Calvin Klein

Ár:   8000-14 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lingling, az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2017. március 30.

Ár:   8000-14 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Könnyed, férfias illat, teli kellemes virággal és egy igazán jellegzetes fűszerrel, a wasabival.

Calvin Klein CK2 EDT
Ár: 6.000 forint (+postaköltség) , Eladó: evispice
Állapot: ennyi/100 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel vagy posta
💦 Calvin Klein Ck2 fújós
Ár: 900/1400/2600 (3ml/5ml/10ml) , Eladó: perfumeaddict
Állapot: Frissen fújt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy + postaköltség

senskin

2016. március 12.

Nem vagyok tőle elragadtatva, csak közepesre tudom pontozni. Nem az én világom, nekem túlságosan távoli, nincsen üzenete...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 12.

Villango

2016. március 6.

Én (is) azt olvastam hogy uniszex, simán működik nőkön is. Rajtam is. :) nekem tetszik. nem nagy szám, de kellemes viselni, bőrközeli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 6.

NeversaynotoPanda

2016. február 29.

15 400ftert vettem az 50ml-eset. No letemre beleszerettem ebbe az illatba.Bar volt ahol olvastam hogy unisex parfum, de mindenki szerint ferfi,szerintem ilyen jo illattal felolem kutyaparfum is lehet 😍😍😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 29.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol