Calvin Klein

Ár:   12 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Lylien, Módosítva: 2016. április 8.

Ár:   12 900 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: mandarin, bergamot, cseresznye virág,

Szívjegyek: rózsa, ibolya,

Alapjegyek: pézsma, bambusz, szantálfa.

Zsaneeka

2015. augusztus 31.

Karácsonyra kaptam, mikor csak az üvegből szagoltam meg tetszett, magamra fújtam akkor egy idő után nagyon nem jött be még a fejem is fájt tőle, nem tudom miért.
Most elővettem újra, hátha... Nem tudom mi történt, de most meg nagyon bejön :)
Könnyű gyümis nyárias illat és nagyon tartós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Most elővettem újra, hátha... Nem tudom mi történt, de most meg nagyon bejön :)
Könnyű gyümis nyárias illat és nagyon tartós :)

senskin

2015. április 21.

Ez a leglágyabb illata, de szép. Olyan , mint a szellő, mint egy árnyék, selyemkosztümben...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 21.

borbasemese

2014. december 3.

Én ma illatoltam,szerintem nagyon jó! Imádom,ő az új kedvencem! Csak kár,hogy olyan drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

vanillacaramella.sweet

2014. szeptember 28.

Mindegyik variációt megillatoltam, de csak ez jött be. Azt hiszem,hogy a gyümis édesséde miatt. Nem egy nagy szerelem illat számomra, ha kapnék, szívesen elfújnám, de nem venném meg. Finom, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 28.

GlamourAndStyle

2014. május 4.

Kicsit gondban vagyok e csodálatos külsejű parfüm értékelésével kapcsolatban. Kezdjük ott, hogy ma délelőtt, miközben lélekszakadva rohantam be a Müllerbe névnapi ajándékért, azért egy gyors próbára futotta az időmből, azóta viszont itt illatozik a csuklómon, szóval tartósságát illetően ha nem is endless, azért átlagon felüli. Mivel nem egy haladó szintű rejtély az illatkompozíció, úgy gondolom bőven megérett az értékelésre, főleg, hogy a próba óta folyamatosan az orromban van az illata.

Ha objektív oldalról és sokat látott parfümmániásként nézem a dolgokat, akkor egy gyalázatosan egyszerű, semmi újat nem mutató, semmitmondó parfümről van szó, amely ügyesen kihasználja ősanyja népszerűségét, holott nyomokban sem hasonlít rá. Nem tudom hány bőrt húznak még le szerencsétlen Euphoriáról, valószínűnek tartom, hogy amíg van rá kereslet - márpedig nagyon is van - akkor minden évben megörvendeztetnek bennünket egy újabb összetákolt flankerrel, aminél a jelmondat: Vegyétek, vigyétek, dőljön a lé!

Ha viszont a szubjektív oldalt nézem, a 90-es évek vége felé anyukámnak volt egy isteni illatú tusfürdője, aminek az illatát azóta is vissza tudom idézni bármikor. Amikor ma az orromhoz emeltem a csuklómat ismerős érzés fogott el, de még nem tudtam beazonosítani, hogy honnan olyan ismerős ez az illat. Akkor csalódottan nyugtáztam is magamban, hogy ezt az illatot is megalkotta már egyszer valaki, csak más volt a neve. Már a kocsiban ültem, amikor tizenhatodjára szagolgattam a csuklómat, aztán vééééégre valahára beugrott! Balaton, nyaraló, verőfényes napsütés, beszűrődő fények, pára a fürdőszobában és ez az illat! AZ ELTŰNTNEK HITT ILLAT!
Mint említettem, valóban nem egy sokat ígérő, sok fejtörést okozó parfümről van szó, semmi más, csak friss virágos, senkit sem zavaró tusfürdő és tisztaságillat. De azt is említettem már valamelyik hozzászólásomban, hogy amint kisüt a nap és beköszönt a nyár én automatikusan elfelejtem a nagy fejtegetésre és elemezgetésre váró dögöket, ő pedig pont ilyen: egyszerű, mint az egyszeregy, mégis nagyon tetszik és mégis istenien működnek együtt a bőrömmel, ráadásul tartós is. Tudom, hogy 90%-ban az emlékek miatt érzem magamhoz közel, de ha az agyam szerint kellemes és finom, engem aztán nem érdekel, hogy mihez kötöm és egyébként nem egy nagy remekmű.

Ha összevetem az objektív és a szubjektív oldalt, akkor sem tudok dűlőre jutni, habár mind nagyon jól tudjuk, hogy az esetek nagy részében mindig az érzelmeinkre hallgatunk. Tusfürdőillatét ennyi pénzt elkérni az ikonikus Euphoria után pofátlanság, na de elveszettnek hitt illatemlékekért is? Ha magát a koncepciót nézem, akkor ülj le Calvin Klein, egyes, belőle aztán nem lesz ikonikus remekmű, amiről évekig beszélni fogunk, viszont a másik oldalról, köszönöm szépen, hogy visszahoztad a szép emlékeket és a gondtalan nyarak illatát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 4.

Neovo

2014. április 29.

Nekem tetszik! Tartós is és jó az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 29.

Nekem tetszik! Tartós is és jó az illata.

2014. április 27.

Én ajándékba kaptam ezt az illatot, és úgy sejtem, hogy nem két fillérbe került. Nagyon tartós, nagyon kellemes illata van és bár egyáltalán nem vagyok parfümszakértő, sőt nem is nagyon vennék ennyi pénzért parfümöt, szerintem nappalra és alkalomra is tökéletesen passzol. Azért ha már ennyire felmerült az "anyaillat" (mik vannak???) Euphoria neve, valamikor majd beleszagolok valamelyik parfümériában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 27.

momo

2014. április 16.

Mintát kaptam belőle vásárlás mellé. Az "ősanya" Euphoria ott csücsül a fésülködőasztalomon, így kíváncsi lettem, mi teszi végtelenné... Úgy látszik a füstös mélység virágokkal való kitöltése. Valamikor a 90-es évek végén volt egy nagyon hasonló avonos parfüm, akkoriban nagyon mentek az ilyen viszonylag könnyed alapra pakolt virágcsokor-illatok (náluk még most is napirenden vannak, azt hiszem). A nevére nem emlékszem sajnos, de hihetetlenül hasonlít rá az endless eu.
Őszinte leszek: ez is olyan olcsó illatnak tűnik és kérlek, most ne a pénztárgép csilingelésére gondoljatok. Unalmas, közhelyes. Bocsánat a kedvelőitől, szerintem azok fogják megvenni, akik szertnének valamilyen parfümöt, mert parfüm kell. Legyen márkás, legyen egyértelmű, legyen csajos. 'Oszt slussz, passz, lehet locsolni.
2 csillag és nagyon sajnálom, hogy a pofátlanul érdektelen flankerek időszakát éli a parfümvilág.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 16.

nagy.nikike

2014. március 7.

Nem rossz illat, de nem érzek benne potenciát, egy kellemes virág illat de ennyi nem hagyott bennem nyomot. Használom az anya illatot és imádom, de ez valóban fényévekre van tőle. Az üvege sem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

Arian87

2014. március 7.

Én sem dobtam magam hanyatt tőle, pedig nagyon vártam. Fényévekkel távol van a jó öreg, igazi Euphoriától.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.