Calvin Klein

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 7.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7490 Ft

Kiadás éve: 2005

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: gránátalma, zöld jegyek, barack, maracuja, málna, kaki (persimmon) gyümölcs

Szívjegyek: lótusz, orchidea, champak

Alapjegyek: ibolya, borostyán, pézsma, mahagóni, pacsuli, vanília

Ár: 7490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 8000 , Eladó: Nagyancsa
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: Fizetés banki utalással vagy személyesen. Postázom ha szükséges ( +postaköltség ), vagy személyes átvétel Szolnokon lehetséges.
Calvin Klein Mini szett
Ár: 9000 , Eladó: cubalibre91
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, 3 .kerület, fizetés: Személyes átvétel esetén KP, posta esetén előre utalás
rozuska

2012. július 24.

Ez egy nagyon érdekes illat. Nagyon vad, érzéki, nem egyszerű viselni, nekem nem is sikerül, ledobom. Volt egy csoporttársam, aki hihetetlenül magabiztos, lehengerlő és céltudatos, ő viselte ezt az illatot, és rajta tökéletesen működött.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 24.

Mirror

2012. július 17.

Imádom, igazi fűszeres illat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 17.

Imádom, igazi fűszeres illat!

Micoka

2012. július 11.

Isteni finom illat, édes, tartós, egyedi, ráadásul nagyon sok férfi bókolt, hogy milyen szexi illat - ami ugyebár nem utolsó szempont. Az egyik nagy kedvencem, imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 11.

kova

2012. június 19.

Akkor én vagyok a kivétel, én nem szeretem,de ez nem a parfüm hibája, sokkal inkább a bőrömé. Kevés parfüm viselkedik úgy rajtam, ahogy én elvárom, ez pedig sajnos kifejezetten büdös rajtam. Barátnőmön viszont isteni, mintha neki teremtették volna. Ezért adok 4-est, a mínusz 1 az én hibám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 19.

pinklady

2012. június 13.

Nagyon komoly illat! Nem lehet nem szeretni, tartós, érzéki..5 csillagos :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 13.

Nagyon komoly illat! Nem lehet nem szeretni, tartós, érzéki..5 csillagos :)

giudittina1978

2012. május 19.

Csak ezt használom, nem jut eszembe mást keresgélni sem. Nekem kicsit unisex illat és pont azért szeretem. Nem fiatal lányoknak való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 19.

Nessy

2012. május 19.

Csodálatos illat, eddig még sosem szimatoltam meg, tegnap került rá sor, valami eszméletlen jó! Ha már azt olvasom egy parfümről hogy "orientális", mindig megijedek, volt már pár olyan amitől émelyegtem, fejfájásom lett. Itt sok jót olvastam róla, ezért papírcsík után bőrön is próbáltam, rettentő tartós, szépen púderesre száradó, de még úgy is erőteljes illat, tényleg tipikusan férfiak kedvence lehet.:) Új szereplő a kívánságlistámon, méghozzá egyből előkelő helyen.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 19.

gitt@

2012. május 11.

Tökéletes téli illat. Édes, de nem tolakodó. A tartósságára nem lehet panasz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 11.

Tökéletes téli illat. Édes, de nem tolakodó. A tartósságára nem lehet panasz.

miraclum

2012. május 10.

Dögös és feltüzelő illat kategória nálam. Egyszerűen vadító, sejtelmes, kacér, ezek jutnak róla eszembe. Az tuti, ha egy igazi vadmacska vadászni megy, csak ilyen illatot visel. Az is biztos, hogy úgy kell adagolni, mintha folyékony arany lenne, kissé túladagolva már ellenkező hatást vált ki, mert tömény. Ha szórakozni megyek, tökéletes választás, különben is szükség van olyankor egy kis euphoriara :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 10.

Armilla

2012. május 7.

Télen imádtam ezt az illatot, de a meleg idő beköszöntével kicsit fullasztó. Nagyon erős parfüm, max. két fújás és a nap végén is érződni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol