Calvin Klein

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30, 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: elpike, Módosítva: 2017. március 2.

Kiszerelés:   30, 50 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2016-ban megjelenő virágos-púderes illat

Illatösszetevők: vizes jegyek, jázmin, virágos jegyek, vanília

Ár: 1500 Ft / 2500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel

zsebibaba

2017. január 27.

Végre valami újdonság az illatok világában, nem a megszokott vattacukros unalmas édes parfüm. Nekem nagyon tetszik. Kifújáskor picit "kesernyés", de jó értelemben, pont ez adja az egyediségét /lehet, hogy picit unisex is/, de nem baj:) Téli illat, kár, hogy most január vége fele elérhető csak.

UPDATE: Nem hagyott nyugodni....:) Még aznap este vissza kellett mennem a drogériába, és azóta egy 30ml-s boldog tulajdonosa vagyok:)))) Imádom azóta is!!!!:)))) Egyszerűen tökéletes:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 27.

yolandi

2017. január 26.

Az én bőrömön ez egy isteni komfort illat, jelenleg a kedvencemmé vált. Olyan mint mikor a fülledt, esőre álló időben az ember megiszik egy csésze hideg fekete teát.
Hihetetlenül felvillanyoz, és nem öregít úgy, mint az anyaillat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Hihetetlenül felvillanyoz, és nem öregít úgy, mint az anyaillat.

Atlantide

2017. január 26.

Mindig nagyon erdekesnek es szorakoztatonak talaltam, hogy a szaglas, a parfumok erzekelese mennyire szubjektiv.
Szamomra az eredeti, most 29 eves Eternity azok koze a parfumok koze tartozik, amelyet ezer kozul is megismerek: komplex, eros, harsany, szuros, orrbamaszo illat, egy csepp betolt egy hangart. Imadtak amikor megjelent, engem vallatni lehetett vele, ez nem valtozott azota sem. Annyira, hogy az osszes flankeret messze elkerultem. 2015-ben tortent eloszor, hogy odamereszkedtem a Summer verziohoz. Azt nem talaltam kozel sem olyan remesnek mint az anyaillatot, sot. Ezert azota kiprobalom az Eternity ujdonsagokat. Az Intense-noi parfumoknel szokatlan-barna uvege rogton felkeltette a figyelmemet, ki is fujtam rogton es nagyon tetszik! Igazi puder illat, de nem a Trussardi, Narciso Poudree, Kenzo fele tengernyi pezsma fullaszto, fojtogato emelygos, fulledt puderessege, hanem az irisz konnyed huvossege es az iriszgyoker foldszeru kesernyes szarazsaga, melyet vanilia edesit, hogy ne legyen az illat rideg. Nem hivalkodo, nem feltuno parfum, nem fogjak uton, utfelen felismerni, ez egy konnyed, komfortos, nappali tisztasagillat. Fragrantikan a jelenlegi 2.75-os allas barokkos tulzas, valoszinu annak szol, hogy ez az illat valahogy nem igazan illik az Eternity vonalba. Azt az ottani velemenyt pedig, hogy ez az illat nehez es szirupos egyszeruen nem ertem, o biztos annak erzi, de nekem hal'istennek, ez az illat teljesen mast jelent. Azt hiszem az irisz rajongok szeretni fogjak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 26.

Burya

2017. január 25.

Az anyaillat kifejezetten friss, kellemes, virágos, de nem egy egyedi, könnyen felismerhető alkotás. Ez mindkét szempontból a tökéletes ellentéte: felismerhető, semmivel össze nem téveszthető, csak éppen a legkevésbé sem kellemes. Hozzátenném, ezt további két, különböző ízlésű barátnő erősítette meg, mikor a Müllerben az orruk alá dugtam a tesztcsíkot anélkül, hogy megmondtam volna mit fújtam rá. Édes, kicsit fűszeres illat, a jázmin és a vanília dominál benne, de van benne valamilyen kesernyés összetevő is. Engem egy az egyben az erjedésnek indult meggy szagára emlékeztet, ami a nyári hőségben a gyümölcsös tál alján rohadni kezdett. Egyes számú barátnő szerint ugyanez, csak szilvával. Bőrön lehet, hogy kicsit más, de a legelső illatolás után egyikünk sem szerette volna kipróbálni. A tesztcsíkon a tartóssága közepes, gyorsan leszárad, de a jázmin tartja magát úgy 3 órán keresztül, tehát egy gyengébb EdP-nek felel meg. Az üvege szép, és ha nem is kellemes, de legalább felismerhető illat, úgyhogy kap egy csillagot, de ezzel ki is fújt. Összességében ez részemről (/részünkről) egy határozott nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol