Calvin Klein

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 7.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7490 Ft

Kiadás éve: 2005

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: gránátalma, zöld jegyek, barack, maracuja, málna, kaki (persimmon) gyümölcs

Szívjegyek: lótusz, orchidea, champak

Alapjegyek: ibolya, borostyán, pézsma, mahagóni, pacsuli, vanília

Ár: 7490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 8000 , Eladó: Nagyancsa
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: Fizetés banki utalással vagy személyesen. Postázom ha szükséges ( +postaköltség ), vagy személyes átvétel Szolnokon lehetséges.
Calvin Klein Mini szett
Ár: 9000 , Eladó: cubalibre91
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, 3 .kerület, fizetés: Személyes átvétel esetén KP, posta esetén előre utalás
evispice

2016. május 1.

Euphoria. Tiszta szerelem:) Régóta ismertem, de eddig nem ismertem ki. Nem tudtam értékelni, talán mert csak papíron éreztem, bőrön nem próbáltam, és nem találkoztam vele élesben.
Így volt decemberig, amikor egy nőt levadásztam a plázában, olyan jó illata volt. Ezt kerestem már annyi parfümben. Ultragyönyörű! Fás, zöld, orientális, és mégis nőies, virágos, édes, de fanyar. Van kiállása, de nem túlzás. Azt hittem, rosszul értettem, amikor elárulta, mit visel.
Euphoria?! Nos, az... Gyorsan a parfümériába is vettem az irányt, és hezitálás nélkül fújtam belőle magamra. Nem tudtam betelni az illatommal.
Annyi szinten szól hozzám. És egyetért a bőrömmel, a stílusommal, a személyiségemmel, a lényemmel, a lényegemmel. Amikor azt hittem, már kiégtem, az Euphoria felrázott a szaglószervi nihilből.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

nashko77

2016. április 12.

Ezt az illatot kerestem... Virágos, a leszáradásnál pedig inkább fás, nem az a műgyümölcsös cukorkás gejl izé, amibe mindenütt belefutni. Nagyon szépen muzsikálnak együtt az alkotóelemei, nőies, utánozhatatlanul szexi illat. Én is inkább tavasszal hordanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

tasteslikeparadise

2016. március 24.

Nagyon finom illat, meglepő, hogy mindenki téli illatnak tartja, nekem inkább a tavasz jutott róla eszembe :) Egy dolog, hogy magamon én valamiért nem érzem tartósnak, de eddig én minden parfümömmel így voltam, pedig csak eredeti termékeket vásárolok... Más is jár itt hasonló cipőben? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

phg26

2016. március 24.

Orok kedvenc! Inkabb telre, nyaron picit nehez illat a magy melegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

Orok kedvenc! Inkabb telre, nyaron picit nehez illat a magy melegben.

chiba

2016. február 28.

Imádni vagy utálni lehet a kettő között nincs arany középút!:)
Sztem az egyik legszebb illat a világon és brutál tartós!Nem kislányoknak való!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 28.

Imádni vagy utálni lehet a kettő között nincs arany középút!:)
Sztem az egyik legszebb illat a világon és brutál tartós!Nem kislányoknak való!

Vvera

2016. január 22.

Ez az az illat, amit mindenki megdicsér. Nagyon intenzív és tartós parfüm, minden alkalomra megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

linabellus

2016. január 4.

így télen nagyon tetszik, nem adnám semmiért, meglátjuk, hogy állja a sarat nyáron. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 4.

dora.banszki

2016. január 4.

Eufórikus fejfájást kaptam tőle. Nagyon tetszett az illata, de délutánra mindig megfájdult tőle a fejem. Egy hét volt, mire rájöttem, h nem beteg vagyok, hanem az új parfüm a ludas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

sterlingsilver

2016. január 3.

Amikor anyukám mondta, hogy vett parfümöt nekem, kicsit kételkedtem benne. De mivel még az Úr, akitől vettük, mondta, hogy ha nem tetszik akkor visszaveszi és kicseréli, így kénytelen volt anya megmutatni nekem, pedig karácsonyi ajándék lett volna :D Elsőre hát... nagyon nem voltam tőle elragadtatva, azután elkezdtem használni és egész meg vagyok barátkozva az illatával :) Első benyomásra nem tetszett, de már nem adnám vissza :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Csillu88

2015. december 27.

Nagyon nagyon szeretem igazi nőcis,füstös illat.De szigorúan csak télre,megfelelő öltözékkel,stílussal és megjelenéssel.Nem egy hétköznapi mindenkinek való parfüm,de sajnos mára már tömegcikk lett! Sajnos emiatt nem használom már olyan sűrűn de ettől függetlenül mindig van belőle nekem és nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol