Calvin Klein

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 7.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7490 Ft

Kiadás éve: 2005

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: gránátalma, zöld jegyek, barack, maracuja, málna, kaki (persimmon) gyümölcs

Szívjegyek: lótusz, orchidea, champak

Alapjegyek: ibolya, borostyán, pézsma, mahagóni, pacsuli, vanília

Ár: 7490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Ár: 8000 , Eladó: Nagyancsa
Állapot: Kétszer próbált, Helyszín: Szolnok, fizetés: Fizetés banki utalással vagy személyesen. Postázom ha szükséges ( +postaköltség ), vagy személyes átvétel Szolnokon lehetséges.
Calvin Klein Mini szett
Ár: 9000 , Eladó: cubalibre91
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, 3 .kerület, fizetés: Személyes átvétel esetén KP, posta esetén előre utalás
ponilopopolopo

2018. október 29.

örök kedvenc, imádom... igazi télies illat.. valamiért ünnepi viselet a számomra, varázslatos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

JoyTurner

2018. október 28.

Volt idő, mikor boldog-boldogtalan ezt fújta, függetlenül attól, hogy passzolt-e. Hál’ istennek ma már nem így van. Mindig nagyon finoman bánok vele, két pici fújás elég. Fantasztikusan fás a bőrömön, semmi édesség nem jön ki. Jól működünk együtt, imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Wey1122

2018. október 17.

Mivel napokon belül 40 leszek, kèt illattal is megajàndèkoztam magam. Ő az egyik.2005 szàmomra sokat jelent egy ùj èlet kezdete volt.Ùj munka,költözès, igazi nagykorùsàggà vàlàs ève volt ez! Egy nagyon kedves munkatàrsam hasznàlta iszonyat jò illat lengte körbe. Akkor mèg nem tudtam volna megvenni,aztàn az èvek mùltàn valahogy elmentem mellette,mert màr nem volt divatos viselni.
Nemrèg összehozott minket a sors ùton ùtfèlen akciòztàk! Többször napokon keresztül pròbàltam,aztàn megszereztem a kicsikèt. 100 ml-t 40 Euròèrt ajàndèk volt!
Illat olyan rajtam mint az Estee Lauder Sensuous Noir-jàt viselnèn kicsit szolidabb formàban! Nem tavaszi vagy nyàri illat felejtôs akkor viselni. Ősz ès tèl neki most jött el az ideje. Imàdom a fűszeres orientàlis illatokat!
Tartòs majdnem olyannyire ,mint az Angel!
Ma màr nem kell aggòdni,hogy szembejön veled az utcàn! Nem viseli mindenki !
Hatàrozott ,magabiztos nő illata aki tudja mit vàr az èlettől!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

Tartòs majdnem olyannyire ,mint az Angel!
Ma màr nem kell aggòdni,hogy szembejön veled az utcàn! Nem viseli mindenki !
Hatàrozott ,magabiztos nő illata aki tudja mit vàr az èlettől!

moszatka8

2018. október 7.

Jó illat, de ebben az árkategóriában sok parfüm túl teljesíti. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

Jó illat, de ebben az árkategóriában sok parfüm túl teljesíti. :)

VickyV

2018. szeptember 24.

Vannak napok, amikor vágyunk valami inspirációra, egy kis dögösségre, de hiányzik az a bizonyos löket. Na ez maga a löket. Valamiért ezt is azok közé az alapdarabok közé sorolnám, amik hosszabb-rövidebb idő után, de visszatalálnak hozzánk. Hozzám legalábbis:D tudni kell viselni, mert nem egy sablon, nincs minden második nőn ilyen, ami külön pluszpont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Gismo

2018. szeptember 6.

Évek óta használom, bár mindig van mellette egy-két másik parfümöm, valahogy Ő örök kedvenc marad. Imádom az illatát az első pillanattól az utolsóig. Egyetlen bajom vele a tartóssága... az lehetne jobb, emiatt csak 4 csillag :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

beresregina95930

2018. augusztus 27.

Most sokan megfognak utálni de leírom akkor is.
Annyit hallottam erről a parfümről.. annyira sztárolták, hogy mennyire jó..
oda meg vissza voltam, hogy megszagolhassam végre, aztán egyszer alkalmam lett "közelebbről megismerkedni vele" és ekkor jött az az érzés, hogy EZ MOST KOMOLY???
Ez az a nagy illat amikről ódákat zengenek? na ne...
az első jelzők amik eszembe jutottak róla : egyszerű, olcsó..
Alapjába véve nem rossz illat, elmegy meg minden, de azért többet vártam volna ..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Most sokan megfognak utálni de leírom akkor is.
Annyit hallottam erről a parfümről.. annyira sztárolták, hogy mennyire jó..
Ez az a nagy illat amikről ódákat zengenek? na ne...
az első jelzők amik eszembe jutottak róla : egyszerű, olcsó..

lenochka

2018. augusztus 22.

Nem kifejezetten mondanám minden nap használhatós illatnak, inkább különleges alkalmakra, vagy amikor szeretnénk magunkat igazi bombanőnek érezni. Van benne valami, ami határozottságot, karakánságot sugall. A nem elveszett nő illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

eveartstar

2018. július 31.

Eljárt felette az idő..
Uncsi egysíkú hajlakkszag.
Méghogy egy nadrágkosztümös 40-es illata..na ötyék
/gyk: öregtyúkok egyesülete/
le v'unk írva. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 31.

Eljárt felette az idő..
Uncsi egysíkú hajlakkszag.
Méghogy egy nadrágkosztümös 40-es illata..na ötyék
/gyk: öregtyúkok egyesülete/
le v'unk írva. :D

Veronika8614

2018. július 30.

Ímádtam ezt az illatot, vettem is lelkesen egy üveggel, de a felénél jártam, amikor úgy meguntam, hogy elajándékoztam. Még most is azt mondom, hogy gyönyörű illat, de túl egysíkú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol