Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annajudit, Módosítva: 2016. október 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: orientális-fűszeres

Illatösszetevők: mák, golgotavirág, bazsarózsa, szeder, nárcisz, jázmin, csokoládé, pacsuli, pézsma, vanília, ámbra

Calvin Klein Ck One Shock For Her fújós eladó
Ár: 1400 Ft / 2600 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: leírásban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki, Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit! Csere leginkább személyesen lehetséges.

trixi.horvath

2013. október 17.

Édesanyámnak vettem ezt a parfümöt ajándékba, mert nagyjából egyezik az ízlésünk az illatok terén. Nekem nagyon tetszik, néha csórok belőle egy kicsit, ha otthon vagyok :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 17.

Lolita

2013. június 16.

Egyik barátnőmmel a minap elmentünk vásárolgatni, és természetesen betértünk parfümériába is. Mindketten nézelődtünk, fújkáltunk a kis tesztcsíkokra bőven. És akkor jött Ő. Barátnőm illatolta meg épp, és mondta, hogy nézzem meg, ez olyan nekem való illat. Megillatoltam hát én is, és csak néztem az üvegét, ami olyan kis semmilyen, egyáltalán nem hivalkodó, az ember szeme elsiklik felette, és hálát adtam a barátnőmnek, hogy ő nem így tett. Ez az illat tényleg olyan "én". :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

cingarela

2013. április 4.

Ma szaglásztam, ha ő nem is de az új verziója a Ck one shock street edition jó kis nyári illatra sikeredet :) Ő meg kap tőlem egy gyenge hármast.....
Ja írtátok sokan, hogy illanós, sajna sztem az új verzióra is áll ez a dolog, de azért még őt tesztelem, mivel kinéztem magamnak nyárra amolyan városbajárós vásárolgatós, akár plázázós illatnak :)) Arra kitűnő lesz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 4.

vidike

2013. április 2.

Nagyon nagyon jó illata van!! Friss, légies,könnyed illat. Nagyon selytelmes, csajos, mégis ütős illat. A csomagolása és az üvege egyszerűen fantasztikus. Mindenképpen a csomagolásban lévő pumpával ajánlom használni! Ára: kb. 7500 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 2.

beautifullife

2013. április 1.

Nagyon fincsi,édes illata van,azonban hamar elillan .. hiába ilyen nagy a mennyisége,ha óránként kell újrafújni. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Desertrose

2013. január 9.

Jó illata van,de bennem nem hagyott mély nyomot és egyáltalán nem tartós!!Miután magamra fújtam,rá 1,2 órával mintha ott se lett volna...Egyébként kellemes,hétköznapra teljesen jó!Olyan közepes....aztán lehet,hogy hozzám,velem nem kompatibilis az illat...de őt nem vinném haza

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 9.

DNBasser

2012. december 14.

Nagyon jó illata van....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 14.

Nagyon jó illata van....

lipstick

2012. szeptember 24.

Valóban nagyon jó illata.
Kifújtam a csuklómra és amikor kiértem a boltból meg akartam mutatni anyának is, hogy ezt az illatot szeretném a fa alá, de már kb. 2-3 óra múlva semmit nem éreztem belőle, úgyhogy lemondtam róla. De a 4 csillagot megkapja, az üvege és az illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.

Valóban nagyon jó illata.

Kiscsillag5

2012. augusztus 18.

Édeskés, nőies, kellemes, vidám illat. Egyedinek viszont nem mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Édeskés, nőies, kellemes, vidám illat. Egyedinek viszont nem mondanám.

Rony

2012. június 1.

Nagyon megtetszett, nem bírtam otthagyni. :)
Dögös, vagány illat.
A csomagolása is annyira jó, nagyon bejövős. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 1.

Nagyon megtetszett, nem bírtam otthagyni. :)
Dögös, vagány illat.
A csomagolása is annyira jó, nagyon bejövős. :)

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.