Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30, 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: elpike, Módosítva: 2017. március 2.

Kiszerelés:   30, 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2016-ban megjelenő virágos-púderes illat

Illatösszetevők: vizes jegyek, jázmin, virágos jegyek, vanília

Ár: 1500 Ft / 2500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

Timi01

2017. május 15.

Azt ne kérdezzétek, hogy miért vettem meg. Talán az írisz miatt, más mentségem nincs. Ha az Armani Si-re azt írtátok, hogy buggyant gyümölcs, kocsmaszag, akkor ezt nehogy a kezetekbe vegyétek! Tényleg körte :). Nagyon. Először elkövettem azt a hibát, hogy magamra fújtam. Jajj, hiba volt, nagyon zavart egész nap. Aztán hetek múlva amikor újra használtam, messziről fújtam egyet. Egy icipicit. Így már kellemesebb, azon mondjuk meglepődtem, hogy megdícsérték rajtam. Szóval óvatosan kell fújni, farmerhez, tornacipőhöz szerintem nem rossz de kedvenc sem lesz az biztos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 15.

Marcsi66

2017. április 22.

Még a télen szaglásztam, nem is tudtam véleményezni mert ahogy megéreztem az illatát rögtön mostam le,,,ez nagyon ritkán fordul elő velem,azóta még egy tesztelés,h végre megtudjam milyen is ez a parfüm,,Nekem szegény Bridget Jones kék levese eszembe jutott róla,és talán itt is ez történhetett,érezni valami mást,újításnak a szele egyértelmű,mégis oda nem illő dolgok,taccsra tették a kutyulmányt..Az eleje a legrosszabb szintetikus körte,majd műanyagos édesség,??? száraz poros írisszel keverve.3 csillagot azért adok,hátha tévedek,még egyszer fogom próbálni,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 22.

csakmoni

2017. február 24.

Rajtam pont úgy érződött, ahogy illatvarázs leírta: poros írisz (én szeretem az íriszt, ez sem volt rossz), aztán egy lédús vilmoskörte (imádom a körtét, ez a jegy tetszett a Jettében is), utána pedig vaníliás kis puhaság, de semmi túlzás. Nem vennék, de nem rossz. Egy kényelmes, szokatlan illat, rajtamlegalábbis.Mondjuk semmi köze az Eternityhez, nem is értem a nevét.
(A Fragrantica szerint nincs is benne körte.)
Tartós nagyon, még mindig érzem a tegnapi egy fújást. Érdekes, hűvös, könnyű vanília és még valami, az lenne az osmanthus? Kap még egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 24.

(A Fragrantica szerint nincs is benne körte.)

Dormir

2017. február 23.

Papíron nagyon finom poros erős írisz, ami kuriózum lenne ebben a cukros világban. Bőrön keveredik bele valami édes, de az orrom nem vaníliásnak, hanem bőrös, cseresznyés akkordnak érzi.
Újratesztelős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 23.

Újratesztelős.

illatvarázs*

2017. február 22.

Ó, micsoda csillaghullás van itt! Ennyire szerintem nem rossz, vagyis hát nálam egyáltalán nem rossz. Rajtam nagyon intenzív száraz, poros írisz az indítás. Hasonló, mint a Givenchy-L'Ange Noir-nál. A száraz íriszt felváltja egy puhább, édesebb körtés aláfestés, ami kifejezetten kellemes. Majd jön a komfort illattá alakulás, ami puha szantálos-vaníliás, enyhén édes illat, de semmi sziruposság. Jó pár óra elteltével rajtam Keiko Mecheri-Myrrhe&Merveilles-hez hasonló balzsamos illattá alakul - igazából nekem ez a vége tetszik a legjobban. Anya Eternity-hez semmi köze, bár szerintem nem ez az egyetlen, mert én még egy flankert sem találtam hozzá hasonlatosnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 22.

GNóri

2017. február 21.

Nem szeretem nagyon negatív jelzőkkel illetni a parfümöket, mert az illat szubjektív dolog, valakinek tetszik, valakinek nem. Na de ez az illat felülírja a szabályaimat, és muszáj kimondanom: ez a parfüm egyszerűen förtelmes.
Nem sok illattól lettem rosszul eddig, de most sikerült ezt elérni. Tömény, borzasztóan szintetikus körte körülbelül egy órán keresztül, csak úgy ordít a bőrömről, lehetetlen levakarni. Aztán lassan lecsillapodik, és megnyugszik valami teljesen jellegtelen, szörnyen édes, mai gourmand trendnek megfelelő vaníliás-sütis illatként.
Sokkoló, förtelmes, idegesítő, buta illat, elnézést kérek azoktól, akik szeretik. 0 pont lenne, ha lehetne. Ahogy egyboszorka írta, ez a parfüm már tényleg az ócskasági szint legalja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

skin

2017. február 20.

Előre elnézést kérek a véleményem miatt. Parfüm vásárláshoz kaptam belőle mintát. Felcsillant a szemem és az eladó hölgy is áradozott róla. Ma volt a napja ,hogy végre teszteltem. Első kifújásra egy szintetikus körte illat, olyan mit az Avon egyik régebbi parfümje.Kommersz vilmoskörte számomra. Már nem jó pont. Aztán.. gejl
a LVB -t hatszor lekőrözi. Bocsánatot kérek ,de én emlékszem még arra,hogy régen a vidéki városokban csak a dollárboltban lehetett
Eternity-t vásárolni,ha valaki ilyet viselt biztos,hogy volt balatoni nyaralója és nyugati autója,tehát nem volt szegény. Egy elegáns illatnak számított . Ez megszégyeníti az anyaillatot és mostoha gyermek mert kicsit sem hasonlít rá. Tudom ,hogy haladni kell a korral és a kereslethez kell a kínálatot igazítani,csak adtak volna valami más nevet szegénykének mondjuk Sweet Age ,mert ha valaki úgy emeli le a polcról ezt az illatot ,hogy ismeri a mamát akkor nagyot fog csodálkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 20.

nyarigabi

2017. február 15.

Intenzíven rossz. Nem tudom mi akar lenni, púderesnek gyümölcsös, gyümölcsösnek púderes, fojtó illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 15.

laracroft

2017. február 5.

Érdekes, hogy rajtam mennyire nem működik.
Meglepődtem, hogy az első hozzászóló is ugyanazt érezte, mint én, csak én nem erjedő meggy, hanem körtepálinka akkordjait fedeztem fel a kifújás pillanatában. Meg is maradt ez a pálinkás jelleg, némi virágos műanyagillat aláfestésével. Mármint szó szerint műanyag, a dobozból kivett Barbie-baba illata, amelyik épp körtepálinkát iszik. :)
Fájdalmasan tartós és erős, kár, hogy a kémiámmal ennyire nincs összhangban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Érdekes, hogy rajtam mennyire nem működik.
Fájdalmasan tartós és erős, kár, hogy a kémiámmal ennyire nincs összhangban.

egyboszorka

2017. január 27.

Az eleje egy enyhe vizezett púderes Bois Farine, ha úgy tetszik Ange Noir utánérzés, a leszáradása pedig egy jellegtelen enyhén édeskés talán jázminvagyok kínlódás.
Egészen egyszerűen nem érdemes mostanság új illatokat tesztelni, keresgélni valami szépet, valami fejfelkapóst drogériás és parfümériás vonalon. Sztenderd punnyadás és unalom, illatklónok sokasága, fantáziátlan tucaterőlködések, semmi karakter, semmi merészség, csak a dagonya a langyi pocsolyában....Akinek lehetősége van rá és fontos neki, irány a niche, kiegészítve illatrégészettel, de még így is veszik a lelkesedés, nő a szkepticizmus, fogy a kedv...
Hogy valamennyire vigasztalódjak, arra gondoltam, hogy ez a nihil csakis szándékos lehet. Tesztelik a közönséget, hogy mennyire lehet még lejjebb vinni a minőséget, az elvárásokat, mi az az ócskasági szint, amit még el lehet adni. Sajnos már nagyon lent van a limbóléc, mégis simán csúszkálnak alatta tömegével....
Hogy meddig? Nem tudom.... Őszintén szólva, már nem is érdekel....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

Hogy meddig? Nem tudom.... Őszintén szólva, már nem is érdekel....

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol