Calvin Klein

Ár:   19 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rdm, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   19 000 Ft

Szív: keserűnarancs, bazsarózsa, barackvirág

Alap: kasmírfa, ambroxan, pézsma

Calvin Klein Eternity Now EDP 50 ml
Ár: 5500 HUF , Eladó: Alexanemeth
Állapot: 2/3-ig van, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes úton, postai úton, foxpost
Ár: 400 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: Vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, vagy készpénz, igény szerint postázom, de személyes átvétel is lehetséges

0808

2016. február 8.

" - Mondtam már, hogy Szeretlek?
- Neeeem.
- Pedig igen!?
- Mindig?
- Örökké!! "

Ettől többet nem szeretnék mondani erről az illatról! Próbáljátok ki!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 8.

" - Mondtam már, hogy Szeretlek?
- Neeeem.
- Pedig igen!?
- Mindig?
- Örökké!! "

Ettől többet nem szeretnék mondani erről az illatról! Próbáljátok ki!!

Camilla

2016. január 8.

Azt hiszem megtaláltam a Bright Crystal-om méltó testvérét... Friss, üde, gyümölcsös, akár egy májusi szellő. Csak próbaként fújtam magamra egyet és aznap több bókot is kaptam az illatomért. Fiatalság, öröm és melegség egy palackba zárva (és nincs benne egy csepp fullaszó vagy émelyítő illat sem).
Számomra maga a Tavasz, a Megújulás és a Szerelem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 8.

Számomra maga a Tavasz, a Megújulás és a Szerelem.

Strombolana

2015. december 14.

Friss,gyümölcsös illat.Ha még valaki emlékszik az Impulse Incognitóra,na a férjemnek és nekem is ez ugrott be legelőször.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 14.

Dormir

2015. november 21.

Nem vagyok oda az ilyen jellegű illatokért, de ez magával ragadt.... Imádnivaló! Friss, édes, gyümölcsösen üdítő. Egy örömbomba. Semmi különleges, de simán el tudom képzelni, ahogy lendületet ad egy morcos reggel. Optimista, ragyogó. Erőlködés nélkül sugárzó, vidáman letisztult, mégis nagyon nőies. Egy kényelmes ruhában is csinos, fiatal, mosolygós nő, akinek eleganciát ad egy ici-pici gyémántfülbevaló, vagy egy vékonyka lánc. Játékos, de van komolysága. Értékes, komoly pillanatokhoz is passzolhat.
Rajtam nem változik, és űber tartós, ami nagy szó, mert a drága illatok is annyira hamar elillannak manapság.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 21.

VictoryFord

2015. november 5.

A reklámja magával ragadott és alig vártam,hogy kipróbálhassam,azt hittem valami igazán dögös illat. Hát nem. Előszőr nagyon friss illatot éreztem talán kicsit citrusosnak is tűnt,később púderesnek majd legvégül kaptam egy finom kis virágos illatot,ami tényleg csak épp annyira édes mint egy kis tavaszi virágcsokor. Lehet,hogy túl nagy reményekkel vágtam bele az illatolásnak és ezért csalódtam kicsit,vagy az én bőrömön nem olyan nem tudom,nagyon finom illat de én leginkább az átlagos hétköznapokra tudnám csak elképzelni. Épp oly letisztult és egyszerű mint az üvegcséje. Így is azért megadom neki a 4est mivel tényleg egy tünemény,csak épp nem annyira "dög" mint amennyire én vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 5.

erika81

2015. október 31.

Nagyon kíváncsi voltam erre az illatra, így megörültem, amikor ma felfedeztem a Müllerben. A kezdeti illat csodálatos! Még a férjem is megkérdezte mit fújtam magamra. Sajnos idővel elég bőr közelivé válik. Ha megmaradna a fej illat szerintem a férjem maga venné meg nekem. 4 órája van a csuklómon és sajnos nagyon semlegessé vált. Ez a bajom a CK illatokkal. Imádom őket, de az én bőrömön sajnos nem tartósak!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 31.

krémparádé

2015. október 9.

Teljesen egyetértek Flamingo véleményével! Pár hete találkoztam az illattal és megmosolyogtam, mert ugyanaz jutott eszembe: nagyszüleim kertjében szüret után a frissen préselt szőlőlé, avagy a must illata. Nagyon élethűen hozza, talán kicsit virágossá szelídítve, de az első benyomás egyértelműen ez lesz mindazoknak, akiknek emlékei közt ott él a családi szüretek békés őszthozó illata...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

rdm

2015. október 7.

Pár hete próbáltam. Ó, ez egy csodás kis illat. Finom édeskés, nem émelyítő, könnyed. Tartós! Muszáj megint magamra fújnom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 7.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.