Calvin Klein

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanni.mathe, az összetevőket feltöltötte: Dayanara, Módosítva: 2013. július 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

A Calvin Klein One edt unisex illata citrusos aromás illat férfiaknak és nőknek. Ananász, citrom, papaya, ibolya, rózsa, dió eszenciákat tartalmaz.

Ár: 1000/1800 postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: frissen fújt üveg fújósba, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál ajánlottan
Calvin Klein CK One 1,2 ml
Ár: 400 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
moncsi29

2012. július 25.

Nekem ez az illat az üvegbe zárt 90-es évek.Minimalista korszak volt ez.Természetes smink,farmer.Ebbe a filozófiába tökéletesen beleillett ez a parfüm.
Akkor magyon szerettem,használtam is.De ma már nem fújnám magamra.
Néha ha meglátom valahol megszagolom,és mindig mosolyt csal az arcomra.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 25.

Akkor magyon szerettem,használtam is.De ma már nem fújnám magamra.
Néha ha meglátom valahol megszagolom,és mindig mosolyt csal az arcomra.:)

platinakuka

2012. július 25.

én szerettem. lehet, h veszek majd hamarosan megint, most h megláttam!!!!
egy időben rendszeresen használtam,huzamos ideig, aztán az orrom már nem azt érezte, amit először, igy feledésbe merült. de az üvegét ha a kezembe került, mindig szivesen orrolgattam :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

én szerettem. lehet, h veszek majd hamarosan megint, most h megláttam!!!!

széva

2012. július 25.

Barátnőmmel osztoztunk annak idején nekem nem jött be annyira ,de rajta nagyon jó volt.Ő ma is frissebb illatokat szeret.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 25.

annamarialado

2012. április 9.

Valamikor régen volt nekem is ilyen,,nem igazan értettem a parfümökhöz rám ruházták,,de nagyon vártam hogy elfogyon emlékszem abszolut nem volt tartós és ahoz képest az ára is sok volt.Ma már semmi pénzért nem tenném magamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 9.

Odil

2012. április 9.

Újra és újra fellángol bennem, hogy akarom, de annyira valahogy mégsem, és bár vannak napok, amikor csak azt tudnám elképzelni magamon, akkor is inkább a Black XS férfi verzióját választanám, azt hiszem. Különleges, furi, nekem jólesik, ám valahogy testidegen is, bár nem vagyok egy lájtos virágillatokat kedvelő, törékeny-casual karakter.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 9.

Laci

2012. március 10.

Mikor megjelent szerettem, de most már nem használnám. Eljárt felette az idő szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 10.

Málni

2012. március 2.

Szerintem még mindig különleges, friss, unisex illat, egy bajom vele, hogy nem tartós:S
Ha vkinek esetleg van feleslege, cserélhetünk v ha egyáltalán nem kell és elküldené, kifizetem a postáját...
Mivel nem elég tartós 3ponty, maga az illat 5 lenne...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 2.

Mivel nem elég tartós 3ponty, maga az illat 5 lenne...

szambi

2012. február 24.

Szerintem is hosszú távon émelyítő. Hamar ráun az ember. Ezért viszont nem érdemes beruházni rá. Szerencsére én csak csereberéltem egyet egyszer, de már továbbadtam. Így el lehet viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 24.

muzli

2012. február 9.

Több, mint 10 éve használtam. Sportos, kellemes friss, nyári illat. Már nem használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 9.

málnamánia

2011. december 29.

Egy barátnőmön éreztem az illatát,és nagyon tetszett,kellemes,frissnek éreztem. Rendeltem magamnak is,de magamon már nem annyira tetszik. 1 éve áll a polcomon és kb 1kezemen meg tudnám számolni hányszor fújtam belőle,de kidobni vagy továbbadni sajnálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Coumarin, Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool