Calvin Klein

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 7.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7490 Ft

Kiadás éve: 2005

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: gránátalma, zöld jegyek, barack, maracuja, málna, kaki (persimmon) gyümölcs

Szívjegyek: lótusz, orchidea, champak

Alapjegyek: ibolya, borostyán, pézsma, mahagóni, pacsuli, vanília

Ár: 7490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 8000 , Eladó: Nagyancsa
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: Fizetés banki utalással vagy személyesen. Postázom ha szükséges ( +postaköltség ), vagy személyes átvétel Szolnokon lehetséges.
Calvin Klein Mini szett
Ár: 9000 , Eladó: cubalibre91
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, 3 .kerület, fizetés: Személyes átvétel esetén KP, posta esetén előre utalás
Vvn

2019. március 5.

Buja, érzéki. Egy igazi nő esti illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Buja, érzéki. Egy igazi nő esti illata.

tagi

2019. február 12.

Karácsonyra kaptam ajándékba. Egyszerűen imádom, nekem ez őszi-téli illat. Nagyon szeretem és pozitív hogy nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

ami2015

2019. február 4.

Ma már nem fújnám... szeretem az erősebb illatokat, de őt már nem. Itt fog megromlani, mert lekopott róla a batch kód, így eladni se tudom, de elhasználni se, mert most már annyira erős nekem, hogy nem bírom elviselni magamon. A sok közül az egyik, amit a legtöbben dícsértek rajtam, így sajnálom is, de már nem érzem jól magam ebben az illatban.

2015. május 5. Ősszel, télen szeretem ezt a parfümöt, napokig érezni hajon, ruhán, nagyon tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 4.

Phoenix19

2019. január 26.

Rengeteg a vélemény, úgy látom sokan ismerik. Annak idején mikor még mintában teszteltem azonnal tudtam, hogy megveszem üvegében. A véleményem azóta sem változott. Ugyanúgy szeretem, mint akkor. Nagyon jó kis illat és nem megfizethetetlen. Olyan kellemes ez a gyümölcsös-virágos-fás illatköltemény. (De hogy mitől orientális az rejtély számomra) Gránátalma, maracuja, ibolya, champaca, lótusz, csupa-csupa finomság, egy jellegzetes, karakteres fás alappal, ami nagyon tetszik benne, ettől nem lesz egy átlagos kis gyümis illatocska. Ezerből megismerem. Eufórikus állapotba azért nem kerülök tőle, a név egy kicsit túlzás, de tényleg nagyon jó kis illat. Az üvege ötletes és nem mindennapi, a nyíló orchideát hivatott szimbolizálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 26.

ficeglobog

2019. január 18.

Ma is ezt használom. Már 10 éve. Ez vagyok én. Oly sokan kérdezik; mi ez a fantasztikus illat, amit használok? Azt hiszem ez mindent elmond.
Szeretnék persze egy másik olyan illatot, ami hozzám tartozik. Még nem találtam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

waylinn

2018. december 1.

Fiatalabb koromban túl töménynek találtam, de úgy tűnik, 40 felé közeledve már összepasszolunk. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

pappevi1975

2018. november 1.

Nekem örök kedvenc!
Különlegessé tesz használatakor; feltölt, és erőt ad.
Nagyon szeretem, környezetemben nem igazán “hordják” - szerencsére 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Nekem örök kedvenc!
Különlegessé tesz használatakor; feltölt, és erőt ad.
Nagyon szeretem, környezetemben nem igazán “hordják” - szerencsére 😊

ponilopopolopo

2018. október 29.

örök kedvenc, imádom... igazi télies illat.. valamiért ünnepi viselet a számomra, varázslatos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

JoyTurner

2018. október 28.

Volt idő, mikor boldog-boldogtalan ezt fújta, függetlenül attól, hogy passzolt-e. Hál’ istennek ma már nem így van. Mindig nagyon finoman bánok vele, két pici fújás elég. Fantasztikusan fás a bőrömön, semmi édesség nem jön ki. Jól működünk együtt, imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Wey1122

2018. október 17.

Mivel napokon belül 40 leszek, kèt illattal is megajàndèkoztam magam. Ő az egyik.2005 szàmomra sokat jelent egy ùj èlet kezdete volt.Ùj munka,költözès, igazi nagykorùsàggà vàlàs ève volt ez! Egy nagyon kedves munkatàrsam hasznàlta iszonyat jò illat lengte körbe. Akkor mèg nem tudtam volna megvenni,aztàn az èvek mùltàn valahogy elmentem mellette,mert màr nem volt divatos viselni.
Nemrèg összehozott minket a sors ùton ùtfèlen akciòztàk! Többször napokon keresztül pròbàltam,aztàn megszereztem a kicsikèt. 100 ml-t 40 Euròèrt ajàndèk volt!
Illat olyan rajtam mint az Estee Lauder Sensuous Noir-jàt viselnèn kicsit szolidabb formàban! Nem tavaszi vagy nyàri illat felejtôs akkor viselni. Ősz ès tèl neki most jött el az ideje. Imàdom a fűszeres orientàlis illatokat!
Tartòs majdnem olyannyire ,mint az Angel!
Ma màr nem kell aggòdni,hogy szembejön veled az utcàn! Nem viseli mindenki !
Hatàrozott ,magabiztos nő illata aki tudja mit vàr az èlettől!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

Tartòs majdnem olyannyire ,mint az Angel!
Ma màr nem kell aggòdni,hogy szembejön veled az utcàn! Nem viseli mindenki !
Hatàrozott ,magabiztos nő illata aki tudja mit vàr az èlettől!

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol