. Talán egy leheletnyi jázmint érzékeltem, de ezen kívül csak cukor, vanília és gyümölcsök.
Tökéletes illat nyári délutánokra vagy meleg tavaszi napokra, ilyenkor még kellemesebben érvényesülnek a jegyek, mint egyébként. Tényleg az az egyetlen problémám a One Shock-al, hogy mennyire nem tartós és semekkora hatósugara nincsen. 20-30 perc után már csak akkor érzem, ha közvetlenül a csuklómhoz szorítom az orrom :( Tényleg kár érte, mert ez lehetne az egyik kedvenc nyári parfümöm! Még próbálkozom különféle trükkökkel, például shea vajat fogok tenni a pulzuspontjaimra, mielőtt odafújom és az hátha javít majd kicsit a helyzeten. Nincs szívem 4 csillagnál kevesebbet adni, mert amúgy nagyon szép illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

makeupmaniac

2015. október 12.

Nem értem a "shock" jelzőt amit a végére tettek, annyi történt hogy enyhén kakaós-vaníliás lett, semmiképp nem mondanám sokkolónak.Kellemes illat, sokáig szemezgettem vele de amikor egyszer magamra fújtam olyan egy óra után nyom nélkül leszáradt rólam (ahogy az összes többi ck illat amit azóta próbáltam )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 12.

hreni

2015. július 2.

Imádom ezt a parfümöt, ez az egyetlen aminek az illata megfog! Ez az a parfüm amire azt mondom, hogy ez az a parfüm. De hát a tartóssága... kb 1 órán át tart szóval lehet fújkálni.. pedig az illat tökéletes! A tartóssága tényleg borzasztó, ezért levonok 2*-ot :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 2.

Rose24

2014. szeptember 20.

Határozott vad sokkolóóó :) számomra kissé erős nem igazán találtunk egymásra , viszont a barátnőm kedvence és rajta kiválóan működik .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 20.

dori.peres

2014. július 4.

A bátyámtól kaptam ajándékba, szeretem az illatát, a tartóssága valóban egy kicsit problémás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

niccole.ee

2014. július 1.

Tényleg nagyon jó illat, karakteres, nem tolakodó, nem tucatillat. Egy baja van: nem tartós. :/ Egy óra múlva már semmit sem érzek belőle. Nem fogom újra megvásárolni az biztos, de "pancsolni" jó lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

ursus

2014. január 1.

2013 Szilveszter: Nagyon kellemes édesen gyümölcsös illat. Kifújáskor nagyon csodálatos, imádnivaló de még sem az a tucatillat. Aztán fél óra után gondolkozok, hogy kéne magamra fújni vmit. Akkor jut eszembe, hogy már fújtam ebből, DE HOL VAN??? A tartóssága a nulla felé konvergál. Sírni tudnék. MIÉRT??? Azért megkapja az 5 csillagot, mert nagyon jó kis illat; 30 percig :)

2014 Újév: le kell húznom; ennek így semmi értelme. A fél órával túloztam; 5 perc után elillan. Legszívesebben feljelenteném a Coty-t. Ez illatmerénylet :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 1.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.