Best of Beauty 2019

Calvin Klein

Ár:   7490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 7490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: BabyDoll, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. január 7.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 7490 Ft

Kiadás éve: 2005

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: gránátalma, zöld jegyek, barack, maracuja, málna, kaki (persimmon) gyümölcs

Szívjegyek: lótusz, orchidea, champak

Alapjegyek: ibolya, borostyán, pézsma, mahagóni, pacsuli, vanília

Ár: 7490 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
30, 50 és 100 ml-es kiszerelésben kapható.
Calvin Klein Euphoria EDP
Ár: 14999 , Eladó: Nooora
Állapot: 1x próbáltam, Helyszín: Budapest, fizetés: posta ill. Bp-en személyesen
Calvin Klein Euphoria TESTER 100 ml keresi gazdáját !!
Ár: 9000 Ft , Eladó: zsuzsa58
Állapot: Új,Tester, kupak nélkül, Helyszín: Jászberény, Szolnok személyes átadás vagy postán maradó ajánlott, fizetés: Banki utalás, postán maradó ajánlottan.
Edinaena

2017. március 15.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)
Nos , eza parfüm miért van agyon dicsérve ?! Véleményem szerint ez egy nagy határ nulla !
Kifújom-----> alig van illata ...! 15 perc elteltével meg teljesen eltűnik az illat ! Biztos nem veszem újra !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 15.

Sziasztok vélemény olvasok ! :)

cincőke88

2017. március 10.

Ha lehetne száz csillagot adnék ennek az illatnak, fantasztikus! Korábban a barátnőm viselte és pont ez miatt nem is próbáltam magamon, mekkora hiba volt. Jelenleg a kedvenc hideg idő parfümöm, amit különleges alkalmakkor illetve esti programokhoz használok (najóóó, néha csalok és borúsabb napokon hétköznap reggelente is magamra fújom). Feltűnő illat, magabiztosságot ad, szexis és füstös, édeskés. Nagyon tartós, két fújás és még másnap is érzem magamon és egy parfüm esetében és kifejezetten azt kedvelem, ha érzem is magamon az illatot. Mindig az az érzésem támad, hogy ettől az illattól ölelgetni való lesz az ember lánya, huncut királylány és nem a tüllszoknyás kiadásból :) Ha elfogy, egyértelműen újravásárolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 10.

Damayanti

2017. március 9.

Tegnap betértem egy Douglas parfümériába. A Dolce&Gabbana Pour Femme Intens-t illetve a Cacharel Amor Amor Absolu-t szeretem volna tesztelni, de egyik sem volt épp elérhető... Szaglásztam amit találtam, például ezt is. Fújtam teszt csíkra is, de nekem ez olyan semmi különös. Nem rossz de nem is kéne. Eufóriába a nevével ellentétben semmiképp nem kerültem tőle, nekem ez inkább tűnt egy picit szürkés-borús, esős naphoz passzoló illatnak :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 9.

emeseee6

2017. február 27.

Erős illat,nekem tetszik,szeretem az ilyeneket,de csínján kell vele bánni,különben fullasztó !! Nem kifejezetten nagy szerelem nálam,de ha hozzám vágnák ,azért örülnék neki :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 27.

Liv77

2017. február 18.

Mintám volt belőle,egész jól kijöttünk.Gyümölcsös,finom nőies,és nagyon tartós.Gondolkodom egy nagy kiszerelésben.Pasizós illat,felfigyelnek rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 18.

Fezs

2017. február 4.

Édesanyám örök kedvence. Nagyon nőies és szexi illat. Rendkívül tartós és valami mesés a csomagolása. Szerintem télen ajánlatosabb használni mivel nagyon tömény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

beautifullife

2017. január 25.

Szóval a három és fél évvel ezelőtti véleményemet alássan kitöröltem. Akkor nagyon nagy ámulattal és magasztalással beszéltem az illatról, de tudjuk be ezt annak, hogy bakfis voltam. Vagyis őszintén remélem, hogy ennyi idő alatt olfactorikus szinten fejlődtem, ha másképp nem is, mert most 180 fokban elfordult a véleményem.

Ahogy érzékelem, az életemnek egy "kritikus" pontja van most. Jellem- és lélekbeli fejlődéseket igényel. Tudjátok, amikor szétcsúszik alattad a talaj marhára, de mégis érzed, hogy ez valamire jó lesz egyszer, csak már rohadtul szeretnéd látni, hogy mire. És rohadtul szeretnél könnyíteni az érzéseiden.

És tessék, legyenek érzelmeid. - mondta a Sátán.

Az ilyen időszakaimra egyébként még az is egy elég erőteljes jel, hogy "aromaterápiát" alkalmazok magamnál és mivel fejlődést igényelnek ezek a korszakok, azok az illatok, amik nem adnak hozzám semmit, útjukra bocsájtom, az újakat, az új lélek-darabjaimat pedig megkeresem. Elég sok időt vesz ez igénybe, hiszen vallom, hogy az illatok alapján önmagunkat is meghatározzuk.

Szó, mi szó, megrendeltem impulzusvásárlásként a parfümöt, hiszen, ha ilyen erőteljes érzelmeket váltott anno ki belőlem, akkor biztos most se lehet más.
De igen. :( És én ettől nagyon tartottam és féltem, és ezek sajnos be is igazolódtak.
Az illat rajtam barátságtalan, ellenszenves, bántó. Igazából számomra a külseje is ezt sugallja a hideg ezüst üvegével, de ez maradjon egyéni probléma. A kifújástól a leszáradásig iszonyat szúrós, bántó, erős, rideg. Egy flegma nő illata ez rajtam, aki elnyomja az érzéseit, "don't give a f*ck" attitűdöt, meg független képet AKAR magáról sugallni. Ugyanakkor vannak ám kedves érzései, de arra, hogy ezt ki is fejezze, csak akkor jut el, amikor mindenki magára hagyta már és végső elkeseredettségében szeretne azért legalább egyetlen egy embert maga mellett tartani. Ez a leszáradása. Egy bőrközeli, mondhatni különlegesebb édes illat, de annyira bánt a megelőző órákban, hogy én erre sem tartok igényt. Megjátszott, erőltetett, őszintétlen illatként viselkedik velem.

Én nem ilyen vagyok. Én érzékenyebbnek, kedvesebbnek, barátságosabbnak tartom magam. Lehet, hogy akkoriban valóban próbáltam egy már-már agresszív független álarcot felvenni, de szerencsére megtaláltam magam ahhoz, hogy ne kelljen álarc.. Például felfedezni, hogy ciki vagy sem, de én igenis szeretem az édes illatok. Még a gejl édes illatokat is. Ha meg még rózsaszín is mellette, akkor megvett kilóra. Ez van no, attól még nem fogok butuskább lenni. Szóval, a több évvel ezelőtti véleményeimre nem vállalok felelősséget. Fokozottan kiforratlan személyiségem volt még és úgy látom, pár esetben szélsőséges és felszínes voltam, ezeket próbálom javítani.

A konzekvencia: ne legyél impulzusvásárló, pláne ne évekkel ezelőtti véleményeid alapján. Az első fújás után már megpecsételődött a kapcsolatunk, így feltettem eladásra egy vadi új darabot.
Az illat maga három csillag. A maga módján különleges, de a turbó ereje szerintem csak rosszat tesz neki, mert nem hagyja felfedeztetni magát és nem tudnak kibontakozni az illatjegyek, csak harcot vívnak egymással. Ugyanakkor tudom, hogy valakin tud működni szépen is, de akkor is van benne valami csípősen agresszív, ami nekem nem tetszik és nem szimpi. Nem alapvetően az erősséggel és a hatósugárral van a problémám, kedvelek nagyon sok ilyetén parfümöt, de ő gonosz számomra.

Valaki írta, hogy a reklámarca egy durcás szájú modell volt és ez tökéletes kép rá. Azért a marketing az esetek nagy részében jól megszemélyesíti a terméket. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 25.

És tessék, legyenek érzelmeid. - mondta a Sátán.

fruzsinakorpa

2017. január 24.

Új kedvencem. Gránátalma és mahagóni: szexi, de nem tolakodó.
Imádom a tartósságát, az üvegét, mindent!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Új kedvencem. Gránátalma és mahagóni: szexi, de nem tolakodó.
Imádom a tartósságát, az üvegét, mindent!

yolandi

2017. január 20.

Én úgy szeretném szeretni, de tényleg. :(

Minap voltam a D-be, és fújtam először a papírra, ott nem éreztem semmit. Majd a bőrömre és szintén semmit.
Nagyon remélem, hogy csak a teszter volt rossz, nem pedig a bőröm ilyen passzív. :(

A negatív élmény miatt három pont, de tesztelem még máshol is majd és updatelek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Én úgy szeretném szeretni, de tényleg. :(

Directress

2017. január 19.

Azt hittem ha veszek egy ilyet...mivel másokon nagyon tetszett, akkor többet semmi mást sem veszek....aztán megérkezett, használtam egy nap, használtam két nap..de a szerelem elmaradt..rajtam nem működik. túladtam rajta és biztos, hogy többet nem veszek. Bőrfüggő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 19.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Propylene Glycol