Best of Beauty 2019

Calvin Klein

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 7.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7490 Ft

Kiadás éve: 2005

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: gránátalma, zöld jegyek, barack, maracuja, málna, kaki (persimmon) gyümölcs

Szívjegyek: lótusz, orchidea, champak

Alapjegyek: ibolya, borostyán, pézsma, mahagóni, pacsuli, vanília

Ár: 7490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Calvin Klein Euphoria EDP
Ár: 14999 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Calvin Klein Euphoria TESTER 100 ml keresi gazdáját !!
Ár: 9000 Ft , Eladó: zsuzsa58
Állapot: Új,Tester, kupak nélkül, Helyszín: Jászberény, Szolnok személyes átadás vagy postán maradó ajánlott, fizetés: Banki utalás, postán maradó ajánlottan.
mona82

2017. július 15.

Párszor vettem már úgy parfümöt,hogy máson éreztem és megkérdeztem mit használ,leszokom erről :) Az Euphoriával is így jártam,egy kedves vevőnkön éreztem,rohadt jó illat volt,ez nekem is kell!!!Azt nem kalkuláltam bele,hogy ő inkább déli típus,míg én északi....gyorsan megrendeltem,boldogság,elkezdtem használni,de hiába tetszett az illat maga,rajtam erős,tolakodó illatorgiává vált.Kb a harmadát elfújkáltam,aztán nekiadtam anyámnak :) Mostanság is több nőn érzem,van akin kifejezetten gyomorforgató.A tartóssága viszont kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 15.

bettina29

2017. július 13.

Egyszerűen imádom! Féltve őrzött kincsem, csak alkalmakra szoktam használni és a tartóssága is jó!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 13.

lizuka122

2017. június 19.

A napokban vettem, kedves nyári illatnak gondolom, ami nagyon jól hordható a mindennapokon. Leszáradás után nagyon finom, sokáig elkísér.
Nem lesz egy kedven parfüm belőle, de örülök, hogy az enyém!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 19.

Nem lesz egy kedven parfüm belőle, de örülök, hogy az enyém!

Luiselotte

2017. június 11.

Nekem ez az illat olyan mintha az Angel hétköznapi ruhában lenne , smink nélkül, nagyestélyis diva style helyett.
Erőtlen, átlagos és nem is mutat jól rajtam.
Elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

Erőtlen, átlagos és nem is mutat jól rajtam.
Elajándékoztam.

kkinga07

2017. június 9.

Egy tökéletes klisé illat. Nagyon jó, tartós, finom, igazából semmi baj nincs vele, de abszolút semmitmondóan mindennapi. Bár lehet, hogy csak simán meguntam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

btinus

2017. június 2.

Különleges, 1000 közül is könnyen felismerhető illat, de olyan egyszerű, számomra semmi érdekes nincs benne. Semmi érzékiség, semmi kifinomultság. Olyan egyszerűbb (és most nagyon csúnyán fogalmazok) alacsonyabb beosztású locsi-fecsi nőkön tudom elképzelni, akik egész nap sürögnek forognak, be nem áll a szájuk és van bennük némi flegmatikusság is. Tartóssága, hatóköre ár-érték arányban okés. Egyáltalán nem tölt el jóérzéssel ha viselem. VISZONT a deep változatával szerelembe estem. Minden kritikámtól eltekintve és figyelembe véve, hogy létezik olyan változata ami rabul ejti a szívem, 4est adok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 2.

Monka83

2017. május 22.

Imádom, évek óta a legjobb és rajtam legjobban álló parfüm! Nagyon tartósan és kellemes illatban marad fent a bőrömön. Kicsit mindenes: buja, érzéki, üde, nőies, gyengéd, és még sorolhatnám.
Öök kedvenc marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 22.

Öök kedvenc marad!

0808

2017. április 30.

Annyira semmilyen rajtam, hogy már már szégyellem ide leírni, hogy konkrétan egy nagy nulla. Már kifújáskor gondoltam, hogy ebből nem igen lesz eufória de még csak eufóriácska sem, már egyből édességbomba vágott orrba, de azért hősiesen vártam és álltam a küszködésünket, mert nem adjuk fel könnyen, hátha megszelídül, vagy talán én, de nem sikerült szerencsére ahogy jött olyan hamar el is illant rólam.
Nekem ez nem szexi, sem nem bújós, nem különleges.. szóval uram bocsá nekem ez tényleg egy nagy nihil.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 30.

kisbogyo1996

2017. április 27.

Meg anno kaptam belole egy utanzatot. Nagyon szerettem. Aztan paromtol ket eve karacsonyra megkaptam az eredetit. Nagyon imadtam. Most ujra vettem. Nagyon tartos kellemes noies illata van. Nagyon szeretem. 😊 Szerintem tokeletes a mindennapokra es alkalmakra is .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 27.

Ella

2017. április 24.

Télen ezt szoktam használni, ha vizsgázok vagy valami családi/óvodai/iskolai esemény van. Közepesen tartós, nem annyira hétköznapi illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol